Вмію заміряти найкраще• 31 декабря 2023

Чи можливий переїзд в США по Ю4Ю, якщо вже був прихисток в Німеччині?

В березні нарешті закінчується договір аренди, і я їду з Німеччини. В США є ідеї як у подальшому будуватиму життя і працювати (бо в містечку я на мініджобі толком не заробляю, а перспектив в цій країні не бачу, і не хочу тут точно залишатися). Але є питання чи приймає США після Німеччини? Так, я спершу декілька місяців можливо буду в Україні, тобто не одразу в США з Німеччини буду їхати.
ПлакалаВАвто• 31 декабря 2023
Приймає. Але не факт що до березня ви все оформите
Наездница• 31 декабря 2023
А через год, из США куда будете двигать?
дамаАмстердама• 31 декабря 2023
Наши знакомые так переехали летом, значит принимают.Но там их родственники ещё с 2015, планируют оставаться навсегда.
ПлакалаВАвто• 31 декабря 2023
Ответ дляНаездница
Юфою на 2 роки
Творог для розжига• 31 декабря 2023
А из Германии вы тоже от войны бежите ?
Куда ж без меня• 31 декабря 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
А что в марте?
Куда ж без меня• 31 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
А из Германии вы тоже от войны бежите ?
Люди путешествуют. Завидую(
миссАрфография• 31 декабря 2023
Чому вам в Німеччині не змінити місце проживання наприклад?
Уси Пуси• 31 декабря 2023
С Канады переехала родственница по программе, нашла спонсора, но где-то прошло полгода, документы оформляли.
миссАрфография• 31 декабря 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Люди путешествуют. Завидую(
Люди не бачать перспектив. Пособія вистачає на мінімум, в роботи не бути. Ніхто так не хоче жити
Куда ж без меня• 31 декабря 2023
Ответ длямиссАрфография
В Америке вам будет вистачати пособия?
миссАрфография• 31 декабря 2023
Ответ дляКуда ж без меня
В Америке вам будет вистачати пособия?
Ви читали, що я написала?
Не має роботи, люди хочуть працювати, але не має можливості. Тому люди замислюються над перспективою такого життя
Куда ж без меня• 31 декабря 2023
Ответ длямиссАрфография
Ви читали, що я написала?
Кто хочет, тот работает.
миссАрфография• 31 декабря 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Кто хочет, тот работает.
Це дуже легко в теорії.
Заїдьте в будь яке село України і спробуйте там найти роботу.
Куда ж без меня• 31 декабря 2023
Ответ длямиссАрфография
Це дуже легко в теорії.
Автор из Германии едет, а не из села.
Творог для розжига• 31 декабря 2023
Ответ длямиссАрфография
Ви читали, що я написала?
Кто хочет работать - работает.
миссАрфография• 31 декабря 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Автор из Германии едет, а не из села.
А в Німеччині не має сіл, чи що?
Наездница• 31 декабря 2023
Ответ длямиссАрфография
А в Америке сразу топ-менеджером будет? Где-то в Нью-Йорке или в Чикаго? )
миссАрфография• 31 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Кто хочет работать - работает.
Ви ж розумієте, що для того щоб працювати, повинна бути робота. Ні?
миссАрфография• 31 декабря 2023
Ответ дляНаездница
Якщо є знання мови, то так, там буде легше + там найбільші діаспора.
Наездница• 31 декабря 2023
Ответ длямиссАрфография
В Германии единственное село? Надо же, обманывали столько лет, писали, что у них есть большие города, а по факту... Одна загадка - неужели до войны вся Восточная Европа, Балканы и часть украинцев, катались в Германию на заробитки в это село?
Наездница• 31 декабря 2023
Ответ длямиссАрфография
Диаспора-то причём? )
сладкий_ноябрь• 31 декабря 2023
Автор, можливо.
Але ви повинні дізнатися як там з програмою в Америці і до якого часу вона діє.
В мене двоюрідна сестра була в Німеччині до літа, потім виїхала в США, зараз вже працює там в школі Монтессорі та працює аніматором. Але в неї англ гарна. Вони в Німеччину поїхали, бо думали, що війна швидко закінчиться, а так би відразу їхали в штати. Тому пробуйте.
Творог для розжига• 31 декабря 2023
Ответ длямиссАрфография
Це дуже легко в теорії.
При чем здесь Украина ? Речь идёт о Германии.
сладкий_ноябрь• 31 декабря 2023
Ответ дляНаездница
Встряну.Бляха.
Мене ця тупість дістала. Ви не розумієте, що важко змінити місце проживання, якщо в тебе договір оренди на 2 роки і також не будеш кататися на роботу за 100 км.
Чи ви думаєте що всі біженці живуть виключно в великих містах?
І мене подруга в германії, в невеликому селі, де не має навіть магазину. В школі її дитина їздить на велосипеді щодня 17 кілометрів, бо авто в неї не має. Їздить в будь-яку погоду, бо пропускати не можна. Транспорт їздить, але дуже рідко.
Вона їздить на роботу за 70 км, де 2,5 години в одну сторону витрачала на дорогу, тобто в дві сторони це 5 годин. І працює 7 годин, тобто 12 годин в сумі в кращому випадку. І не має вибору іншого, бо договір до кінця липня 24 року.
І якщо ви думаєте, що люди не хочуть працювати, то ви помиляєтесь, хочуть, але не має можливості. Але ж ви цього не зрозумієте, бо вам з України видніше. Ви не уявляєте що таке вимушене біженство і з якими складнощами стикаються ці люди.
Творог для розжига• 31 декабря 2023
Ответ длямиссАрфография
Я живу в Бельгии 10 лет. Сейчас наблюдаю ситуацию с беженцами. Ещё раз - кто хочет работать, тот работает.
В Германии такая же ситуация. У меня в Германии племянник с женой - оба работают при статусе временной защиты. И ещё несколько знакомых - все они работают.
миссАрфография• 31 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
При тому, що село в германії і в Україні мало чим відрізняється. Ні там, ні там роботи не має. Ви не розумієте цього?
сладкий_ноябрь• 31 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Це залежить від місця проживання. В мене всі, хто в великих містах, всі працювати пішло дуже швидко, а от всі хто десь по селам, там не має роботи взагалі
автор Вмію заміряти найкраще • 31 декабря 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
так як раз я планую виїзжати вже з України, десь травень чи влітку
Ответ дляНаездница
в сенсі? я бігла від війни туди куди тоді була можливість. Зараз трохи оговталася, і тепер вже хочу їхати туди, де бачу перспективи. Так, якби не війна в Україні, я б не думала про іміграцію. Але війна((