Невісточка ж• 29 декабря 2023

Вы бы полетели втихаря на море

Сейчас мужчина предлагает на море отдохнуть, у него отпуск неделя всего, мой ребенок в Украине, с одной стороны хочется , с другой стыдно как-то. Вы полетели бы?
Результат:
вже голосів: 539
305 (56.59%) Лететь отдыхать
150 (27.83%) Нет,это некрасиво
84 (15.58%) Тыц
Красота неземная• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Да, через мужчину, он договорился, чтоб не было приколов потом, все копии документов, кроме табеля в школе
Так в чому проблема перевести дитину посеред року?
Красота неземная• 29 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
ух як заспівали порадниці і ні одна вже не заїкається про ’безпечні/спокійні’ регіони, фк в темах про виїхавших. оце лицемірство вищого левелу
Безпечних немає, нажаль. Але є ті, куди прилітало і прилітає значно більше і частіше, ніж в інші. Вірогідність обстрілів у Харкові/Херсоні/Запоріжжі зовсім інша, ніж у Чернівцях/Ужгороді....
Ангелок з ріжками• 29 декабря 2023
Я писала тему (не про себе), десь пару місяців тому. То всі відповідали що все так і треба, треба летіти відпочивати з чоловіком, а ті хто каже не летіти, то їх жаба давить.
І ніхто не писав , як так що дитина в Україні, а мама з чоловіком на островах. Нікому не було шкода , ніхто за обстріли і не згадував.
Подвійні стандарти усюди.

Я не розумію зараз таких подорожей. З дитиною так, а без...я б не поїхала.
Красота неземная• 29 декабря 2023
Ответ дляДаха-сваха
Дякую.
Це не єдиний випадок, коли мама вчиняла так. Момент коли вона в черговий раз мене хотіла залишити на родичку, щоб піти ночувати до чоловіка, а я на колінах просила не залишати мене, а вона засміялась і гримнула дверима - не забудеться ніколи. І стільки обід і ран від цього всього на душі, ніяк їх не пропрацюю і мабуть ніколи не зможу
А зараз мама каже, що це я ненормальна , не хочу з нею спілкуватись норм
Ваша мама молодець, бо саме вона формує і ставлення вітчима до вас. Так тепло на душі, коли бачу такі дружні відносини в сім’ях. І вам бажаю таку ж міцну і щасливу сім’ю 🙏🏻❣️

P.S. вибачте за свій негатив, сьогоднішні події ще повпливали, так паршиво на душі 😞
Можна вас обійняти? Пропрацювати треба, бо вам ще жити і будувати стосунків зі своїми дітьми, а от пробачати мамі за це зовсім не обов´язково.
Красота неземная• 29 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
А ми не виїхали?
Ми тут, а чоловік ми військовий- тому виїзний)
Я вас задовольнила?)
Дякую за відповідь. Ми теж в Україні. А тригерить, коли хваляться, як за гроші повивозили чоловіків :(
Маргарита и Мастер• 29 декабря 2023
ми з чоловіком на лижі у Буковель не їдемо тому, що малий не хоче. а залишити його зараз у Києві який бомблять я не зможу, мені морально це важко, та не те що важко - нереально!

