begovelik• 30 декабря 2023

чи готуєте ви на новий рік блюда, щоб не як у ворогів?

наприклад, олів‘є, чи «русский салат», як його називають у європі, буде на столі кожної родини на москальщині.
Mary-7b23• 30 декабря 2023
Та нє , то вороги за нами повторяють

Люблю море• 30 декабря 2023
Готую те, що любить моя сім´я, а не як у когось
ЮлияL• 30 декабря 2023
Господи, люди совсем уже еб..сь
nightwoman• 30 декабря 2023
Я не знаю які салати у ворогів, олів´є не готую бо недавно готувала.
vasilek5050• 30 декабря 2023
Салат Олів´є — популярний в країнах колишнього СРСР салат, який вважається святковим і традиційним новорічним. Назву дістав на честь свого творця, шеф-кухаря Люсьєна Олів´є, який тримав французький на початку 60-х років XIX століття ресторан паризької кухні «Ермітаж».
parele• 30 декабря 2023
Шо?)))
Kot_v_meshke• 30 декабря 2023
Я не фанат олівє, та й недавно готувала. Тому його не буде. Буде шуба - її можна? Чи теж москальський?)
Екатерина1801• 30 декабря 2023
Удалено администрацией...
Карина250• 30 декабря 2023
Оливье и селёдка под шубой будет....а что нельзя ?😂
Или вы Медведева наслушались который угрожал украинцев за оливье сажать?
Хотя это французское блюдо, а не русское

автор begovelik • 30 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина1801
Удалено администрацией...
ЮлияL• 30 декабря 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Нельзя. Там картошка, а лукашенко поддерживает путтна.
Prervana• 30 декабря 2023
Ответ дляvasilek5050
Оливье и шубу давно надо декоммунизировать, да. И манную кашу
автор begovelik • 30 декабря 2023
Ответ дляКарина250
во франции его называют русским салатом. ничего нельзя, все убрать, что нас может объединять с врагами
Dimonsan 03• 30 декабря 2023
Будемо готувати те, що любимо та швидко готується: мʼясо гриль та овочі
Kot_v_meshke• 30 декабря 2023
Ответ дляЮлияL
От же ж халепа. І що його тепер робити?
Seehund• 30 декабря 2023
Ну раз дело такое серьезное пожалуй будет на столе 5 видов сала без хлеба, потому что на россии хлеб всему голова и без картошки, потому что это любимое блюдо Лукашенко. Можно было рис сварить, но китайцы тоже себя подозрительно ведут.
felinka• 30 декабря 2023
Мені все одно, що там русня привласнила свого часу. Вони багато чого вважають ’своїм’, але їхня думка не цікава. Готуватиму те, що родина любить.
_Alekssandra_• 30 декабря 2023
Автор, вы просто нереальная.
А вы Новый Год когда встречаете? Как у ворогыв дата?
Карина250• 30 декабря 2023
Ответ дляSeehund
Хорошее чувство юмора у вас, ржу😂😂😂

Kot_v_meshke• 30 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Автор, вы просто нереальная.
Судячи з її тем, вона взагалі за кордоном)))).
Seehund• 30 декабря 2023
Ответ дляКарина250
Хорошее чувство юмора у вас, ржу😂😂😂
Спасибо, это от всего дурдома, что в мире творится.)
Quarasique• 30 декабря 2023
Я орієнтуюся на власний смак, а не на антагонізм до ворога у питаннях кулінарії. Бо так можна й повного абсурду дійти - москалі ще й воду п´ють, повітрям дихають, ногами ходять - як то бути з цим?
На Різдво я робила суто українські страви, для мене це свято, що тісно асоціюється з нашою культурою та традиціями, кожен раз сумую за тими святкуваннями з дитинства у селі, і хочу максимально відтворити ту атмосферу у себе вдома.
А новий рік для мене - це жерти олів´є, шубу та запивати шампанським, так воно повелося з дитинства, і чесно, я у цьому не бачу анітрохи копіювання та толерантності до ворога
lorena28071970• 30 декабря 2023
Ну и бредовый опрос...хоть стой- хоть падай! Лично мне фиолетово- шо там у ворогів. А салат Оливье- один из любимых, равно как и множество блюд постсоветского пространства.
ЮлияL• 30 декабря 2023
Ответ дляKot_v_meshke
От же ж халепа. І що його тепер робити?
Борщ. Только без картошки
AnyaSkazka• 30 декабря 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Я запам´ятала цей Беговелік з теми про виїзд мужчин. В неї на патріотичній аватарці був український прапор і вона хвалилася, що повивозила з країни своїх мужичків. Але поки я писала їй комент-вона поміняла український прапор на прапор Євросоюзу Перевзулася в стрибку
_Alekssandra_• 30 декабря 2023
Ответ дляЮлияL
Борщ. Только без картошки
А рашисты ж щи варят, там капуста.
Поэтому борщ без капусты и без картошки.
Annichka• 30 декабря 2023
Ответ дляbegovelik
Вот засада. Воздухом, что ли, питаться? Они же едят абсолютно все, что и мы.
Назовите хоть один продукт, которого нет у них и есть у нас.
_Alekssandra_• 30 декабря 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Это она их в рашку вывезла?
ЮлияL• 30 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
А рашисты ж щи варят, там капуста.
Блин
AnyaSkazka• 30 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Это она их в рашку вывезла?
Ну судячи з аватарки-в Європу