ЯблокоРаздора• 30 декабря 2023
На одну меня так накатило?
Зашла сегодня в магазин - цены - ужас.
Кетчуп - 30 грн, майонез- 95 ...
Про остальное молчу.
Я Кетчуп до войны этот по 10 грн брала. Доллар, вроде бы, в 3 раза не вырос
Курс доллара с утра уже 2 раза поменялся.
Настроение депрессивное.
Только у меня так?
Кетчуп - 30 грн, майонез- 95 ...
Про остальное молчу.
Настроение депрессивное.
Только у меня так?
ЕлькиПальки• 30 декабря 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Життя і якість життя залежать від грошей. От мамі зробили операцію за 100 тис. Пенсії вистачить? І треба ще одну робити. Нахер те життя і мир в такій державі, де на життя заробити не можеш. Де люди саме дешеве, що може бути
Але ж не помирати
Треба все одно жити далі радіти молитися дякувати Богу
Гроші робота є завжди
Навчитися фінансовій грамотності - будуть і правнукам ще мої доходи
Гроші робота є завжди
Автопортрет нурофена• 30 декабря 2023
Ответ дляКузякин
Это всё херня.
Меня вчера накрыло от взрывов. Ревела так, что
Какой там майонез
И я, хотя давно не в Украине, ревела вчера когда прочитала о том какой масштаб обстрела был. От обиды и беспомощности.
Любовь Калистратовна• 30 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Але ж не помирати
Гроші робота є завжди
Не бачу перспектив абсолютно. Не помирати, але думати про майбутнє і виїзджати. Хоть діти може будуть жити краще. Тут всі покоління безталанні, як не революція, то війна, як не революція, то вона, то перестройка
Автопортрет нурофена• 30 декабря 2023
Ответ дляКузякин
Та да. Я вчера в Харькове себя чувствовала живой мишенью
Из-за Харькова больше всего и ревела. Для меня герои все, кто сейчас остаётся в городе. Моя вся родня с детворой уехала.
ЕлькиПальки• 30 декабря 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так
Треба обирати найкраще для себе
Королева Сарказма• 30 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Згодна з вами
От мені 50
І чоловіку
Діти вже дорослі
Аптечки в хаті ніколи не було
Я була в лікарні двічі -коли кесарево було
До чого я веду - все таки думки (мысли) матеріальні , і позитивний настрой по життю головне першочергове
Але 95% в цьому всесвіті завжди будуть жити нити , бо вірять вони в інше
Тому для мене головне -це мир спокій , думати про хороше , гроші робота є завжди , вже в ковід переконалася
От мені 50
І чоловіку
Діти вже дорослі
Аптечки в хаті ніколи не було
Хорошо так думать, побывав два раза за всю жизнь в больнице. А вот имея инвалидность с детства, совсем все в другом свете. Мир розовых пони у кого- то есть, да. Можно рассказывать что угодно, что остальные нытики и пр пр. Но этим вы только докажете свое узкомыслие.
Королева Сарказма• 30 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Сегодня в обменниках он на продажу стоит 40,20. А вчера был 39,00.
Вот это очень пугает
Прошлым летом по 41.5 был. Так доллар упал..
Королева Сарказма• 30 декабря 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Ходіть в атб
Тоже брала по акции. Не поняла нытья автора.
Великий сатирик• 30 декабря 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Я теж, ніби той майонез мільон коштує. З початком війни і курс виріс на десятку мінімум і з багато чим проблеми стали. Тож взагалі не доцільно порівнювати з довоєнними цінами.
ЕлькиПальки• 30 декабря 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Хай і узкомисліє
Зате я живу в здорові і щасті
В кожного своя карма
Кому інвалідна це життя проживати
А кому в здорові
І це не узеомисліє- це ваша злоба ненависть заздрість , від цього ви Ще більше себе зжираєте і робите нещасною
Оце справді узкі мізки
Зате я живу в здорові і щасті
В кожного своя карма
Кому інвалідна це життя проживати
А кому в здорові
Оце справді узкі мізки
AmazingLady• 31 декабря 2023
Поражаюсь тому как некоторые ходят в магазин...да,если брать майонез по любой цене, можно будет в шокн