Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
Ответ дляnataangel
Я такого ж знаю. Він стільки для нашої армії зробив, що такі куці коментатори своїм обмеженим мозком уявити не можуть.
Тільки що звонив знайомий
Все правда, сьогодні не поїде взагалі
Не пропускають багатодітних
Без нового штампу з ТЦК про те, що тимчасово знятий з обліку
В нього квиток був на сьогодні
Все правда, сьогодні не поїде взагалі
Не пропускають багатодітних
В нього квиток був на сьогодні
Ответ дляSentjabrinka
у кого была угроза жизни и возможность выехать, те давно выехали.
Если вас все до сегодняшнего момента устраивало, то в чем сейчас проблема?
ну як что не устраивало за 2 года.одни квартиры купили детям на автобизнесе.инвалиды и многодетные катались туда сюда.пригон авто.другие -просто боты.их не устраивает что Украина никак сдаться не хочет.Третьи -секта мертветчука.
Sentjabrinka• 30 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Ну, пока пособие только увеличили
с нового года узнаете все прелести .
Пособие увеличили из за инфляции и тем кто в нем нуждается.
Но те кто отказывается работать, пособия лишают.
Это относится к гражданам, а с нового года и к вам
frumoasa17• 30 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Я реально не понимаю чего ожидать дальше. От этих новостей идёт кругом голова🤯
Північну Корею з генсеком, ой вибачте, президентом зе, що тепер буде правити дуже довго.
Sentjabrinka• 30 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Мужчины тоже выехали?
те, кто были выездными, все выехали
Ответ дляIsidda
А вы, чьих будете?))
Ответ дляSentjabrinka
с нового года узнаете все прелести .
Я иду на курсы в январе. На работу, пока не закончу, не отправят. Успею к тому времени оценить дипломы. Мои не нужно подтверждать
Sentjabrinka• 30 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
так речь не о вас персонально
Vitamina1407• 30 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Наши женщины и пограничные посты снесут
Да конечно. Стоят вон автобусы не выпускают в Польшу. И что женщины делают? Ждут.
Ответ дляebbi
Так і є.Тому про всє в восторге теж не треба нам тут розповідати.Реальність різна
Я коли була на ярмарці вакансій великий корпорацій, там стільки українців було, то весна 2023 року
Чоловіки в більшості.
В них ідеальна англійська, то як мінімум, освіта, досвід
Резюме, яке може легко конкурувати на ринку праці з іноземцями.
Якщо там хто і сів на соціалку з них, то явно ненадовго
А такими діями влада розриває їх звʼязки і хоть якесь те бажання повернутись
Чоловіки в більшості.
Ответ дляРыжаяЛиса
Видео в телеге было, пограничница что-то невнятно пыталась объяснить отцу троих детей, почему он не может снова поехать зашраницу
Бідоття яке. А батьки 2 дітей вже два роки як не можуть кататись і таких істерик не влаштовують. Хай дякує, що відстрочку має
Sentjabrinka• 30 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Вас жаба давит, что с вами не поделился что-ли))?
если вы так рассуждаете, то о каких законах можно вести речь?
Если вы нарушаете закон, поддерживаете мошенничество, коррупцию, то о каком законе в отношении вас вы ожидаете от страны?
Если вы поддерживаете тех, кто зарабатывает во время войны на перепродажах машин, наживается на этом, в то время как другие погибают или находятся на передовой в ужасных условиях,
то государство вполне законно принимает обсуждаемый вами закон и поступает абсолютно справедливо, даже еще жестче надо поступать и надеюсь так и будет.
Ответ дляPolz
да перегон авто.у него бизнес.таких куча.или перегоняют и сами продают или их нанимают.ходка в польшу от 600 евро.дальше-от штуки евро.в месяц-4 тыс евро в карман положил.а без напряга и три
Ответ дляLanduchka
Ну, пока пособие только увеличили
А это шо ?
У Німеччині анонсували часткове скасування щомісячної допомоги з безробіття яку отримують, зокрема, українські біженців. Його скасують для тих, хто не хоче працювати без поважної причини — Bild
Йдеться про тимчасове скасування на строк до двох місяців для тих, хто відмовляється від відповідної пропозиції по роботі, але держава продовжуватиме покривати витрати на проживання та комунальні послуги.
Після цього терміну центр зайнятості повинен знову запропонувати одержувачу допомоги варіант працевлаштування, а у разі відмови - санкції будуть продовжені.
Україна Online | Підписатись
Ответ дляSentjabrinka
На каких основании его, как многодетного отца не выпускают?
Меня абсолютно не интересует зачем он едет за границу и что он там будет делать. Меня волнует, каким образом главнее законов и конституции, становиться усное распоряжение
Ответ дляMangoskin
А это шо ?
Україна Online | Підписатись
Это, если отказался работать. На работу направляют после окончания курсов
Ответ дляIsidda
Вы так осведомлены в этом вопросе.
Исида, вы нам что-то не договариваете)
Щойно отримувала посилку автобусом з України.
Жінка, яка везла мій пакет, сказала, що в автобусі було троє чоловіків. Далі поїхали без них: тільки жінки і діти.
Чоловікам треба якась довідка. Автобус чекати їх не став, сказали виходити, якщо начнуть пропускати як раніше, без довідки, то заберуть їх наступним автобусом.
Через це все автобус запізнився майже на 5 годин.