Правильно_Валерчик• 30 декабря 2023
Поділіться відгуками на бренд L37
Цікавить взуття і сумки.
Дизайни у них дійсно гарні, ціни адекватні.
А як з реальним виглядом і якістю? За інформацію по розмірах взуття теж буду вдячна
Язикувата Хвеська• 30 декабря 2023
Ну як що ви обрали бренд, що спеціалізується на ручному виготовленні унікального взуття та аксесуарів для жінок , то самі покажіть що вам подобається і що обрали . також поясніть , чому саме цей бренд ?
Правильно_Валерчик
• 30 декабря 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Хіба унікального?
На заландо у рекомендаціях вилазить, моделі гарні і ціна прийнятна, а відгуків зась. Думала, може хто вже купував, не могли ж наші україночки пройти повз гарненьке))