Обнимашкина• 30 декабря 2023

Де в архіві документів дістати фото померлого в 1995 році?

Помер далекий родич ще в 1995 році, він був самотнім, жив в Києві, хочу на могилу йому памʼятник поставити, підкажіть де копати, куди можна звернутись, паспортний стол здається паспорта знищює одразу((
Губка Боб• 30 декабря 2023
ставьте без фото
Кумедна• 30 декабря 2023
Де могила хоч знаєте? Згодна з попереднім коментарем, робіть без фото.
Фантазерша• 30 декабря 2023
Вряд ли в каких то архивах есть фото. К тому же того времени, не было цифры и вряд ли как-то хранились паспорта/фото.Хотя.Но вам проще это в любом архиве спросить, они точно ответят.
english book• 30 декабря 2023
Шукайте родичів та по його місцю роботи. Ми так знайшли людину, правда фото там було десь з 70-х. На підприємстві.
автор Обнимашкина • 30 декабря 2023
Ответ дляenglish book
Дякую, він в міністерстві працював при радянському союзі, але не знаю чи не знищіли архіви, може щось є((
english book• 30 декабря 2023
Ответ дляОбнимашкина
Повино бути. Там архіви повині зберігатися. Ми теж шукали через держ підприємство. Воно тепер приватне, а архів перевезли. Чесно скажу що не легко, бо той архів в будинку у підвалі. Він там не один, працює всього 1 раз в дві неділі. Ми прийшли, а нікого немає. Домовлялися вже по телефону, який там вісив. Можливо у випадку з міністерством буде простіше. Шукали перед самою війною.