Snake_dreams• 01 января 2024

А это правда, что пишут про нашу украинскую землю?

Вот ссылка, наткнулась сегодня: https://www.ukr.net/news/details/economics/1018987...

Что они такое говорят?? Неужели это правда, что украинские земли будут распродавать с молотка?!
Bilenkova• 01 января 2024
Ответ для--Елена--
Приведите пример хоть одного серьёзного дяди иностранца ,который уже купил земли для какого-то серьёзного предприятия. Тогда я с Вами буду паниковать. А пока это выглядит как панщина ,ибо по сути никто её не собирается покупать за реальные деньги, а просто власть имущие её отжимают со всем ,что на ней есть и пользуются. Я пыталась найти крупные иностранные компании ,не нашла ,напишите ,если знаете ибо кроме добывающих у нас нет вроде никаких серьёзных компаний ,а они чьи?
ви думаєте, так простим людям в рупор і прокричать хто де і скільки купив? знайдуть лази, тихенько все обставлять , як завжди, ви думаєте, прості люди про це знатимуть, що ви пруфи просите
tanya_217• 01 января 2024
Поки всі чоловіки воюють і не можуть навіть убд зараз отримати одну з п´яти гарантованих державою ділянок землю тишком-нишком всю продадуть.
Carin• 01 января 2024
Ответ дляtetnes
Возможно. Возможно что и здесь в темке сидят те, кто не против чтобы на них оформили, чтобы получить процент потом от собственника)

Пока не будет нормальной судебной системы все возможно.
Уже отреформировали, до одного места.

Только зарплаты стали заоблачные, а как выносили решения в чью нужно пользу, так и продолжают. Тарифы повысили только за бОльшую заморочливость.
--Елена--• 01 января 2024
Ответ дляBilenkova
Вы не поняли ни наводящих ни прямых вопросов. Тогда наверное все намного проще. Земли купят свои же земляки ,только с деньгами.
tetnes• 01 января 2024
Ответ дляCarin
Уже отреформировали, до одного места.

