Sergeevna-a227• 29 декабря 2023

Хвилюємося...18 літаків(((

Кузякин• 29 декабря 2023
Ответ дляНиколь1986
Ваня пишет к нам летит

Svetyashik• 29 декабря 2023
Ответ дляRosa Blanca
В Х 4+прильоти...
То вы мало насчитали. Наверное раза в 2 больше. За последние 20 мин Фигачило так что п...ц
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
Ответ дляalyona_niki
Вы по телеграмму насчитали? А я здесь живу и мой район бомбили сейчас и я считала
Так, мене від тої кількості Х в жар кидає
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляЛюблю море
Никак. После отбоЯ
Я у відпустці. А колеги на 8.00 мають бути на робочих місцях. Абсурд, але ракетний обстріл не поважна причина запізнитися(((
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
+кінжали₴#@
Анастасия К.• 29 декабря 2023
Ответ дляБонСу
Такое... Не знаю кого они репостят, но уже давно у них половина хайпа и всю инфу надо делить на 3
А где про Киев читать?
LudaSHS• 29 декабря 2023
взлёт 2 бортов МиГ-31К с Моздока
JulliK_• 29 декабря 2023
Ещё миг вот твари
Bejza• 29 декабря 2023
Ответ длячаревна
Вот сволочи кацапские
Только вчера шла по городу, смотрела на людей и думала, как можно просто так убивать мирный народ, бомбить города, выполнять приказы эти.....
Я як зайду на тік ток і там кожен виродок пише, як би він вбивав, як воно хоче вбивати, це нація олігофренів і мікроцефалів, ще й на п´яну голрву зклепаних, немає там нормальних, немає. Коли тут пишуть, що їх випердиши ні в чому не винні, що бажати їм всім передохнути- це кощунство і т.д, то видно, що воно має кацапські корні і їм шкода тих ви...дків. Мені не шкода ні одне кацапське гівно, хай здохнуть всі до єдиного, навіть ті, що повтікали і кожен сепар

Natal_ka91• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
А що тоді поважна?
TataJuke• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Що це за робота така? Що обстріл не поважна причина
LudaSHS• 29 декабря 2023
Ответ дляАнастасия К.
А где про Киев читать?
https://t.me/smolii_ukraine/52545
Счастливый магазинчик• 29 декабря 2023
Ну конченые , уже пулять всем подряд решили, просто нет слов , ироды проклятые
Natal_ka91• 29 декабря 2023
Тварюки, слів немає
Шеллар• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Я перепрошую, а чим ваша компанія займається і власник теж так ходить?
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляNatal_ka91
А що тоді поважна?
Мабуть якщо вмер
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
+10 на Київщину...і пг містах купа лайна...😞
JulliK_• 29 декабря 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Так копили сколько!
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Державна служба. Керівник теж на роботі. На роботі всі, без винятку. Дівчата, не сипте сіль на рану…Не думаю, шо тільки у нас так. Ось чоловік мій працює в приватній конторі і теж щойно пішов на роботу. Вхід по пропускам, запізнюватися не можна.

Люблю море• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Та не сипем. Але життя дорожче роботи. Ми вдома з чоловіком до відбою.
Счастливый магазинчик• 29 декабря 2023
Ответ дляJulliK_
Так копили сколько!
Специально, к новому году, ничего не меняется у скотин
БонСу• 29 декабря 2023
Ответ дляАнастасия К.
А где про Киев читать?
Я читаю монитор, они про все города пишут оперативно https://t.me/war_monitor
Ну и Ванек ещё иногда
Люблю море• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Нелюди у вас керівництво
JulliK_• 29 декабря 2023
Ответ дляЛюблю море
Повезло что рядом муж, я своего жду, сегодня с ночной, через полчаса только смена закончится ((
Mary-7b23• 29 декабря 2023
Удалено администрацией...
Джулияробертс• 29 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Так само і в нас
July38• 29 декабря 2023
Через південь Вінниччини прогуділа, на Львів через нас завжди летить
sunholder• 29 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
флуд
JulliK_• 29 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
И одни бомжи в армии, да да
Yegonyashka• 29 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
там…сами знаете где((