Похоже не фейк таки. Даже если официально скажут, что не так, неофициальные приказы никто не отменял
Ночка_темная• 30 декабря 2023
’Подарунок’ хіба що виїжджаючим.Кого й раніше не випускали-яка їм різниця, для них нічого не зміниться
Vlada-Maria• 30 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
Украинская свобода, чего же вы хотели. Концлагерь 🤷🏻♀️
Та ні, не українська, а квартально-єрмаковська. 73% зробили це разом у 2019
Ответ дляНочка_темная
Ну во-первых, тенденция страшная и она коснется всех. Не бывает, чтобы тут был беспредел и беззаконние, а тут соблюдение законов.
А во-вторых, многие людей и по закону не выедут. Те, кто думает, что там просто инвалидность оформить тому же ребенку, с этим не сталкивался. Есть знакомый, ребенок реально инвалид - гоняют по инстанциям, не дают ничего оформить.
Ну и в третьих, кто знает, какая ситуация завтра будет в семье. Может уже и будут основания выехать, а нельзя будет.
Короче, это стремно в любом случае
kharkovchanka• 30 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
вони цього ніколи не визнають, зараз почнеться: ’’авашпорошенкошолуччєбув?’’
Vlada-Maria• 30 декабря 2023
Ответ дляFresh
Да підуть багатодітні візьмуть довідку в тцк і випустять їх з своїм виводком. Я б взагалі їх перше на фронт їх погнала, чому бездітний має їх захищати?
держава дбає, щоб безвиводкові пупи не надірвали, коли в разі його загибелі прийдеться платити пенсію його ’виводку’
Ольга-f5e3• 30 декабря 2023
Ответ дляFresh
Так и вы плодитесь и размножайтесь, кто не даёт
МиссКаприз• 30 декабря 2023
Я теж не розумію - здоровий чоловік з 3 дітьми має право на виїзд та відстрочку по їхньому новому закону, а інвалід 3 групи - хай йде і захищає (декілька годин можливо протримається під кулями)...
Natal_ka91• 30 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Я про це давно пишу і не розумію таку несправедливість. Просто надивилася на таких циніків на соціалі за кордоном, мало того вони ще й цим пишаються і тішаться. Може, мені на таких повезло натрапити.