Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
И Украину можно любить удаленно и безопасно
Ответ дляebbi
В мене мама вже рік в Німеччині,і в інших є родичі,знайомі,які можуть розповісти про восторгі.ви ж не забувайте,що ви там не одна...
В классе моего ребенка было 3 украинца. Всех троих отобрали в специальный класс с углубленным изучением математики. Всего из класса туда взяли 5 детей
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Вы вообще краев не видите?
больше чем 250 не наливается в стакан
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляПавела
Таке враження, що рішення приймаються зараз спеціально такі, щоб зробити гірше для країни, налаштувати народ проти України. Ну не можуть же вони не розуміти наслідки своїх нововведень.
Как например хуже будет для страны если ряженных не выпускают? Наоброт! Лучше!
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляliss
Ну не все купили .. у меня родственник со 2 группой лет десять полуслепой , попробуй сейчас докажи что не прозрел. 🤦♀️
Я не говорила что все! Проц 90 с начала войны левандос!
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляliss
Прости МСЭК и все делов то
Ответ дляebbi
У кожного своє коло спілкування,
тому то не може бути порівнянням суспільства в цілому.
Маргінали є всюди, в незалежності від країни перебування
Все моє близьке спілкування - то достойні, розумні українці, яких я поважаю, і в Україні і поза межами
Чи я б сусідка чи мама мені не жалілася на соціальщиків чи алкоголіків з України
Я таких поряд не бачу навіть
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
Женщин тоже призовут. Про это уже говорят многие источники
Не сразу и не всех, скорее всего склоняюсь что да..
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
И снова всех судите по себе. Я, в отличие от вас, не пью.
все пьют!
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
С Новым годом! Здоровья! Мира! Благополучного выезда!
nabludatel• 30 декабря 2023
Ответ дляliss
Я должен только родителям )) поддерживаю этого умного чела 😹
Жінки і дітей з такою позицією у вас зрозуміло немає
Ответ дляМурка в бурке
Ситуація на кордоні: багатодітних чоловіків тепер не випускають без штампу у військовому квитку, що вони мають право на відстрочку.
Раніше було достатньо пред´явити посвідчення багатодітного батька.
А тепер без штампу від ТЦК всіх розвертають назад
У вас словесное недержание? Или вы думаете что доступ к новостям только у вас? Еще вопрос, зарплату вовремя платят троллям с регистрацией ноябрь 2023?
frumoasa17• 30 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Вон Мурка уже всех отправляет
Не в ній навіть і справа. Всі ці хаотичні дії влади підштовхують на висновки, що вони не розуміють, що робити далі. Так як фінансування станом на зараз під питанням, зброя теж, про гарантії безпеки навіть і не згадують. Ситуація трохи нагадує, як Берлін починали захищати, коли відправляли всіх, хто може тримати зброю, а серед них були діти 14 років та літні люди, але навіть і в ті часи жінок не згадували. Навіть і не намагалися.
Кричали що у рашки агонія, але здається що вже навпаки.