РыжаяЛиса• 29 декабря 2023

Выезд за границу. Очень надеюсь, что это фейк

Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
И Украину можно любить удаленно и безопасно

Landuchka• 30 декабря 2023
Ответ дляebbi
В мене мама вже рік в Німеччині,і в інших є родичі,знайомі,які можуть розповісти про восторгі.ви ж не забувайте,що ви там не одна...
В классе моего ребенка было 3 украинца. Всех троих отобрали в специальный класс с углубленным изучением математики. Всего из класса туда взяли 5 детей
liss• 30 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Удалено администрацией...
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляliss
Удалено администрацией...
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Удалено администрацией...
Landuchka• 30 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Удалено администрацией...
Вы вообще краев не видите?
автор РыжаяЛиса • 30 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Воевать все должны!
’ я никому ничего не должен’
Даже не знаю, кто такое сказал 🤷😁
WomAnn• 30 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Удалено администрацией...
Павела• 30 декабря 2023
Таке враження, що рішення приймаються зараз спеціально такі, щоб зробити гірше для країни, налаштувати народ проти України. Ну не можуть же вони не розуміти наслідки своїх нововведень.

Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Вы вообще краев не видите?
больше чем 250 не наливается в стакан
liss• 30 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
даже страшно подумать сколько купили вторую группу и тоже теперь сидят и дергаются
Ну не все купили .. у меня родственник со 2 группой лет десять полуслепой , попробуй сейчас докажи что не прозрел. 🤦‍♀️
helga2014• 30 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
И учить как надо любить оставшихся😂
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляПавела
Как например хуже будет для страны если ряженных не выпускают? Наоброт! Лучше!
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляliss
Я не говорила что все! Проц 90 с начала войны левандос!
liss• 30 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
’ я никому ничего не должен’
Даже не знаю, кто такое сказал 🤷😁
Я должен только родителям )) поддерживаю этого умного чела 😹
автор РыжаяЛиса • 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
нема. Власти ждут, пока народ успокоится, потом как обычно расскажут, что воевать будут все.
Вон Мурка уже всех отправляет
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляliss
Прости МСЭК и все делов то
helga2014• 30 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
Удалено администрацией...
Не надо, с ней веселее
А то вообще выть хочется
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Удалено администрацией...

СhanelKa• 30 декабря 2023
Ответ дляebbi
У кожного своє коло спілкування,
тому то не може бути порівнянням суспільства в цілому.
Маргінали є всюди, в незалежності від країни перебування
Все моє близьке спілкування - то достойні, розумні українці, яких я поважаю, і в Україні і поза межами
Чи я б сусідка чи мама мені не жалілася на соціальщиків чи алкоголіків з України
Я таких поряд не бачу навіть
WomAnn• 30 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
60+ тоже прикроют, как вариант! Если Юля посодействует в Законе!
Женщин тоже призовут. Про это уже говорят многие источники
Оленёнок• 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляWomAnn
Не сразу и не всех, скорее всего склоняюсь что да..
Shaan• 30 декабря 2023
Ответ дляОленёнок
Удалено администрацией...
И снова всех судите по себе. Я, в отличие от вас, не пью.
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
все пьют!
Мурка в бурке• 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
С Новым годом! Здоровья! Мира! Благополучного выезда!
nabludatel• 30 декабря 2023
Ответ дляliss
Жінки і дітей з такою позицією у вас зрозуміло немає
WomAnn• 30 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Ситуація на кордоні: багатодітних чоловіків тепер не випускають без штампу у військовому квитку, що вони мають право на відстрочку.

Раніше було достатньо пред´явити посвідчення багатодітного батька.
А тепер без штампу від ТЦК всіх розвертають назад
У вас словесное недержание? Или вы думаете что доступ к новостям только у вас? Еще вопрос, зарплату вовремя платят троллям с регистрацией ноябрь 2023?
frumoasa17• 30 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Вон Мурка уже всех отправляет
Не в ній навіть і справа. Всі ці хаотичні дії влади підштовхують на висновки, що вони не розуміють, що робити далі. Так як фінансування станом на зараз під питанням, зброя теж, про гарантії безпеки навіть і не згадують. Ситуація трохи нагадує, як Берлін починали захищати, коли відправляли всіх, хто може тримати зброю, а серед них були діти 14 років та літні люди, але навіть і в ті часи жінок не згадували. Навіть і не намагалися.
Кричали що у рашки агонія, але здається що вже навпаки.
liss• 30 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Ну а что людям делать если в стране закрыли 🤷‍♀️