Живу з мамою, на даний момент без варіантів.
І от вона десь знайшла концерт стародавньої української пісні.
Перемикати відмовляється.
Уявляєте, всі ці мумії ще живі 0_о
Мій НР це Білоножки, Кудлай і ще Бог знає, хто.
А спочатку якісь дві С завивали в стилі махрової шароварщини.
Нічого собі рік закінчується -_-
І от ми сміємося з росіян, що у них стародавні Кіркоров і Пугачова.
У нас теж є мумії, якими затикають державні ефіри
Перемикати відмовляється.
Уявляєте, всі ці мумії ще живі 0_о
Нічого собі рік закінчується -_-
Результат:
вже голосів:
48 (40.68%)
Свій варіант
40 (33.9%)
А я люблю мумій
18 (15.25%)
Запихнути у глухий куток
12 (10.17%)
Мумій треба заборонити
Valentina shop2020• 01 января 2024
Ответ дляПетрик
А Зібров є? А Іво Бобул?
Иво бобул во.львове ,с Катькой осадчей и юрком развлекают богатых,с.трюфелями и разной живностью дорогой,шубы там наверное нет
Ответ для40ка
Знаєте, у Кадишевої у нульові була крута пісня ’Широка река’, її обожнювала навіть молодь
І Винник все ж сучасніший на фоні Білоножок
Ну, Стапана Гігу теж молодь слухає)
Пісня «цей сон» отримала другу популярність в позаминулому і минулому році)
Іво Бобула теж)
А кого мама слухати має? Півоварова і Барских?
Іво Бобула теж)
Дракон2000• 01 января 2024
Ответ дляHelenny
Аби не кацапські пісні. Хай краще мумії.
а по мне, так и ’кацапские’, и советские песни и Национальное Возрождение 90-х.... Вот современную эстраду не особо люблю, ушла душевность! А в 90-х и нач. 00 -- да, ностальгия! Я обожаю такое, особенно люблю Сандулесу, Ротару и Чепрагу, молдаваночек, обожаю, кстати, их акцентик...