Помогалочка• 31 декабря 2023
Тема для підтримкі тих, у кого сумний настрій перед НР..
Все буде добре 💛💙 Треба підтримувати один одного.
Пишить про Ваші сподівання, мрії та плани на майбутнє.
Що б Ви хотіли, щоб сталося?
Чим себе втішаєте зараз?
Що б Ви хотіли, щоб сталося?
Чим себе втішаєте зараз?
Та прям багіня• 31 декабря 2023
Я всім бажаю, щоб бажання, які ви загадали збулися! Всіх з Наступаючим!!!
Міряю від одиниці• 31 декабря 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Может другую тему поскыглыть найдете?
При чому тут поскыглыти? Позавчора 22 прильоти, сьогодні 6. Настрій -зомбі, дні жалоби по Україні. Який треба вигляд робити? Я теж минулого року вірила .
Мамаша в бигудях• 31 декабря 2023
Хочу, чтоб перестали гибнуть люди и разрушаться этот мир. Никому не желаю смерти, пусть будет МИР!!!
Поддакиваю иногДА• 31 декабря 2023
Ответ дляТут надолго
Для вас тоді не стане, іншим стане
Вже було, класні освіти з чоловіком, подорожували, заробляли, вірили як придурошні, що наші донати прям важливі і так далі, працювати заради перемоги. А тут , вибачте, все, дійшло
ХвостПистолетом• 31 декабря 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Мені мама сказала, що вони так все життя прожили, що колись буде добре. Не стало. Вони не виїжджали і ми - ні. І так само живемо надією , що стане краще. А - ні, не стане.
Є такі люди, які ніколи не бувають щасливі.
Мені 45 рочків і у мене у більшості часу все добре. Новий рік, подарунки, родина разом - це чудово. Донька перше місце зайняла в міжнародному конкурсі- я щаслива. Отримала першу нашивку на пояс - таж щасливі всі. Син машину мені помив та заправив - теж добре. Психанула, купила собі 3 флакони парфумів, батькам посилку відправила, купила ікри та хамона. І так, я щаслива.
Діти здорові, батьки, чоловік. Є робота, планую відпустку.
А чекати, що колись буде все чудово- то й життя пройде в очікуванні
Весёлая морковка• 31 декабря 2023
Ответ дляТа прям багіня
Нет сил даже желания загадывать..
Мона Лиза• 31 декабря 2023
Автор, в мене в 22 повний капець був (
Вважайте я втратила все, крім дитини ..
Тепер, в мене супер надія на майбутнє
Все в житті змінилось
Я живу хорошим життям, з коханим
Займаюсь улюбленою справою
Все може змінитися і все залежить від вас
Вважайте я втратила все, крім дитини ..
Тепер, в мене супер надія на майбутнє
Все в житті змінилось
Я живу хорошим життям, з коханим
Займаюсь улюбленою справою
ХвостПистолетом• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Сделать ремонт, поехать на море и забеременеть вторым. 😁
Я так хочу переехать в новую большую квартиру. Но пока нет
kudrevich_julia• 31 декабря 2023
Моя найбільша мрія ,це здорові рідні та близькі. Мирне небо над головою .все інше якось подолаємо
екатериналуиза• 31 декабря 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
На жаль, так. Ці лозунги вже дістали.. Люди гинуть, а ви все вірте...
зачем вы зашли в эту тему со своим пессимизмом ?обгадить все и вся на ровном месте.(((((((
ХвостПистолетом• 31 декабря 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не буде добре і це вже стало зрозуміло.
Гринч недоделанный
Істеріомама• 31 декабря 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Я с вами полностью согласна! Нужно искать счастье в мелочах. Я тоже искренне радуюсь каждому успеху сына, каждому приятному событию в жизни.
А, вообще, каждый должен для себя сформулировать что именно для него будет считаться счастьем. Вот прямо по пунктам. Когда я достигла всего о чем мечтала, оказалось, что это вовсе не радует, а радуют совсем другие вещи.
ХвостПистолетом• 31 декабря 2023
Ответ дляІстеріомама
В основном, почему-то живут для картинки в инсте. У Ленки есть, а мне надо ещё лучше
Перекус беру завжди• 31 декабря 2023
1) хочу жити під мирним небом вільної України
2) щоб русня заплатила за те, що наробили. І морально,і матеріально
3) щоб всі всі наші військові повернулися додому живими, цілими та неушкодженими
4) хочу сім´ю, хочу кохати і бути взаємно коханою
5) хочу фінансового достатку.
6) хочу свою квартиру
7) і білизну )))
5) хочу фінансового достатку.
6) хочу свою квартиру
7) і білизну )))
ХвостПистолетом• 31 декабря 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
5) хочу фінансового достатку.
6) хочу свою квартиру
7) і білизну )))
5) хочу фінансового достатку.
6) хочу свою квартиру
7) і білизну )))
Парфуми не хочете?
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Искренне желаю вам, чтобы сбылось
ХвостПистолетом• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Искренне желаю вам, чтобы сбылось
Спасибо 🙏
И вам в следующий год встречать с малышом
Перекус беру завжди• 31 декабря 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Парфуми не хочете?
В мене ще є мої улюблені)
ЗдесяЯ• 31 декабря 2023
Тільки що дивилась як Imagine Dragoons відбудували будинок для підлітка з Миколаївщини. Той що герой їхнього кліпу був.
Чудеса трапляються