ДеньгиНеСдаю• 28 декабря 2023

Чим заряджаєтесь на позитив, що вам допомагає зараз?

Мені трохи спорт, коли вистачає часу і сили
Дитина моя відрада, обійму і розумію, що є заради кого жити
Тішусь, що зараз багато роботи, котра відволікає від новин і всього
А як ви відволікаєтесь, що допомагає вірити в майбутнє і не здаватись, коли нагрібає?
Мафиозная• 28 декабря 2023
Алкоголь и юмор)

#Пойду_кгадалке• 28 декабря 2023
Ответ длятяжкаялюдина
А чим це відрізняється від новин?
Тут відразу легко зробити висновки, яка ситуація в країні…
Якщо ви в темі, звісно
З новин? Серьозно
Дама с заначкой• 28 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Співчуваю вам! Але не пийте багато і часто, я вас дуже прошу
Ми маємо вижити і залишитись здорові і при здорову глузді
Нам ще перемогу відсвяткувати треба
Я вже боюсь, що не буде з ким її святкувати. Одні жінки з дітьми лишаться. Я про своє оточення. Бо йдуть хлопці.
автор ДеньгиНеСдаю • 28 декабря 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Зараз нічого не допомогає. Сьогодні зовсім накриває, тривога, страх. Ще в нашому районі вводять якусь комендатуру, ставлять знову блокпости які прибрали. Раніше хоч надія була що ось ось і все закінчиться, а зараз нічого не зрозуміло.
Тримаймося ! Треба вміти шукати бодай хоч щось добре
Комусь допоміг в вже радісніше на душі
Добре слово сказати колезі , незнайомій людині , нам всім так треба підтримка зараз
#Пойду_кгадалке• 28 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Може ви й праві , але не кожному це дано
Я вас не засуджую, мабуть ви молодець
А хто ви, щоб мене засуджувати? В мене своє життя і відновлення до ситуації.
diana32• 28 декабря 2023
Позитива почти нет. Аокоголь глушит не надолго. Не помогает.
автор ДеньгиНеСдаю • 28 декабря 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я вам ніхто) звісно, що кожному своє
Я теж коли говорю про новини і про те, що коїться, то не маю на увазі телемарафон
Але в моєму оточенні багато різних людей і якось не виходить не пропускати через себе те, що коїться
Тому стараюсь відволікатись спортом, роботою і тд
#Пойду_кгадалке• 28 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я вам ніхто) звісно, що кожному своє
В мене виходить.
Пусин Кукин• 28 декабря 2023
Я кайфую від свого міста,роботи , подорожей, не сиджу в новинах.

Завжди мало• 28 декабря 2023
Золофт и спортлайф с бассейном
автор ДеньгиНеСдаю • 28 декабря 2023
Ответ дляЗавжди мало
Золофт и спортлайф с бассейном
А що таке Золофт?
Завжди мало• 28 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А що таке Золофт?
Антидепрессант
автор ДеньгиНеСдаю • 28 декабря 2023
Ответ дляЗавжди мало
Антидепрессант
Ааа, я такого боюсь
Краще 10 км набігаю
Намакушка• 28 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ааа, я такого боюсь
Краще 10 км набігаю
Как может бег помогать я в шоке
Сіточка• 28 декабря 2023
Ответ дляДама с заначкой
Саме зараз я бухаю, бо завтра ховають мого друга, а я, навіть, приїхати не можу, щоб останній раз його побачити. Оце трохи рятує, не налаштовує на позитив, а хоч не дає зʼїхати
Мої співчуття
Сіточка• 28 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
Моя сім´я, це мій острівець життя) двоє синів і чоловік. Один син вже дорослий, 19 років, працює разом з чоловіком, молодшому 12.. я кожен вечір зустрічаю їх з роботи, так люблю їх смачно нагодувати, поговорити як день пройшов, з меншим в різні ігри граю вечорами, а вдень працюю, ще вдома собака, папуга, їм теж час потрібно приділити, так і виснажуюсь приємними справами сімейними.. але і новини читаю та не дозволяю собі падати духом.. розумію всю ситуацію, але вважаю що час проведений з сім´єю, це безцінні години і дні, особливо зараз..
Щаслива ви жінка
У мені дві донечки, теж насолоджуюсь часом, коли вони зі мною, бо доросоі та мають вже своє життя. Чоловіка не маю, але не втрачаю надії ще зустріти у своєму житті, щоб отак чекати з роботи, нагодувати смачно
Библиотекарь• 28 декабря 2023
Медитації опановую .

Йога
Муркошечка• 28 декабря 2023
Все - дитина, спорт, навчання, готування, спа , щоденні донати
Дама с заначкой• 28 декабря 2023
Ответ дляСіточка
Мої співчуття
Дякую

Ms. Dolly• 28 декабря 2023
Ответ дляСіточка
Щаслива ви жінка
Бажаю вам від усього серця зустріти свою половинку та бути коханою та щасливою
Сіточка• 29 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
Дяка
автор ДеньгиНеСдаю • 29 декабря 2023
Ответ дляНамакушка
Как может бег помогать я в шоке
Дуже допомагає, біг, швидка хода довго
Якось відволікає від дурних думок
Робот Вертер• 29 декабря 2023
Ответ дляДама с заначкой
Ой, перестаньте. Була за останні тижні у Києві, Кременчуці та Харкові - табуни чоловіків усюди.
Робот Вертер• 29 декабря 2023
Я займаюся улюбленою справою, навчаюся, спілкуюся, буду плани - і виконую їх. Це заспокоює і дає наснагу.
Дама с заначкой• 29 декабря 2023
Ответ дляРобот Вертер
То я ж і уточнила, що кажу за своє оточення. Те що табуни ходять, то я бачу.
Намакушка• 30 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Дуже допомагає, біг, швидка хода довго
Якось відволікає від дурних думок
Видимо кому что, мне когда совсем дурно помогает уборка, мыть, тереть.
А спорт нет совсем
автор ДеньгиНеСдаю • 02 января 2024
Ответ дляНамакушка
А спорт нет совсем
А я прибирання не нанавиджу