Посудомойка• 01 января 2024

Обережно з ісламським та африканськими біженціями в Європі!

Родичка зараз в Європі їй 74 роки, 130 кг, ледве ходить, перенесла кілька операцій на серці та хребті, постійно на поверсі в общазі гучно шуміли, сміялись по вечорах і ночах біженці чи з сирії чи афганістану, вона прийшла їх просити не шуміти, бо вночі не можливо спати, інші українці їх бояться чіпати, так вони на родичку написали скаргу, написали ніби вона прийшла та побила ногами жінку і родичку виселили та поселили в старому холодному бараку в селі, вся общага українців стала захищати мою мою родичку, але служби навіть не стали слухати. Недаремно кажуть, що в тій же німеччині бояться чіпати біженців з ісламських країн та африки, навіть якщо вони до когось чіпляются чи агресивно себе поводять, то їх обходять стороною як прокажених, бо найменша скарга від біженця і покарають навіть громадянина німеччини чи іншої країни..
Швидкоруч• 01 января 2024
Ответ длямаска Ілона
Я б на вашому місті, шановна, взагалі б промовчала. Вище свій пост перечитайте.
Вот и молчите, не надо разочаровывать своими рассуждениями ещё больше.
маска Ілона• 01 января 2024
Ответ дляШвидкоруч
Підожди, твоє попереду ще все
Швидкоруч• 01 января 2024
Ответ длямаска Ілона
Підожди, твоє попереду ще все
Твои речи тебе на плечи.
маска Ілона• 01 января 2024
Ответ дляШвидкоруч
Твои речи тебе на плечи.
TANYA 0 0 0 0• 01 января 2024
Тема про ’ Чому з Києва виїхали? ’ чи про неадекватних біженців?
Мені здається вони більш дружніші між собою і збираються в групи де ’ закони джунглів’. Європа ще з цим до грається, як приклад мітинги з вуличними погромами в підтримку палестини
ПотеряласЯ Я...• 01 января 2024
🤣
Клас, уже из за арабских беженцев украинки пересрались
Винник• 01 января 2024
Ответ дляsur_sur
Мої родичі поїхали з Києва, в їх будинок прилетіло ще на початку війни. Далі запитання до Києва будуть?
Будуть. З якого хрєна такий тон?
Винник• 01 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
После 28 погибших три дня назад люди все равно продолжают писать эту дичь. Даже не знаю, что у них в голове(
Яку діч? У вас діч у вухах, тому вам діч чується. Акцент був на їх віці. Люди похилого віку ні за які гроші їхати не хочуть
sur_sur• 01 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
Хочуть ті декілька киівських РATRIOTів розтягти по всіх містечках, і посольства туди ж повиселяти.
Тарабарщина• 01 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Смелая родственница. В зоопарке наверное в клетку с тигром прыгает.
Я жила в лагере, который охраняли мужчины арабской внешности и много было в лагере таких же. Они днём спали, а всю ночь трындели и ржали в коридоре, который не закрывался и всем кто жил возле входа спать невозможно было. Все молчали в тряпочку, наверное тоже боялись, мужики украинские тоже, хотя их там и было немного, но никто не подошёл. Я на вторую ж ночь, в час ночи задолбавшись укладывать 10 раз ребенка спать, встала и пошла к ним именно к охране, что поддерживала все это, сказала, что сейчас время тишины (в лагере нормы были прописаны) и они мешают людям спать и что я буду жаловаться начальству лагеря. И никто мне ничего не сделал, стали тише вести себя, а потом ещё и переселили в место получше. Просто этой женщине надо было самой обращаться к руководству общаги, а не к этим арабам.
заварний look• 01 января 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Либо Вас обманывают, любо не обладают информацией.
Удалено администрацией...
Вам телефонограмма• 01 января 2024
Ответ дляПосудомойка
Ні, вона з Києва
Давно пора тех исламских и африканских не пускать вообще в Европу.
маска Ілона• 01 января 2024
Ответ длязаварний look
Удалено администрацией...
не розумію, коли своїх же беруть і обхезують. А ви в пальто білому, вірно ж?
Совбез• 01 января 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Українців забули спитати
sur_sur• 01 января 2024
Ну, правильно себе оцінили, і останнє речення це підтверджує.
Швидка Настя• 01 января 2024
Ответ дляВинник
Это ваши фантазии, кто куда хочет ехать. В моем окружении выехали люди, которым +-85. Из Киева в том числе. Те, что из Киева, живут в общежитии в Ирландии.
Все возможно• 01 января 2024
У моїй подруги на сына в школе сириец нападает и она ничего сделать не могла . Там эти покрытые как будто главные . Но она нашла как немного их утихомирить но это один на миллион шанс - повезло что были друзья коренные немцы . А так …
Из Виа-гры• 01 января 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ні, вона думала, що ж повага до старшої людини, а там дикі мавпи
Повага в африканців?
Подивіться документалки про їх звичаї, вони жінок продають за десяток баранів. Дивно в таких шукати повагу.
Може якщо б ще чоловік підійшов, ще б якось було. А то стара жінка, для них жінки це ніщо.
заварний look• 01 января 2024
Ответ длямаска Ілона
Ні, я не в білому. Працюю і виконую закони приймаючої країни. А вони чхають, прилюдно. Я питаю, не боїтесь, що вас викриють і всім дістанеться? Ні, поїдемо додому... а нам з дівчатами з Краматорська, Дружковки і Слов´янська страшно... по ним будуть всіх судити, на собі відчули. Ні совісті, ні порядності, зверхнє відношення до людей зі сходу... ми в шоці.жінки з заходу і півдня набагато кращі... я таких хитрож...х за ціле життя не бачила
Винник• 01 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
Так і повірила, шо їм немає чого робити як померти на чужині
TANYA 0 0 0 0• 01 января 2024
Ответ дляВам телефонограмма
На підставі чого? Європа толерантна до всіх
Из Виа-гры• 01 января 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Це їх погубить
TANYA 0 0 0 0• 01 января 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Повага в африканців?
Вона напевно думала, що як у нас, якщо старша, то має бути повага
Швидка Настя• 01 января 2024
Ответ дляВинник
Ну не верьте. Я даже не удивлена. Не удивлюсь, если в вашем мире дети бросают своих престарелых родителей в воюющей стране.
Я тертий жук• 01 января 2024
Ответ дляШвидкоруч
А если бы не война? Смотрю некоторые очень рады таким возможностям
А якби не війна, то так і жила б калікою і з болями в рідній країні. бо з пенсії не дуже прооперуєшся
Пьяная вишня• 01 января 2024
Ответ длязаварний look
Тобто по одній родині робите висновок про всіх киян?
from Ukraine• 01 января 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так, бачимо це щодня
так, а где именно, в какой стране?
Винник• 01 января 2024
Ответ дляШвидка Настя
Я теж не здивована, бо тут більшість брехух. Але не ви, ви фантазьорка. Притому екслюзивна. Ні в кого немає 85 років біженців в оточенні, а у вас всі)
TANYA 0 0 0 0• 01 января 2024
Ответ длязаварний look
Ну є таке в багатьох, каренних києвлян, не у всіх звичайно, но знаю таких, у яких всі селюки, а вони з Києва
Мой_ужин• 01 января 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Щось неймовірне, але це так. Європейці терплять, чому і навіщо, незрозуміло. Вони ж ще гвалтують місцевих дівчат, і ніхто не шукає
да, европейцы даже слишком толерантны.
особенно немцы, так вообще пикнуть боятся,
только анонимно стучат на всех в полицию, а больше ничего не могут