Плету интриги• 01 января 2024

Коли в цьому році християнська Пасха?

Щось такий календар свят вибило
Леди_в_ночи• 01 января 2024
Ответ дляДуболом
Удалено администрацией...
Леди_в_ночи• 01 января 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Это почему вдруг все должно поменяться так, как было?
Удалено администрацией...
СкиниУскачи!• 01 января 2024
Ответ дляДуболом
Так у кого спрашивала из окружения, только одна кушала с мамой кутью. И ещё одна с родителями 26 застолье устроили. Все.
Не привыкли люди к ерунде.
я наборы с кутьей вообще на год беру, ем по настроению, вкусная кашка
Леди_в_ночи• 01 января 2024
Ответ дляДуболом
А кто сказал про тремя перстами?
Я всю жизнь свою праздную Рождество 7-го. Было, есть и будет. А то что зелеботы навязывают — ну такое... Не долговечное, зато калечит общество, людей и жизни. Больше они ничего не могут ’принести’ в нашу жизнь.
А ’прєдкі’ Ваші до 1927 року коли ’празднували’? Чи то вже не ’прєдкі’?
Леди_в_ночи• 01 января 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
ПолБатона• 01 января 2024
А я чекаю коли любительниці кирила почнуть створювати теми: что готовите на Рождество?
А я буду відписувати: рано ще, рік ще майже🤣
КаваЗМолоком• 01 января 2024
Ответ дляПлету интриги
Вроде от весеннего солнцестояния смотрят,я особо не вникала
Блин, ну у всех же инет есть.
Ковбой Хагис• 01 января 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ще є час розібратися, можливо ви зміните свою думку стосовно дати святкування Великодня)
Персонально, лично я не сменю, боле 20 лет так отмечаю. А вы можете отмечать как сами считаете нужным.
СкиниУскачи!• 01 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Блин, ну у всех же инет есть.
в гугл не пускают, лучше на советчице срач устроить)
автор Плету интриги • 01 января 2024
Ответ дляСама не знаю
І Ви прийдете одна з кошиком до церкви 31 березня ? в жодній церкві не буде Великодня.
І православна , і католицька церква в Україні об´єдналися у святкуванні. Московську не враховуємо
Так а чья Пасха 31 марта ?
КаваЗМолоком• 01 января 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
А ну да, уже 5 страниц не о чем. И я ввязалась
Наездница• 01 января 2024
Обожаю читать здесь срач ’верующих’🤣🤣
СкиниУскачи!• 01 января 2024
Ответ дляНаездница
Обожаю читать здесь срач ’верующих’🤣🤣
автор Плету интриги • 01 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Блин, ну у всех же инет есть.
Так а выходит мы вместе с орками празднуем, такого не может быть
Kidstaff Bot• 01 января 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Darina26• 01 января 2024
Ответ дляПлету интриги
Причём здесь орки? Вы хоть поинтересуйтесь как дату пасхи определяют и почему она плавающая. Откуда вообще этот праздник берёт свои корни так сказать.
viktoria141178• 01 января 2024
иркин• 01 января 2024
Ответ дляПлету интриги
Так а чья Пасха 31 марта ?
У католиків і протестантів. У всіх православних всіх календарів в один день - 5 травня
Passiflora_• 01 января 2024
В мене буде Пасха тоді, коли буде сходити благодатний вогонь.
tarveldy• 01 января 2024
Ответ дляПлету интриги
Так внікніть
Дробот И.• 01 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
А чого до 1927? Здається у 1918 перейшли нагригоріанській в світському житті
Мелитрисса• 01 января 2024
У православных 5 мая, у католиков, протестантов, не знаю.
Мелитрисса• 01 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Если Рождество отмечается 25 декабря то логично что и пасха 31 марта
Не логично, Пасху высчитывают по фазам луны, она к Рождеству никак не привязана.
Мелитрисса• 01 января 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Православные 5 мая
Католики 31 марта
Интересно, почему такой большой разрыв, впервые такое вижу, обычно у католиков Пасха на Вербное воскресенье у православных.
JulJul07• 01 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви шо? У таких тільки гундяєвське православіє -християнство)))
В Ієрусалимі також рука крємля?
JulJul07• 01 января 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Рухомі церковні свята УГКЦ і ПЦУ: коли їх відзначатимуть у 2024 році

Великдень у 2024 році святкуватимуть 5 травня. Через те, що це рухоме свято, то його дата не пов’язана з переходом на новий стиль.

28 квітня, неділя – Вхід Господній у Єрусалим (Вербна неділя).

13 червня, четвер – Вознесіння Господнє.

23 червня, неділя – День Святої Тройці. П’ятдесятниця.
А чого ж не перенесуть і Пасху пцу? Треба теж з усім світом, по григоріанському календарю.
Але Благодатний вогонь не в курсі цих переносів, чомусь
JulJul07• 01 января 2024
Ответ дляБулькаю
І це чудово! Паваславниє скрєпи повинні щезнути з лиця землі. Не можу дочекатись коли вже Почаїв заберуть у москалів.
Так церкви і монастирі забирають, але ж вони пусті стоять! Йдемо в Європу, де в костьолах відкривають кафе, клуби й катки, бо нема вірян(((
JulJul07• 01 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
До 1918 святкували 25 за юліанським календарем, який був і церковним і державним. А потім державним став григоріанський. І тому 7 січня - це і є 25 грудня, коли й святкували наші пращури
JulJul07• 01 января 2024
Ответ дляБулькаю
Що з Почаєвом будете робити?
Ви ж бачите, що вже пророцтва про затоплення Києва після виселення монахів з Лаври вже відбуваються
peti• 01 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
2 недели разница
Експерт!