Плету интриги• 01 января 2024
Коли в цьому році християнська Пасха?
Щось такий календар свят вибило
ПироженкА• 01 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Так и отмечайте, кто вам недает или запрещает?
Ну признайте, что не правы и логики в ваших словах нет, но нет, огрызаетесь
nabludatel• 01 января 2024
Ответ дляЩедрик
Потому что православных уже убирают изо всех графиков.
Все идёт к тому, что будут католики и евреи.
Яка ж ви темна.
Християнство має 3 гілки: православ´я, католицизм і протестантизм.
Ви про протестантів геть не знаєте?
Леопардові панчохи• 01 января 2024
Срач церковно/православно/католицький/2024/хтоколисвяткує оголошено відкритим !
Бадабум• 01 января 2024
5 травня 2024 року, я так розумію, що пасха буде пізня в цьому році.
Хоча не розумію, що люди мають на увазі, коли кажуть, рання, чи пізня пасха. Що це змінює, може хтось знає?
Я таке знаю• 01 января 2024
Ответ дляПироженкА
Буду отмечать по православному календарю, а не по чьей-то логике
А православний календар не підпорядковується логіці?
Леопардові панчохи• 01 января 2024
Ответ дляБадабум
Але ж привід посратись є? Є
Ліплю вареники• 01 января 2024
Ответ дляПлету интриги
Тг Канал Україна сейчас , где подписчиков 1.6 млн, скинули таку картинку. Черговий вкид
Тг не заморочуються. Перепощують одну і ту ж фігню.
Ліплю вареники• 01 января 2024
Ответ дляЩедрик
Мне все равно. У меня Рождество 6-7
Нр ще не настав у вас?))
Ковбой Хагис• 01 января 2024
Ответ дляПироженкА
В чем я не права, рождество отмечаю 25, пасху буду 31 марта. А вы отмечайте когда хотите, зачем вам чужое мнение и споры?
Творческий типаж• 01 января 2024
Великдень від Різдва не залежить.
Там від весняного рівнодення та далі від повного місяця залежить.
Бадабум• 01 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Але ж привід посратись є? Є
Ну хоча б якась розвага, бо без приводу посратися, сумно ж мабуть жити.
Леди_в_ночи• 01 января 2024
Ответ дляБринзолетта
На думку Совєтчіци - Католики не Християни.
Правоскрєпіє -воно таке)))
Леди_в_ночи• 01 января 2024
Ответ дляЩедрик
то вас гундяй-кгбіст-тютюновиц контрабандист так кадилом ’приклав’?
Леди_в_ночи• 01 января 2024
Ответ дляЩедрик
Мне все равно. У меня Рождество 6-7
Правильно, всрамся, а не дамся)))) навіть наперекір логіці і здоровому глузду)))) скрєпи-вони такі))))
Сама не знаю• 01 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
І Ви прийдете одна з кошиком до церкви 31 березня ? в жодній церкві не буде Великодня.
І православна , і католицька церква в Україні об´єдналися у святкуванні. Московську не враховуємо
ГендиреХтор• 01 января 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Тиждень різниці завжди був
Смішно) іноді місяць розриву, а було і в один день. В них алгоритм розрахунків астрономічний і залежить від інших свят.
Леди_в_ночи• 01 января 2024
Ответ дляДивне створіння
Так католики теж християни
Ви шо? У таких тільки гундяєвське православіє -християнство)))
Кукусики• 01 января 2024
Ответ дляТворческий типаж
Великдень від Різдва не залежить.
ви заре тут у деяких шаблони розірвете)))
Ковбой Хагис• 01 января 2024
Ответ дляСама не знаю
Это моё дело куда я прийду и прийду ли вообще и как буду отмечать, вопрос был о ДАТЕ пасхи
Леди_в_ночи• 01 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
щось скрєпи цього року рано стартонули
Леопардові панчохи• 01 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
щось скрєпи цього року рано стартонули
Та наче приказка є - чим раніше почнеш, тим ....
Леди_в_ночи• 01 января 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Маленька поправка, скрєпногундяївський ’поавославний’ не підпорядковується)))
Бринзолетта• 01 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я на боці Своїх - Католиків.
ГендиреХтор• 01 января 2024
Мені так подобається, як люди вірять у те, що 70 років пропагували ті, хто взагалі намагались знищити церкву і доказують то з піною у рота. Ще й кричать на тих, хто повергувся бо тисячолітньої традиції (і християнства, і традицій). Шори б познімали трохи і спорів би не було.
Бринзолетта• 01 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Отож. Підтримую.