осень харашо• 01 января 2024
Муж подарил подарок и сказал что это на Новый год, день рождение и 8 марта )
Сказал не в шутку )как бы вы отреагировали ?
Мрію про пончик• 01 января 2024
Ответ дляОксана_12
Та ж фігня. Ну як він може подарувати мені машину там чи дім? Ніяк, бо це планова велика покупка. А айфон... Ну сходи купи, як треба. З подарунків ну може якийсь спа чи відпочинок, щоб все було заплановано і голова не боліла. Але останнім часом якось не дуже святково, не хочеться. Так що носки, білизна і пледики (мій з атб))) наше все)))
О, влучний вислів: ’ щоб голова не боліла’. Якби мій чоловік подарував мені щось дороге по типу авто, то я б більше нервувала, бо не порадився, звідки гроші і таке інше
Доречі в цьому році нічого не дарували, бо якось вже не до цього, тільки дітям.
Малая еще та• 01 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Просто я неправильная какая-то. Я ж буду знать, что подарок от определенной суммы, значит на другое меньше останется и если зарплата маленькая, то какой прикол голому, но с Айфоном, а если большая, то и сама потом докуплю все, что нужно.
Для меня подарок, это то, на что времени купить не хватает. Например, давно плед нужен был, чтобы диван застелить, но поехать не выходило, а потом выбрать хотелось и подобное, а дети на НГ подарили, одной проблемой меньше и красиво
Ну ось бачите, всі ми різні.
Для мене будь-яка річ загального користування в будинок, це не є подарунок особисто для мене.
Одне діло якщо це подарують родичі чи знайомі як новорічний подарунок для двох - ок.
Але як подарунок від чоловіка я таке не сприймаю.
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Мій купував взуття ( видали, але швидко розлазилось і промокало), бронік полегшений ( десант, там важко у стандартному), скидалися на авто , які постійно потребують ремонту, на дрони.... Ой , багато всього. Може це залежить від того де саме і в яких військах
Це точно. Поки в тилу по лісах зайців ганяли, то нормально було і в штатному. А як довелось збиратись, то 200 тисяч тільки екіп. А ще ж багато з попереднього у нього залишилось. Ті ж ’дрібнички’ типу ліхтариків і всілякого реміняччя для підвісів. А візори і машини взагалі витратний матеріал. І ремонтувати треба ((( як у людей виходить не вкладатись
Мама фіфті цента• 01 января 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Мій теж нічого, у нього вже 3 міс зарплата 530 грн, виведений поза штат. Найбільший наш подарунок - підписаний наказ на його переведення
Здоров´я родині! А на подарунки ще буде час)
Апрель Ивановна• 01 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
И у меня так, только подарка нет. Так будет на 8 марта, д.р, и т.д...)
Сестра)
Мрію про пончик• 01 января 2024
Ответ дляМалая еще та
Ну ось бачите, всі ми різні.
А що сприймаєте, просто цікаво
Цикавенная• 01 января 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
И что Вы делаете в этой теме ? Идите в тему про Одессу
Все мы живем в это время и прекрасно знаем и слышим и видим , что происходит за окном , так что теперь, не жить, не радоваться и не хотеть ничего ?
у вас теж близькі зараз захищають нас на нулі? якщо було б так, ви би теж зараз були в темі про Одесу.
Цикавенная• 01 января 2024
Ответ дляМалая еще та
Для чого повертати автора на землю через чужі для неї ситуації?
Це із розряду ’у Африці діти голодують,а ви святкуєте’
ви реально вважаєте, що ’ситуації’ в Одесі, Харкові, Києві і т.д. для нас зараз чужі??????
Малая еще та• 01 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
А що сприймаєте, просто цікаво
Те, чим користуюся особисто я)
Косметика, білизна, прикраси, якісь сертифікати.
Затишне кубло• 01 января 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
На авдіївському нампрямку..брат танкіст.
