Плету интриги• 01 января 2024

Коли в цьому році християнська Пасха?

Щось такий календар свят вибило
peti• 01 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Смішно) іноді місяць розриву, а було і в один день. В них алгоритм розрахунків астрономічний і залежить від інших свят.
В один день не може. Великдень в неділю завжди, і у православних, і у католиків.
Адріано Челентано• 01 января 2024
Як прикажуть в києві,так і буде.Дотримуйтесь інструкцій.
peti• 01 января 2024
Ответ дляЭлектричка
Тепер ви старообрядець)
Старовір
fotya• 01 января 2024
Ответ дляJulJul07
Що з Почаєвом будете робити?
Ви ж бачите, що вже пророцтва про затоплення Києва після виселення монахів з Лаври вже відбуваються
А що це за пророцтва ? Якщо не складно напишіть
illaria-k• 01 января 2024
Ответ дляСама не знаю
І Ви прийдете одна з кошиком до церкви 31 березня ? в жодній церкві не буде Великодня.
І православна , і католицька церква в Україні об´єдналися у святкуванні. Московську не враховуємо
Почему? Католическая Пасха. Во всех костелах будет праздник.
JulJul07• 01 января 2024
Ответ дляfotya
Що Київ затопить
Coffee is Love• 01 января 2024
Ответ дляЩедрик
Потому что православных уже убирают изо всех графиков.
Все идёт к тому, что будут католики и евреи.
А що, католіки вже неправославні?
І мусульман з китайцями ви куди поділи?
JulJul07• 02 января 2024
Ответ дляCoffee is Love
А що, католіки вже неправославні?
І мусульман з китайцями ви куди поділи?
Католики свої храми вже під кафе й катки віддали, бо нема кому до храму ходити.