Нет. До ума не довели.
Vlada-Maria• 01 января 2024
Ответ дляSnake_dreams
Цілком може бути!
до речі, хто прибрав до рук ’Нібулон’ після загибелі його власника?
Ночка_темная• 01 января 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Могут ’ заставить’ вас продать
Ну це все теорія.Можуть же і квартири будинки змусити продати в кого не єдине житло.То давайте заборонимо їх продаж.Або авто змусять продати чи ще якась хня.Краще не видумувати всілякі страшилки, у всьому світі вільний продаж землі крім декількох тоталітарних країн, краще в них не перетворюватися.
Inno4ka-ya• 01 января 2024
Ответ дляKsu160576
Ну с/г земля у нас розпайована, то якщо власники схочуть, то продадуть, наприклад я свою продам. Але після війни.
Я свою теж продам.
Inno4ka-ya• 01 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Звідки такі висновки?Моя сім´я має землю, навкруг всі мають землю, всі обробляють чи здають в аренду, з якого біса розпродадуть з молотка якщо вона приносить прибуток і лише якийсь алкаш її продасть?Сто процентів ви власної землі не маєте, лише від цих людей чую про продадуть з молотка
Я маю землю і маю намір продати. Бо вона в год приносить з оренди аж 18000 за 6 Га. Сама обробляти не буду
Ночка_темная• 01 января 2024
Ответ дляOdna Takaya
Ключевое слово в развитых.
А в стране, где идёт война, продавать последнее - это преступление и не понимать это могут только ракушки с 3 классами образования.
А хто буде продавати останнє?Ми живемо з обробітку землі і багато хто навкруг, а хто ні отримує за га землі 4-5 тис грн в рік у арендатора.Навіщо ми будемо її продавати?Знаю лише пару алкашів, що продали землю і то було ще зразу після розпайовки, коли не розуміли що земля це вигідно.Зараз всі держаться бо це і дохід і є що дітям у спадок передати На крайній випадок йдуть до арендатора і беруть наперед гроші за 10 років, наприклад, в нас можна, підписують договір на 10 років, але ж земля залишається їхньою.
А от чому люди які не мають землі прямо так вже переживають за те щоб мені заборонили її продавати-не розумію.Якщо це МОЯ власність то якого біса?А якщо не моя то що відбувається?
Не збираюся продавати але чому купа людей в цій темі хочуть заборонити мені продавати моє?
Ночка_темная• 01 января 2024
Ответ дляЕленнн
підождіть трохи.. посидить народ без пенсій,зарплат..,за оренду землі орендарі не заплатять,бо не буде чим.., а ще + гарні налоги введуть на власність. (уже оговорювали.було перед війною),--- і , о чудо -люди начнуть продавати. так як у народа заначок майже немає,а витрати на життя будуть.
а самим продавати вирощене- зроблять гарний % на продаж, і людина ще подумає,чи вигодно вкалувати за копійки, ті що остануться , після всіх витрат.
І будуть тарифи на продаж органів установлювати.Нирки стільки-то, серце стільки то .Давайте придумаємо що будуть робити і трястимемося від цього.Давайте заборонимо вам продавати квартири машини дачі бо посидить народ без пенсій і іншого як в вашій страшилці і продасть квартиру. А ми вже передбачили це і заборонили йому, правда, класно?
От є в вас земля-забороніть собі її продавати.Вирішувати що робити з чужою власністю права не маєте
WhiteWidow• 01 января 2024
Про 18% не зайшло?
Odna Takaya• 01 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Ваш нік, Вам дуже пасує.
df364tye3• 01 января 2024
Ответ дляНочка_темная
вам, сделают предложение , создадут условия ,,, сами заскулите , ’та навищо воно мени , коли за те , за те, заплати , а потим за три копейки продай ,,,’ все, очень скоро продадите, отдадите ,,,
Ночка_темная• 01 января 2024
Ответ дляАтланта
У меня нет земли, хотя на каждого члена семьи на положено как минимум по 2 га, как и всем гражданам Украины. Теперь то, что мне не досталось, они продадут юрлицам, за которыми любой иностранец может стоять. И что они будут с ней делать, чем обрабатывать, как отравлять уже нас не касается. Потерпим
Так ідіть отримуйте.Я оформила собі ці два га, не в своєму районі навіть, і родичі також.Знайшла на карті де вільні участки та подала заяву, купа волокіти і є ділянка.Тільки зараз найкращі землі вже мають власників тому зручну ділянку знайти не так і легко.Але цілком реально.
Більшість просто не хочуть морочитися та оформляти бо це геморойно та довго.
Ночка_темная• 01 января 2024
Ответ дляOdna Takaya
Ваш нік, Вам дуже пасує.
Звісно.Бо ви в цій темі ні в зуб ногою і обговорюєте теоретичні страшилки.І вважаєте себе компетентнішою ніж та яка знає це все практично і бачить як воно є
Ну рвіть на собі волосся та причитайте, що все розпродадуть, все розікрали, не буду заважати, плачте далі
МаргариткаW• 01 января 2024
Ответ для--Елена--
По информации издания компании Cargill,
Dupont и Monsanto купили 16,7 миллиона гектаров украинской сельскохозяйственной земли из примерно 40 миллионов гектаров, имеющихся у Киева в принципе.
Olenka_bum• 01 января 2024
Ответ для--Елена--
Когда прийдёт время паниковать, то паниковать поздно будет.
спейси• 01 января 2024
Да.Земельная реформа
gamachok• 01 января 2024
Труп нареченої• 01 января 2024
о люди просинаються потрохи
Rina_europa• 01 января 2024
Ответ дляМаргариткаW
По информации издания компании Cargill,
Монсанто Украина давно на рынке агро, а вот Дюпонт
Odna Takaya• 01 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Подивимось на Вашу компетенцію згодом. Поки, що Вам немає чого демонструвати. І хто із нас плакати буде, теж покаже час.
Труп нареченої• 01 января 2024
ось держгеонадра без погодження міндовкілля продає на аукціоні 260 гектарів на Рівненщині під торфовидобуток ,де мав бути заповідник
--Елена--• 01 января 2024
Ответ дляМаргариткаW
По информации издания компании Cargill,
Не люблю спорить ,но Вас не смущает ,что одна из компаний анулирована ещё в 2018 году ? Выкупили её немцы с громким названием Bauer. Две других аграрные ,логично предположить ,что занимаются сельским хозяйством. За конкретику спасибо. Объясните пожалуйста чем эти компании мешают жить? И то вопрос наверное не актуален на данный момент ,т.к. есть сомнения в их работе в условиях войны.
Lina 75• 01 января 2024
Ответ дляShocolad
Что вы несёте
Не рефлексируйте на это чудо.
Я раньше думала что это тролляка , а сейчас проанализировав поняла что это Безуглое 10000%

Пусть пишет
Горда пташка• 01 января 2024
Тільки спочатку треба буде її розмінувати, бо в нас мабуть до 30 відсотків землі потребують цього.
Ночка_темная• 01 января 2024
Ответ дляOdna Takaya
Ну і на ваше все пропало Україна продана теж потім подивимося, вам теж нема чого демонструвати крім видуманих страшилок.Поки що вас чомусь ламає від думки що власники землі матимуть право продати свою землю, напевно уявляєте себе повелительницею чужих активів, типу ось хрін їм продати.Є в вас- не продавайте, а розпоряджатися чужою права не маєте.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2024
Ответ дляАтланта
Ви з математикою дружите? В Україні 43 млн га землі. Як кожен українець може отримати по 2 га? От чисто математично ви як собі це уявляєте?
З цих 43 млн - десь 30 це паї.
Хоча, про що я?
Знов напишу. Люди живляться фейками, які їм радо дають або інфоцигане, або недоблохери.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 января 2024
Ответ дляOdna Takaya
Акції в 90 вже за копійки продавали.
Паї також. Особисто знаю людину яка за декілька ящиків горілки купила півколгоспу в Бахмацькому районі .