Мрію про пончик• 01 января 2024
Ответ дляМалая еще та
Те, чим користуюся особисто я)
Теж класно, але мій би сам косметику не обрав, як і все інше, я б сама краще
Стильна штучка• 01 января 2024
Ответ дляМалая еще та
Те, чим користуюся особисто я)
Вы не можете пойти купить себе помаду с трусами не дожидаясь праздника?
Стрибну в гречку• 01 января 2024
Ответ дляосень харашо
И да дело не в подарках ,в в том что слышать это не приятно было
То разведитесь. И не будете слышать.
КартаБезКомиссий• 01 января 2024
Ответ дляЦикавенная
Я вообще не понимаю , что такие как Вы , делают на советчице в остальных темах
Не отвлекайтесь , читайте только про Одессу , а я в Харькове это все вижу и слышу
Фізик-ядерщик заочно• 01 января 2024
Ответ дляосень харашо
Нет айфон 15 про
Може для нього це дорого. Ви тверезо оцінюєте дохід своєї родини, можливості чоловіка, чи ви просто красівая, а думає нехай чоловік?
Замрійлива• 01 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
а вы не можете себе купить шарф? чи й не подарок на новый год...
Малая еще та• 01 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
О господи..
Все можна купити собі самій ’нє дожидаясь празніка’ Але для чогось людство придумало подарунки.
І краще помада з трусами ніж каструлі з пательнями
Стильна штучка• 01 января 2024
Ответ дляЗамрійлива
Могу и покупаю
Мне кажется эти подарочные торги у тех ,у кого муж дадноватый,но под эгидой праздника можно выпросить дорогое или раздельный бюджет,а тут повод получить что то дорогое с его кармана,а не со своего
НичеНипанимаю• 01 января 2024
Ответ дляосень харашо
Как по мне аполне норм купить дорогой подарок и сказать, что это на все праздники. Мы дочке так покупали айфон - сказали, что на НГ, ДР и 8 марта. Плюс на каждый праздник какая то мелочь типа сладостей. Ну не миллиардеры мы, и не тянем дорогие подарки на каждый праздник. Мне тоже супруг дарит всегда один дорогой подарок на ДР, а на другие праздники приятные мелочи.
Замрійлива• 01 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
Могу и покупаю
у вас не жадноватый?
выпросить денег на коррекцию зрения на праздник?
ладно, это я шучу
в каждой семье свои правила
ладно, это я шучу
в каждой семье свои правила
Стильна штучка• 01 января 2024
Ответ дляЗамрійлива
у вас не жадноватый?
ладно, это я шучу
в каждой семье свои правила
ладно, это я шучу
в каждой семье свои правила
Я не выпрашивала)сама долго не решалась,в итоге совпало в месяц моего ДР)
Замрійлива• 01 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
ну вот.. а у кого то так совпало с телефоном, который вы захейтили
Стильна штучка• 01 января 2024
Ответ дляЗамрійлива
Я ,телефон,когда?
Замрійлива• 01 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
Я ,телефон,когда?
ок, помада и трусы... еще лучше...
Вумна вутка• 01 января 2024
Ответ дляМама фіфті цента
А ключі для ремонту? А всякі резиночки-хериночки, проводки. І танк не один, він ремонтує. Вся його зарплата туди йде (. За побажання дякую. Може на айфон зароблю колись, аби була перемога.
Мій чоловік теж військовий, то раніше відшкодування гроші за паливо, бо йому хитро передали батарею зі збитими бачками, багато місяців розраховувався. Коли вже перейшов на штабну роботу, то перестав витрачати гроші на підтримання техніки та т.д. З 2014 купували собі одяг та взуття, зараз держава видав, то вже користуються, броні волонтери подарували. В АТО коли були, то облаштували собі командну машину з ліжками, пралкою, кухнею. Знаю, що коли почалась війна в 2014 якесь підприємство в городі вирішило допомогти і продули спец.обладнанням дула танків і всю систему перевірили, дуже тоді допомогли.
Стильна штучка• 01 января 2024
Ответ дляЗамрійлива
ок, помада и трусы... еще лучше...
Интересно как мужик должен выбрать косметику сам,если женщины иногда покупают неудачно и сами интересуются чужим опытом