Sergeevna-a227• 29 декабря 2023

Хвилюємося...18 літаків(((

замуловка12• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну вот у нас тут на форуме с кодлом по темам шарится Бася Фельдман
Её посты с роспомойки
’Чубатенькие под артой.а мы с родиной до Англии дойдём’
А почему ее не банят. Єто же прямое нарушение правил форума. Она же клоны создает?

Cvet_ОК• 29 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Читаю и многие города, кадры, видео
Это ж копили. Маршруты строили, пустили все что можно - и Искандер, С-300, дроны всю ночь, и стратегические - х-22 и х-101
Сколько беды принесли выродки рашисткие.
Приблизно 110 ракет, і це ж не тільки путін, хтось збирав інфо, хтось програмував, хтось натискав, знаючи, куди ці ракети летять, виродки
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ длязамуловка12
Не знаю.
Ну клоны и новореги тут у многих матрюганов есть
Продолжают веселиться на площадочках
Pole• 29 декабря 2023
Ответ дляCvet_ОК
Це давно відомо. Просто путлер- ’оліцетворєніє’ всієї маси гнилого і ницого кацап´я.
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Это та что книгу написала - страна 404?
Маргарита с Канады. Что ненавидит Украину?
Да.её в темах тут кто-то по имени Маргарита и называл.
замуловка12• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Не знаю.
Продолжают веселиться на площадочках
скорее всего сайту нужна посещаемость и охваты аудитории. другого обьяснения у меня просто нет
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляPole
’всім забезпечені’, а за чий кошт- то не важливо...
Ну всим это условное понятие. Базовим всим да! Все навороты сверху .которые нужны и необходимы самим докупать или с волонтерами.
Волонтерам нашим низкий поклон. Очень много всего привозят
Zvezdochkina• 29 декабря 2023
Ответ дляMs. Wonka
Понятно, а то я пытаюсь найти и охреневаю, мягко говоря
https://mythdetector.ge/ru/oblozhka-nesushhestvuyu...

Можете все прям не читать.
Просто название журнала прочитайте задом наперед.
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляMs. Wonka
Ну зато нам же тут ’украинки’ рассказывают.что тут только мнение украинцев.уставших от власти и войны и я зря на них наговариваю.тягая за хвост

LudaSHS• 29 декабря 2023
Ответ дляCvet_ОК
Так
Це ’ русскіє простіє’ , а їм срать
natapril• 29 декабря 2023
Ответ дляok1904
Я вчора спіймала себе на думці, що не зможу адекватно спілкуватися з громадянами рос педарації. Ненависті лиш зростає.
Особливо коли вони блаженні мордочки ліплять і так наївно ’За что нас украинцы ненавидят, мы же их любим, а они нас нет’.
Сучари блаженні! Кожна друга самка відправила чоловіка/сина на вбивство людей і таке мимрить, що хочеться в морду заїхати кувалдою, там все одно порожньо.
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ длязамуловка12
Ну оно он уже прилезло в тему про ’нужно ли договариваться’
po_li_na-49a8• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Её посты с роспомойки
А такие как вам?
она не одна
причем это только пример той что прямо в лоб
а те кто по заданию разводят как все плохо, какая Украина бедная и так далее, типичные темы рашистов - куча тут
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
А такие как вам?
она не одна
Ну прям ’красивое’ ’чётенькое’
Дякую за скрин!
demra• 29 декабря 2023
Ответ дляSergeevna-a227
Через годину на роботу вставати треба було...Вже як те зомбі ходиш(((
Вы чего их не сбили ?
Heksa• 29 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Это та что книгу написала - страна 404?
Ага, Маргарита Водецька.
alina 94• 29 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Че ? Х-22 500 км дальность то теория
Реально около 300-350 км .
С юга Одесская- Винницка и т д и т д шли шахеды
Они сейчас во Львовской.
Виходить що не теорія. Відстань до Курськоі більше 400 км, дістали таки.
stranger-1• 29 декабря 2023
’Близько 3.00 ворог підняв у повітря стратегічну авіацію – бомбардувальники Ту-95МС. Усього – 18 літаків, які вийшли на рубежі пуску близько 6.00 ранку і запустили не менше 90 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555/Х-55’.......

