Sergeevna-a227• 29 декабря 2023

Хвилюємося...18 літаків(((

Teonaa• 29 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Це я) матрьошка, рашистка, бо не люблю Зеленського і всю його шайку
Вооот, да

lisulya• 29 декабря 2023
Ответ дляZaviriuha
Який ви пʼєте? Хочу теж купити, бо сплю погано і нерви здають.
Я звичайний з аптеки. Той шо антистресс.
Пишуть, що він слабенький, але мені помогає. У мене ще судороги були, то пройшли.
ebbi• 29 декабря 2023
Ответ дляPole
Хоч би один з них впав посеред якогось кацапського міста! Разом з ракетами!
Зараз вам розкажуть про високий моральний рівень і очі онуків,в які не зможете дивитися
Cvet_ОК• 29 декабря 2023
Ответ дляPole
Тільки тут?
Он всякі там американські високопосадовці закидають нам, що ми нічого не побудували!
Хай за собою слідкують
---
В історії ФБР було не так багато шпигунів, які завдали Америці стільки шкоди, як Роберт Ханссен.

Колишній агент американських спецслужб, виявлений мертвим у в´язниці, майже 20 років зливав до Москви найважливіші секрети США. Ці акти зради, за словами відомства, коштували людям життя.

Щоб нарешті спіймати Ханссена, знадобилося 300 агентів
----
ЛЮБА• 29 декабря 2023
Ответ дляKrupinkaSs
І українську нехай вивчити,бо взагалі вже..два роки війни,а вона все ніяк.
Вам бы лучше помолчать , причем на любом языке ….
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Я допокупала все необходимое в инете и по магазинам. Что-то милитарист у нас в Днепре.что-то в других.
Pole• 29 декабря 2023
Ответ дляЛеска
Точно, невдала.
Можливо православні там ялинку вліпили і весело святкували коли євреїв розстрілювали?
Напевно, це така моральна підтримка українців ізраїлітянами.
чир• 29 декабря 2023
Ответ дляebbi
Нам перед Новим роком треба весь час тримати це в голові,бо вони ракет накопичили достатньо,щоб нас покошмарити.Тому всім максимум уважності і обережності в ці дні
Обычно они опорожнятся и надо определенное время чтобы накопить и свезти новое. Если речь о массовых обстрелах, вроде сегодняшнего...
KrupinkaSs• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...

WomAnn• 29 декабря 2023
Ответ дляnnata
Бля, ни х..на себе утречко.
Я всё проспала..
Если б кума не спросила в Вайбере как мы, я б может еще и не скоро увидела, либо пролистнула ту тревогу, бо пью кофе и надо убегать.. а это глянула новости...
П..ц..
Вам повезло. Даже не хочу писать что у нас. Киев
Pole• 29 декабря 2023
Ответ дляtascka
А чому наші дрони на мацкву перестали летіти? Чи на Новий рік готуються?
Напевно, ще в процесі виробництва.
WomAnn• 29 декабря 2023
Ответ дляAllbina
Ой, девочки
Вижу как нас раскачали....
Никогда хвилювалочка такой агрессивной не была(
Вы серьезно? 😂
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Ну не знаю, я не фоткала рюкзаки з усіх боків, мені чоловік скинув список з назвами розмірами і т.д. Тому і написала, що таке відчуття, що ви продаєте, особливо маскувальні халати, їх чоловікові видавали і зимовий і літній без проблем
Удалено администрацией...
ebbi• 29 декабря 2023
Ответ длячир
Вони пів року не влаштовували потужних ракетних обстрілів і накопичили близько тисячі ракет.Щось же замислили.Явно ж не від доброти душевної
ok1904• 29 декабря 2023
Ответ дляRosa Blanca
Майже 5 годин лайно летіло по всій країні...Як шкода людей
Як шкода країну, що неможливо у убезпечтися від покидьків-терористів в нормальній для проживання країні
tarveldy• 29 декабря 2023
Ответ дляAllbina
Ой, девочки
Вижу как нас раскачали....
2 блаженні , не звертайте уваги, кацапський шабаш у темі з анонімами, їх сьогодні буде багато
Аnnеt• 29 декабря 2023
из Одессы капец фотки. весь двор в обломках, кирпичах... прилетит в голову осколок бетона размером даже с кулак и всё - человека нет.
Бізешка• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Уаджит• 29 декабря 2023
Зашла в ТГ на свою голову😭 но лучше бы не заходила, твари 😭
Днепр пишут что в родильный дом и торговый центр попали, ааааа😭 будьте вы выродки в том же состоянии вечно, в каком находимся все мы, после после такого 😭

ebbi• 29 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Слава Богу написали,що без жертв
ok1904• 29 декабря 2023
Ответ длячаревна
Просто обстрел мирного населения. Столько видео в тг...неужели они рассчитывают, что мы когда то им это простим?! И тем более покоримся им. Это раше от Днепра🖕🖕🖕 как и от всей Украины🖕🖕🖕
Ублюдочное кацапье, мы никогда не были одним народом с вами.
Я вчора спіймала себе на думці, що не зможу адекватно спілкуватися з громадянами рос педарації. Ненависті лиш зростає.
ЛЮБА• 29 декабря 2023
Ответ дляУаджит
В родильном все живы , успели в укрытие .
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
Ооо.дякую!
Матрьохам зайде разом зі щами!!!!
Уаджит• 29 декабря 2023
Ответ дляebbi
Слава Богу написали,що без жертв
Ещё не прочитала, меня колотит всю, спасибо Вам🙏
чир• 29 декабря 2023
Ответ дляebbi
То понятно, но они не хранят это все говно одной кучей, наши военные речныки постоянно говорят что надо время свезти и накопычить. Если мне не изменяет память то последнее, подобное, было в мае этого года.
ok1904• 29 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Блин, я бы админов этих групп судила бы за такие вот посты, мне аж дурно стало
Якісь гади таке поширюють!. Яка в них аудиторія?
Уаджит• 29 декабря 2023
Ответ дляЛЮБА
Спасибо Господи🙏
чаревна• 29 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Это ещё не о всем пишут, куда попало
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
Тем более подкрепились бомбочками и страхом украинцев!
Русня.не мечтайте даже!)))
Гной на болотах вам.а не украинские чернозёмы!
ЛЮБА• 29 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Спасибо Господи🙏
И не говорите … сама в шоке , вот же твари …