Смурфик• 31 декабря 2023
Одружений
Знайомлюсь на СЗ.Багато одружених.Познацомилась з одним,все сюсі,мусі,прцілувались,пропонував зробити куні.На другий день питаю,чи одружений,каже так,не буду брехати.Боже,які вони кончені.Як повідомити дружині?Є спільне фото .Я пообіцяла,що зроблю їй новорічний сюрприз
Смурфик
• 31 декабря 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Нащо ???
Щоб зіпсувати свято цьому блядуну
Усатая полосатая• 31 декабря 2023
А нащо то вам? Це його діло, що він зраджує. Вам не підходить, ви пішли. Нащо лізти у чужу родину?
Смурфик
• 31 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Вы не лучше
Я їх ненавиджу і зневажаю
Valechka-mk• 31 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Я їх ненавиджу і зневажаю
Детская травма? Или обидел кто?
Смурфик
• 31 декабря 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я Вас розумію.
Де ця дружина зараз?
З ним вдома ,де ж.Святкує,щасливе сімейство
Усатая полосатая• 31 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Я їх ненавиджу і зневажаю
То не ваше діло. Питайте зразу у переписці, а не на зустрічі
Холодная каша• 31 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Щоб зіпсувати свято цьому блядуну
Ви зіпсуєте свято нещасній жінці
Valechka-mk• 31 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Так вас жаба давит, что кто-то с мужем встречает, а вы страдаете на сайтах одна?
Но главное пальто белое надеть и ,,я не такая, я выше этого,,.
Холодная каша• 31 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Я їх ненавиджу і зневажаю
А чому ви запитали про одруження ПІСЛЯ куні, а не ДО?
Смурфик
• 31 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
До чого тут це?)З таким чоловіком зустрічати🤣,краще вже самій
Ластоноша• 31 декабря 2023
Так вы злитесь что не с вами новый год встречает и решили отомстить? Иначе вообще не понимаю зачем вам лезть в чужую семью не знакомого вам мужчины со своей правдой?
Valechka-mk• 31 декабря 2023
Ответ дляХолодная каша
До потом вдруг не сделает?))
Valechka-mk• 31 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Ну так и встречайте сама, чего лезете в семью? Они без вас разберутся
Смурфик
• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Зробіть!
Напишете тоді сюди, що вона вам відповіла
Особисто я б,хотіла знати,з ким я живу .Бо не всі це помічають.
Смурфик
• 31 декабря 2023
Ответ дляЛастоноша
Бо я ненавиджу зрадників,це слабкі і низькі люди
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ дляХолодная каша
Ви зіпсуєте свято нещасній жінці
Краще зіпсоване свято, ніж зіпсоване життя
Valechka-mk• 31 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Ни с кем вы не живете)
Смурфик
• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Погоджуюсь з Вами
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Вы не лучше
Ви боїтеся що то ваш автору куні пропонував ?🤣
Броніки для Моніки• 31 декабря 2023
Ему не испортить, он и так в курсе. А женщина то тут вообще ни при чем.
Salsa-24da• 31 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Дівчатка тут дехто бояться))
Valechka-mk• 31 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Кто обидел?
Потому что если б никто, то и не парились бы. А раз зацепило, то кто изменял? Муж? Кавалер? Отец матери?
Смурфик
• 31 декабря 2023
Ответ дляSalsa-24da
Мабуть,кожна зараз задумалась,де був мій на корпоративні позавчора .А він був зі мною в клубі,і пропонував полизати.А потім піти цілувати дружину🤣