Обстановщица• 31 декабря 2023
Як довго стрижуть в барбершопі?
Чоловік стриг голову і бороду. Каже був півтора години в барбері. Це нормально? Чи чеше мені? Пішов в 2 , досі десь ходить з тим горошком. Вже знудилась чекати. Ще й шампанське відкрити не можу))
З наступаючим вас, дівчатка 🙂
АсобеннАя• 31 декабря 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Сына час мучили. Вышел такой же как и зашел.....
Мой так стрижется в обычной парикмахерской, в барбершоп вышел за пол часа. Попшикали, обкарнали и досвидос. Один из самых дорогих в городе у нас
Пожмаковна• 31 декабря 2023
Автор, е если бы Вы пошли красоту наводить, а муж бы Вас хаял на каком-то форуме: пацаны, сколько те ногти красить, а то моя пошла в 2 и до сих пор валандается где-то за горошком?
Дама_с_коготками• 31 декабря 2023
Я так колись пішла в один із салонів Володимир Тарасюк. А в них, виявляється, правило обслуговувати клієнта дві години, не менше. Хоч мни, хоч скуби - а щоб дві години було.
Вредняжка• 31 декабря 2023
Наша перукарка стриже сина 15 хв, але зараз на лікарняному. Пішов в барбершоп, сидів 1,20. Обскубли так, що тепер до школи не хоче йти. Розказували йому, що попередня стрижка не по правилах була. Обскубли по правилах, блін
Помилуйте мадам• 31 декабря 2023
По дсту два часа. Это в любом барбершопе с нормальной лицензией. Явно был у бабы 1,5 часа.
Единая страна!• 31 декабря 2023
Ответ дляАсобеннАя
Везёт) моего воском намазал так, что еле отмыли) но когда отмыли, то оказалось, что ничего не состригли🤣да неудачно вышло, но дорого... Долго. И запись три недели ждал)
Обстановщица
• 31 декабря 2023
Ответ дляПожмаковна
Та я думаю чи так довго подаруночки мені шукав чи що😂
Прийшов, приніс 3 коробки під ялинку ☺️
Пьяная вишня• 31 декабря 2023
В барбершопах ще й віскарика наливають.
Може і більше двох годин сидіти