Я ледве вклала. Ніс закладений. За день не помогли ані краплі, ані сольовий, ані феністил.
Вже вночі я зробила масаж носа, ненадовго розклало, уснула
Лежить хропе, булькає, соплі туда-сюда хлюпають
Хай будуть? Чи обов‘язково розбудити витягти? Чи нічого не станеться за ніч? Боюся щоб не інфікувалось там якось
Ответ дляГубки-уточкой
Ось таке було в мене. Нажав на грушку, повітря ви пустилось, одну половинку носика закрили, в другу направили цю грушку… відпускаємо грушку й всі соплі в ній. Повторюємо з другою половинкою носика. Не розумію, як міг бути отит, якщо це імітація звичайної чистки носа дорослої людини, яка вишмаркується.
Отит кажуть не від такого)) отит то коли промивають що в одну нозбрю щось вводиш, і в цей час з іншої витікає - і соплі, і слизова прополаскується прям
Губки-уточкой• 31 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Ааа, ця кукушка типу…. Зрозуміло