lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляRosa Blanca
Як таке можливо? Тех роботи з 5 до 5.30 - я не моглазайти і стільки повідомлень 👀
Так само як у всіх працює телеграм, а в мене ні
Джулияробертс• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Сижу в коридорі, дитина спить на підлозі, навіть боюся виходити
Моя встала з підлоги у коридорі як тільки почула відбій, взяла плед і пішла до себе в кімнату...я сиджу біля неї
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
Не розумію, чи можна йти лягати спати, чи шось буде
Джулияробертс• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Та я теж, ну не засну вже точно, хто зна що там з тими ще літаками
Мармедадка- шоколадка• 29 декабря 2023
Ответ дляalyona_niki
В Харькове и области куча взрывов (😡
Я вообще ни тревоггу не отбой не слышала... только бахи
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
То я за кідстаф
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
❗️Очікуємо захід РАКЕТ із Ту-95 та Ту-22. Страт авіація ще у повітрі
Попередньо 9 бортів Ту95 вже на ПУСКОВИХ рубежаж.
Також є ще 5-6 бортів Ту22, які можуть відстрілятись, вони теж на ПУСКОВИХ.
Слідкуйте за сигналом тривоги!
Відбій у Києві?🤪
Слідкуйте за сигналом тривоги!
Відбій у Києві?🤪
stranger-1• 29 декабря 2023
Ответ дляРеалістка
Якщо пуски з каспія, то скільки часу зазвичай летять? Думаю, чи ще прилягти, чи вже не треба....
Для Києва треба чекати ближче до 7.30
Для ракет з Ту-95 бажане денне світло (хоча б почало ’сіріти’). Тому вони завжди під ранок, під схід сонця.
Але там ще десь Ту-22 можуть бути
Джулияробертс• 29 декабря 2023
Ответ дляmoreseaa
Що ви пишете? Два прильоти в місті. До чого тут ваш « ЧЕ»? 🤦♀️
ООО, то Черкаси....
Джулияробертс• 29 декабря 2023
Ех, було б метро в нас, я б не хвилювалась, а так коридор тільки і то, зі склом