Як і було написано мною раніше, середня кількість ракет, що зараз запускається з Ту-95, становить близько 5 шт. з борта.
Ракети все частіше з новороблених, а не складське з часів Брежнєва. Льотний склад ’набив руку’ (щоб вона отсохла по самі помідори). А тому потрібно більш серйозно відноситись до безпеки, а не читати тупу мантру про ’1-2 ракети на літаку’.

П.С. навіть за наявності відмінного ППО треба розуміти, що на кожну ракету потрібна протиракета. І все це гівно падає вниз, і далеко не завжди в полі.
Mtatjana• 29 декабря 2023
Ответ дляstranger-1

Кинджали сьогодні не вдалось збити, чи як?

stranger-1• 29 декабря 2023
Ответ дляalina 94
Не слухайте подібну дурню. Ту-22, окрім застарілих Х-22 запускає нові модифікації, зокрема Х-32 з дальністю понад 500 (до 1000).
alina 94• 29 декабря 2023
Ответ дляstranger-1
Вибухи були через 7 хвилин після сигналу повітряноі тривоги(
stranger-1• 29 декабря 2023
Ответ дляMtatjana
Є і кинжали та інші. Просто питання стояло саме по Ту-95.

З Кинжалами просто. 1 літак - 1 ракета.
Ту-22 - до 3 шт.
Але то інша ’пісня’
stranger-1• 29 декабря 2023
Ответ дляalina 94
Нічого дивного. Там швидкість понад 4000 км/год.
Vlada-Maria• 29 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Так
Це ’ русскіє простіє’ , а їм срать
Люда, казала і буду казати: путін - це квінтесенція гнилого нутра руЗького ваньки. не путін їх зробив такими, це вони виплодили путіна. і поки ця клоака не буде розвалена, як був розвалений свого часу совок, спокою не буде нікому, особливо сусідам
MartishokA• 29 декабря 2023
Ответ дляMtatjana
Юрий Игнат говорил, что информация по сбитиям кинжалов подаваться больше не будет. Так что кто знает
Vlada-Maria• 29 декабря 2023
Ответ дляnatapril
вони раділи присланим з Чечні награбованим лахам, на котрих була засохла кров господаріів... переживали чи відпереться З наших вбитих хлопців знімають черевики і здирають одяг, бо ’харошеє, натовскоє’. Це не путін робить, це робить ’простий русскій ванька’
Vlada-Maria• 29 декабря 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
А такие как вам?
она не одна
ну, заради справедливості, я подібне власними вухами чую на вулиці і читаю тут на форумах від ніків місцевих, котрі точно не з-за поребрика. І ці в рази гидкіші і підліші за зальотних. Наводять ракети і бомби. винюхують і зливають координати не заслані матрьошки, на жаль
ebbi• 29 декабря 2023
Ответ дляCvet_ОК
Це всі ті,у яких їх власні діти в ліжечках сплять.А вони розробляють шляхи і планують як краще вбити наших.Мені вже їх нікого не шкода.І мені не соромно.Ненависть і сором не уживаються в мені разом
stranger-1• 29 декабря 2023
Ответ дляMartishokA
Було б дуже правильно, щоб не розкривати зони роботи Петріотів і не відбувалось перенацілювання на менш захищені об´єкти.
Але ж ви бачите, що відбувається. Хтось та й похвалиться для піару.
Тому чекаємо остаточні дані
ok1904• 29 декабря 2023
Ответ дляnatapril
Та вони ж квакають: рузьких нігде не любят, нам нигде не ради. Пачемуто