Посудомойка• 01 января 2024

Обережно з ісламським та африканськими біженціями в Європі!

Родичка зараз в Європі їй 74 роки, 130 кг, ледве ходить, перенесла кілька операцій на серці та хребті, постійно на поверсі в общазі гучно шуміли, сміялись по вечорах і ночах біженці чи з сирії чи афганістану, вона прийшла їх просити не шуміти, бо вночі не можливо спати, інші українці їх бояться чіпати, так вони на родичку написали скаргу, написали ніби вона прийшла та побила ногами жінку і родичку виселили та поселили в старому холодному бараку в селі, вся общага українців стала захищати мою мою родичку, але служби навіть не стали слухати. Недаремно кажуть, що в тій же німеччині бояться чіпати біженців з ісламських країн та африки, навіть якщо вони до когось чіпляются чи агресивно себе поводять, то їх обходять стороною як прокажених, бо найменша скарга від біженця і покарають навіть громадянина німеччини чи іншої країни..
заварний look• 01 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Тобто по одній родині робите висновок про всіх киян?
По 4м. Різного віку і статусу. Пенсіонери взагалі за росію. Я питаю, не боїтесь, що в вашій квартирі кадирівці будуть жити, якщо рашка прийде... ні, ми адіннарот.. а жадібні... нема слів. Вони не бояться депортації і скандалу, а ми так, бо нема куди їхати. Засуджуйте мене, я пишу лише те, що бачила. Може, хтось замислиться, що не по всій Україні в нас Київ.
Швидка Настя• 01 января 2024
Ответ дляВинник
Я теж не здивована, бо тут більшість брехух. Але не ви, ви фантазьорка. Притому екслюзивна. Ні в кого немає 85 років біженців в оточенні, а у вас всі)
Ну так моё окружение вывозило родителей, а не бросало, как здесь принято. Поэтому так. У вас другое окружение, другой опыт.
ПампушОК• 01 января 2024
Надо было полицию на шум вызывать, а не самостоятельно разбираться. В Европе работает полиция, там не принято самостоятельно что-то решать
TANYA 0 0 0 0• 01 января 2024
Про що можна говорити???! Як на бабському чаті готові один одному горло перегрзти, кожен хоче покататись розумнішим. А потім чомусь нас в всьому світі ображають. Бо ми не дружні між собою і все. Зачипіть когось з тих арабів, завтра до вас ціла банда арабів прийде.
Бентливуман• 01 января 2024
Ответ дляVivaForever
Прибавка к пенсии неплохая
Там пенсію вичитають з виплат. Можна збрехати звісно, але після обміну банківською інформацією з Україною, все одно рано чи пізно прийде лист щастя і різницю прийдеться повернуть. Такі злочини не мають строку давності
заварний look• 01 января 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ну є таке в багатьох, каренних києвлян, не у всіх звичайно, но знаю таких, у яких всі селюки, а вони з Києва
А ще люди зі сходу нєблагополучні... не чули такого? Я ось чула. Сподіваюсь, в новому році закони країни будуть однакові для всіх. Я нікому не бажаю зла, але бачити таке свинство нема сил. Доносити на своїх не буду, отримали б по повній від поліції і джобцентру, але я порядна людина. Пишу тут під анонімом, може, хтось впізнає себе, або сусіда
Бентливуман• 01 января 2024
Ответ дляШвидкоруч
А если бы не война? Смотрю некоторые очень рады таким возможностям
Прийшлося би худать у знайомої з такими ж проблемами після похуміння стан значно покращився так, що й операції не знадобилися
TANYA 0 0 0 0• 01 января 2024
Ответ длязаварний look
Кругом є люди порядні і не порядні, але судять по більшості
заварний look• 01 января 2024
Ответ дляБентливуман
Ось вони і обманюють, і інших вчать. А що буде? Поїдемо додому і нічого не заплатимо... я б не додумалась до такого. Без страху і совісті люди.
КвартираЧья• 01 января 2024
Ответ дляКарамелька
І що людина з відносно спокійного Києва у такому віці робить у гуртожитку?
Три десятка погибших за один день.
29.12
Фигасе, относительно спокойный…
Может, помирать под завалами не хочет, потому уехала?
Бентливуман• 01 января 2024
Ответ длязаварний look
Буде ще й як. Тільки потім ще й пеня буде.
заварний look• 01 января 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Нас судять лише по місцю проживання. Тільки чомусь коли катаються туди сюди, ключі і речі мені лишають, це при цьому що я не раз у вічі казала їм, що вони не праві! І вони знають, наскільки я люблю Україну, і все одно, переможе росія... прибирати в загальному коридорі і кухні? Ні, ви що хай бидло чергує. Судять по своїй вихованості
Апофиозная• 01 января 2024
Ответ дляМайданщица
А можно было просто полицию набрать и никуда не ходить
Они не приедут. Также впрочем как и в Украине.
Kidstaff Bot• 01 января 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Linsi• 01 января 2024
Ответ дляПампушОК
Не поможет
алергирина• 01 января 2024
Ответ дляМой_ужин
да, европейцы даже слишком толерантны.
особенно немцы, так вообще пикнуть боятся,
только анонимно стучат на всех в полицию, а больше ничего не могут
Терпилы какие то. У них в стране их же нагинают и они молчат.
Ну и чем мы плохи что не молчали если что то нас не устраивало? Я про майдан. Я нас ещё больше зауважала.
А вообще демократия терпит поражение по всем фронтам
inresta• 01 января 2024
Ответ дляалергирина
там сложно понять. Я читала, что французы часто протестуют.
Этой осенью они машины палили, когда Макрон хотел повысить налог на 1%
Coffee is Love• 02 января 2024
Ответ дляКарамелька
Коли ви побігаєте по кілька разів на день після операції на хребті в укриття у ’відносно спокійному Києві’, тоді поставите це питання.