а сидіти у ЄС коли дитина там де бомблять... це капець, автор
Душа компанії• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Мне есть за что забрать ребенка, у мужчины высокий доход, у меня норм з/п
Какая проблема с высоким доходом и норм зп обустроиться то?
Исключительно из личного опыта. Не понимаю.
На море я б без ребенка может и поехала, это на неделю всего, а вот в Украине на год не оставляла бы. Но это я, вы явно другой человек, и как поступать только вам тут решать.
Mrs.Sexuality• 29 декабря 2023
Тобто Вас хвилює як звалити на море щоб дитина не взнала,а не те,що сьогодні він пережив і міг померти від ракет?мамаша року
Доктор Хаос• 29 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
А что, тячевским обидно? Или перечинским? Каждый день же бомбят, только уворачивайся, вот и добежали аж до Португалии…
Как было, так и есть, во Львов прилетало с первого дня войны, а Закарпатье и Черновцы по-прежнему спят спокойно. Типа вы не в курсе.
Ненька наша• 29 декабря 2023
Ответ дляДоктор Хаос
я у Франківську якраз в курсі, як в курсі того, що ’вся западная виєхала’ по версії подібних вам. Але мова йшла про подвійні стандарти, що на автора накинулись з вереском ’вєздє апасна’, навіть не уточнюючи, де саме дитина. Від слова ’море’ сказились
Доктор Хаос• 29 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
Ой, ну вся-не вся, но мне из Ужгорода виднее, кому бы помолчать про обидки.
Самые потерпевшие вечно о своем, в любой теме жалуются, как их ущемили подозрением о безопасности.
Еще раз: на манеже все те же. Ничего не поменялось. Куда прилетало - туда и прилетает. Куда не прилетало - не прилетает. Может, и прилетит, ну так и в Польшу прилетает, и в Румынию, никто нигде не заколдован. Но в Днепр прилетает ТОЧНО. Постоянно. И автор это подтверждает. Но не торопится никого забирать.
Потому что троль.
Сіточка• 29 декабря 2023
А я бы съездила на отдых без детей, хоть на недельку, правда дети постоянно со мной , кроме редких дней когда они попадают в садик и не болеют. А то уже еле держусь. Но у нас город более-менее безопасный.
Ненька наша• 29 декабря 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Потому что троль.
автор може і троль, але подвійні стандарти порадниць від цього не зникнуть. Так само, як не зникли кормільці, котрі ’пастрадалі больше всєх’ і котрим ’всє далжни’. Я ж кажу, кладєзь для дисертацій психіатрів
автор Невісточка ж • 29 декабря 2023
Ответ дляДуша компанії
Я только сейчас имею человека, который для меня Опра, и сама уже не пропаду благодаря ему, а ехала второй раз как бомжиха
Доктор Хаос• 29 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
Ну так киевлянам тоже пишут, что зажрались с Пэтриотами, волнуются, нахалки! А только за сегодня уже 8 погибших и не счесть пострадавших. Тема-то вообще не об этом, но вам охота доказать, что Франковск такой же опасный, как Краматорск, или зачем это тут? Прежде всего психиатрам интересно, почему вы хотите об этом поговорить.
Морковку дай• 29 декабря 2023
Ну главное что тетка выехала не от войны , а за заморским мужичком. Обустроилась зато
Морковку дай• 29 декабря 2023
Ответ дляРадикальная
беженки вы там вообще связь с реальностью потеряли? автор спросила наше мнение, ей написали наше мнение
Беженки зато стабильно оттуда раздают советы про «допоследнегоукраинца», совесть совсем растеряли
Бамбарбия! Кергуду.• 29 декабря 2023
Ви поїхали в ЄС корміліцу вигуляти?🤦🏽‍♀️
А дитину в Україні лишили, щоб не заважав?
Khmelnichanka• 29 декабря 2023
Ответ дляКрасота неземная
Але якщо мати сама виїхала від небезпеки, то логічно, що вона і дитину буде рятуаати теж? Звідки б вони не виїжджали. А тут - якась ’ несостиковочка’....
Крошка Енот• 29 декабря 2023
Ответ дляЯ не тону
Автор, тут Україну обстріляли. Невідомо скільки загинуло. Думаєте, комусь цікаві ваші проблеми?
Ну если вы сюда зашли, значит вам тоже интересно.)
Крошка Енот• 29 декабря 2023
Автор, езжайте , мы не знаем вашей ситуации и не в праве вас судить!
Душа компанії• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Мне вообще не понять ваших терзаний Жить с ребенком отдельно год не стыдно, а почему на море стыдно тогда? Какая разница.
Да и смысл моря этого для ребенка сейчас? Я хз куда вы собрались, но холодно везде или вы на другой континент собрались лететь на неделю? Тогда смысла нет тем более, вы пока долетите, пока от джетлага отойдете уже и домой пора. Хотя бы 2 недели, а у вас их нет
Я б взяла эту нелелю и к ребенку съездила б, но это я. Вы другой человек.
ЕлькиПальки• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Пока да
Днище 🤢🤮
ЕлькиПальки• 29 декабря 2023
А как можно вообще отдыхать спокойно и жить спокойно в Европе, когда ребенок 11 лет в Украине 😳🤬, я не то что представить такого не могу, я бы пешком через леса и поля бежала , что бы забрать своего ребенка и вывезти , и вам еще отдых в « радость»?? Й..т ..м..ть 🤯
Я-ваш шанс• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Как раз уже почти обустроилась, я приехала без ничего, было 500€ в кармане и вникуда, каждые пару дней меняла хостел,куда тут ребенок
конечно!помню ваши пару-тройку тем.там тоже писали,что через полгода заберете,но темы были летние.
Плакулька• 29 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Вы считаете так просто обустроится в чужой стране, снять свое жилье и наладить жизнь и стабильность
Нормально, сотні тисяч жінок з дітьми так зробили…
Я-ваш шанс• 29 декабря 2023
Ответ дляБабулька
Автор, їхати однозначно. Тим більш, що дитина все одно далеко,ще встигните разом з´їздити. Вам також потрібен відпочинок. Не слухайте цих ко-ко-ко.Все ви правильно робите.
а хто це ко-ко-ко?
Я-ваш шанс• 29 декабря 2023
Ответ дляТепличная
Автор, для мене ваш випадок треш.
Я розумію, що ситуації дійсно, у кожного різні, інколи, не знаючи нюансів, дивуєшся, а потім..
Знаю одну дівчину, яка теж вимушена зараз жити далеко від дитини, але там тато не відпускає малу і вона у безпечній країні - то інша ситуація.

У нас в Україні війна. Кожна секунда, коли може прилетіти, а мама навііть морально не може підтримати і обійняти свою дитину, як ви таку хвилину переживаєте?
З точки зору нормальної людини - це аномалія, якщо ваш чоловік (партнер) сприймає це нормою, не хвилюється за вашу дитину, то які це взагалі стосунки?? Я би не змогла себе поважати в такій ситуації.

А на рахунок школи. Як це ви ’влаштували’ дитину вже у школу без фізичної присутності самої дитини?? Я таких випадків не зустрічала, це взагалі можливо?
всё просто.узнала адрес школы и хватит))
Красота неземная• 29 декабря 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Ну щодо цього і не сперечаюся. Тим більше, Дніпро ....
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2023
Ответ дляПатика-мотика
Ехать конечно, вы все правильно делаете. Психическое здоровье мамы -- важнее всего.
Навіть життя дитини?
Прям мати року автор🤦🏻‍♀️