CTPELKA• 31 декабря 2023

Чоловік наполягає сідати за стіл після привітання Президента….

Я наполягаю сісти раніше та о 00:00 лягати спати, так як завтра на роботу на 08:00…(((
Чи будете ви дивитися вітання Президента, чи сідати раніше ?
Люблю море• 31 декабря 2023
Никогда не смотрю. Сядем где то в 18.30. Картошка в духовке еще
Peres Lal• 31 декабря 2023
Мы уже обожрались и думаем,чем забаррикадировать кухню до завтрашнего утра. Пока не придумали.
Фернанда• 31 декабря 2023
не буду смотреть, но и спать рано не буду ложиться, да и вряд ли будет для этого возможность, спать этой ночью((
Елена1265• 31 декабря 2023
Не буду смотреть поздравления. Но отмечать буду в 12
Onyx83• 31 декабря 2023
Не смотрим никакие поздравлялки президента. Сами садимся, смотрим, что душа желает, едим - кто когда хочет, тогда и идёт спать. Все взрослые люди, никто не будет упиваться до поросячьего визга и работу никто не прогуляет )
parele• 31 декабря 2023
Сейчас сядем ужинать.
Выступление точно вряд ли будем смотреть, что там нового?
«Шановні українці та українки, цей рік був дуже важким…бла-бла-бла…щастямирублагополуччя».
В 12 выпьем шампанское, посмотрим какой-то фильм, и спать.
Santa_n• 31 декабря 2023
В минулому році дивилася вперше. Але тепер точно знаю, що то був перший і останній раз
coloritka• 31 декабря 2023
Ответ дляparele
Сейчас сядем ужинать.
...Наступний рік буде рік важливих рішень,....
бобкина• 31 декабря 2023
Всегда садимся раньше, провожаем старый год, общаемся, отдыхаем. в 12 поздравляем и в час можем спать лечь. Особенно, если утром на работу.
begovelik• 31 декабря 2023
мене виверне, акщо подивлюсь вітання кім-зе-сена
Natka A.• 31 декабря 2023
Ждём 12
Хочу выпить в 12:00, загадавши желание ’трындец русне’
Нашего президента тоже послушаю
До войны принципиально не слушала.
parele• 31 декабря 2023
Ответ дляcoloritka
Будьмо)
coloritka• 31 декабря 2023
Мій не може наполягати, так як він нічого не готував. Коли я скажу тоді і сядемо. В 12 шампань і подарунки .
hannahdodd• 31 декабря 2023
В 11 будем слушать поздравление.
coloritka• 31 декабря 2023
Ответ дляparele
Будьмо)
Будьмо...радуємося, що вижили і надіємося зустріти наступний НР .

Я щітаю промова вдалась, можна пити шампанське))))
Nat-li• 31 декабря 2023
Ответ дляhannahdodd
В 11 будем слушать поздравление.
У себя там и тусуйтесь, убогие
Natka A.• 31 декабря 2023
Ответ дляhannahdodd
В 11 будем слушать поздравление.
Хуйла, чи що?
Екатерина1801• 31 декабря 2023
Уже насмотрелись !
ХудМудЖен• 31 декабря 2023
Жодного разу не дивилась на квартал ні цьогоякийневтік... І не збираюсь
Вже поїли, в 00. Поцьомаємось і спати хоч завтра і не на роботу.
Filomena• 31 декабря 2023
Їсти не будемо.
Будемо пити шампанське і закусувати мандаринами.
Привітання звісно будемо слухати.
Нічого не очікую від цього привітання, як і завжди.
Але той факт, що майже вся країна побажає пуйлу здохнути- надихає😇
alyona_niki• 31 декабря 2023
🤢🤮
yanus6ka• 31 декабря 2023
Ответ дляNat-li
У себя там и тусуйтесь, убогие
Тю, може людина в Польщі, слухати буде нашого
Карина250• 31 декабря 2023
В 21.00 планируем садиться за стол
Валерия2121• 31 декабря 2023
завидую вашим проблемам
РыжаяЛиса• 31 декабря 2023
Заказали суши, взяли шампанское.
Уложим детей спать до 9 и сядем за стол
Скорее всего до 12 уже спать будем)))
Оксана-004e• 31 декабря 2023
Не смотрю привiтання с 19 года, что бы не стошнило от вида и голоса. Да и до 19 тоже не сильно вникала
Оксана-004e• 31 декабря 2023
Ответ дляcoloritka
Потужних
Tammy21• 31 декабря 2023
Де ви Білку загубили?
Я планую завтра зранку промотати темки до низу та обчитатися імпотентними потугами русні)
Байрактарочка• 31 декабря 2023
це шоб проригатися і з вільним шлунком сісти їсти?
еліт• 31 декабря 2023
Ответ дляbegovelik
Шикарно придумано, почула в перше але в точку