Анонимба• 30 декабря 2023

Що подаруєте хлопцю 12 років?

Закінчились ідеї(( завтра треба їхати шукати
В доньки буде фен, а йому ума не приложу.
Навушники були, колонки були, скейт був не зайшов.
Не знаю(
Обижулька• 30 декабря 2023
Игровая клавиатура

Играю у края• 30 декабря 2023
Воздушный тир,возвращающийся бумеранг,машинка что ездит по стенам.Туалетную воду,маску от акне,лосьон.Метровые сладости,детское шампанское.Напальчники для игры в телефоне,большой коврик для мыши.
Та прям багіня• 30 декабря 2023
Мій сказав, нічого не треба, все є.
В середині січня збори, хоче взяти урок у топового фахівця, то просить на це фінансування.
Дружная семейка• 30 декабря 2023
Муж подарил своему ребенку от 1 брака кроссовки Джорданы, Лего техник, дартс
Я_и_моя_собака• 30 декабря 2023
Мені замовив катану з якогось відомого мультика аніме..
ФсеСама• 30 декабря 2023
Ответ дляОбижулька
Игровая клавиатура
Это какая харашая?
Ганцю в кєдах• 30 декабря 2023
Купил себе лего-голову собирать.
А 14 летний лего майнкрафт :) он просто на полочку ставит.
Я тут Живу• 30 декабря 2023
Лего техникс Макларен, трюковый самокат, беспроводные наушники, футбольная форма и футбольный мяч, турник - это на 11 лет дарим, на Новый год и др 2 января
Твоя подружайка• 30 декабря 2023
Я ноут купила новий сину ,13 р
Доньці 15 айфон
А собі у доньки 13 забрала )) всі з подарунками )

Шиворот Навыворот• 30 декабря 2023
Деньги. Пусть сам потом тратит
Мальдивирую• 30 декабря 2023
Одному велосипед, другому ноут. Но у нас это единственные подарки в декабре)
Забобонний фрукт• 30 декабря 2023
Ответ дляИграю у края
И детский косяк с детской травой ещё
Обнемашечка• 30 декабря 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Я ноут купила новий сину ,13 р
Доньці 15 айфон
Детям подросткам,лучше телефон чем родителям?😲 у меня 15-й,а сын в 11 лет ходит с андроид за 250€ и дороже даже не планирую брать,на такие телефоны пусть сам зарабатывает когда вырастит, вот ноут - хорошая вещь👌
Не танцую- но пою• 30 декабря 2023
«Ума не приложу»:
Не збагну;
Збагнути не можу;
Розуму не приберу;
Ради собі не дам.
Жена сантехника• 30 декабря 2023
Подарить то, чего нет, но очень хочется :))
Если все есть, то может что-то нужно обновить. Если ничего не нужно - то исходить из интересов ребенка. Чужим людям еще сложнее угадать, чем маме.

Кросовки, комиксы, игровую приставку )) друзья вот сыну купили кресло, руль и пидали к приставке, он у них ’гонщик’ :))
Не танцую- но пою• 30 декабря 2023
Завжди дивом дивуюсь, наскільки батьки не знають своїх дітей.
Яжемать Мне можно• 30 декабря 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
«Ума не приложу»:
Не збагну;
Збагнути не можу;
Розуму не приберу;
Ради собі не дам.
Боже, яка ви неймовірно грамотна жінка, як прекрасно володієте мовою, ми у захваті. Що б ми без таких як ви робили.
Не танцую- но пою• 30 декабря 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я зовсім не володію. Але намагаюсь.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 30 декабря 2023
Планшет

LIANA171185• 30 декабря 2023
У нашого телефон,постільна білизна та рюкзак.От рюкзак якраз ’зайшов’ на ура!
Ну і скромно:солодощі та червоні труселя.
Нашому 15.
А взагалі,як варіант:планшет,годинник,колонку,навушники,чохол до якоїсь техніки,ремінець до годинника,шапку,кросівки.
Ноунэйм• 30 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
От первого брака крссовки подарил ? Ужас!
Як_наготую...• 30 декабря 2023
Ми дарували швейцарський ножик і камеру на шлангу будівельну. Хлопці хочуть бути дорослими. Але ж треба знати вподобання. Хоча не знаю, кому в 12 ніж не зайде, у кого нема
Ноунэйм• 30 декабря 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
«Ума не приложу»:
Не збагну;
Збагнути не можу;
Розуму не приберу;
Ради собі не дам.
Ради собі не дам? Вчить мову коли цей вираз використовують! А то тільки в інших помилки бачите .
Як_наготую...• 30 декабря 2023
Ответ дляТа прям багіня
Мій сказав, нічого не треба, все є.
Ідеальна дитина
Не танцую- но пою• 30 декабря 2023
Ответ дляНоунэйм
А коли?
В словнику закріплено такий варіант.
Та прям багіня• 30 декабря 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ідеальна дитина
Через місяць день народження. І хз шо йому дарувати. Звичайно, він хоче гарний ігровий ноут, але нам це зараз не по кишені
Ноунэйм• 30 декабря 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
А коли?
В словнику закріплено такий варіант.
Ну мову вчать не тільки по словнику . Наймвть репетитора щоб пояснив.. І не робіть іншим зауваження , коли мови не знаєте самі , іноді краще промовчати
Дружная семейка• 30 декабря 2023
Ответ дляНоунэйм
Вы о чем?
Ноунэйм• 30 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Вы о чем?
Муж подарил своему ребенку от первого брака кроссовки . ..
Дружная семейка• 30 декабря 2023
Ответ дляНоунэйм
Так в чем для вас проблема?