Snake_dreams• 01 января 2024

А это правда, что пишут про нашу украинскую землю?

Вот ссылка, наткнулась сегодня: https://www.ukr.net/news/details/economics/1018987...

Что они такое говорят?? Неужели это правда, что украинские земли будут распродавать с молотка?!
Star39• 01 января 2024
я думала уже
Горськ• 01 января 2024
А що,хіба ще щось залишилося?
kris_lynx• 01 января 2024
Правда
Ksu160576• 01 января 2024
Ну с/г земля у нас розпайована, то якщо власники схочуть, то продадуть, наприклад я свою продам. Але після війни.
kpss2017• 01 января 2024
Удалено администрацией...
Yuliya82• 01 января 2024
Так а що хотіли від оцих створінь-щоб вони своїм людям що добре зробили?
Darina26• 01 января 2024
С добрым утром! Ещё когда ковид был приняли втихую закон о возможности продажи земли.
Кстати, не в одной нормальной стране нет такого. Но мы нечего, схавали. Ковид подмог. Вот и делайте выводы кто у нас в правительстве сидит.
Ночка_темная• 01 января 2024
Звідки такі висновки?Моя сім´я має землю, навкруг всі мають землю, всі обробляють чи здають в аренду, з якого біса розпродадуть з молотка якщо вона приносить прибуток і лише якийсь алкаш її продасть?Сто процентів ви власної землі не маєте, лише від цих людей чую про продадуть з молотка
L-i-s-a-92af• 01 января 2024
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
Yuliya82• 01 января 2024
У війну продавати землю і стратегічні ресурси- то мародерство, грабіж. Але цим шакалам ніяка мораль не завадить вчергове пограбувати народ
kpss2017• 01 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Вам бан, за оскорбление всу
Чашечка кофе• 01 января 2024
Зараз буде чергова серія лякалок у стилі Юлії Володимирівни
L-i-s-a-92af• 01 января 2024
Ответ дляkpss2017
Вам бан, за оскорбление всу
Вы к ЗСУ не имеете никакого отношения,как и автор темы
kpss2017• 01 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я киевлянка и мои мужчины воюют в всу
Olenka_bum• 01 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Зроблять непідйомні податки на землю.
tarveldy• 01 января 2024
Ответ дляDarina26
Ніфіга собі втіхую )))
Darina26• 01 января 2024
Ответ дляtarveldy
Ніфіга собі втіхую )))
Ну как видно по этой теме даже, то многие не в курсе. Но на самом деле действительно втихую. Думаю, если бы не тогдашний строгий запрет на выход , то нашлись бы протестующие
Nathalie27• 01 января 2024
Ответ дляkpss2017
Удалено администрацией...
А до сьогоднішнього дня в чиїх руках була українська земля?
tarveldy• 01 января 2024
Ответ дляDarina26
Хто? Ну от реально хто?
Ночка_темная• 01 января 2024
Ответ дляOlenka_bum
Зроблять непідйомні податки на землю.
Вони й так немалі, в минулому році ввели мінімальне податкове зобов´язання, що підвищило податки.Але все одно вигідно, і землю свою у арендатора багато хто через суд назад забирає, так невигідно що руками-ногами той арендатори відмахується від того щоб віддати.З таким самим успіхом можна придумати що власників землі на органи пускатимуть і так заберуть землі.Видумаємо що щось буде і зараз будемо про це причитати
У вас є земля і ви за те щоб вам заборонили нею розпоряджатися?
kpss2017• 01 января 2024
Ответ дляNathalie27
Ну точно нев руках иностранцев
Olenka_bum• 01 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Зроблять так, що буде вигідно тим, у кого дуже багато землі - великим орендарям. А дрібних знищать. Іде до того, що будут монополісти
Piracanta• 01 января 2024
Ответ дляDarina26
Не врите. Во всех нормальных странах есть рынок земли. Даже в раше есть. Нет рынка земли только в Северной Корее, Туркменистане и ещё паре стран.
KateSavch• 01 января 2024
Ответ дляDarina26
На кого расчитан ваш коммент? На ракушек с 3 классами образования?

Во всех развитых странах есть рынок земли.
Nathalie27• 01 января 2024
Ответ дляkpss2017
Ну точно нев руках иностранцев
То яка для Вас різниця який паспорт у власника землі?
Ночка_темная• 01 января 2024
Ответ дляOlenka_bum
Ну видумувати можна всіляке що типу буде, тільки сенс в цьому?Є тут землевласники які обурені тим що їм дозволили продаж своєї землі?
Piracanta• 01 января 2024
Ответ дляKateSavch

Star39• 01 января 2024
После того, как якобы случайная ракета попала в спальню директора ’Нибулона’, я поняла, что и в сельском хозяйстве бывают серьеные разборки за передел собственности
Darina26• 01 января 2024
Ответ дляKateSavch

Та вы шо?
Olenka_bum• 01 января 2024
Ответ дляНочка_темная
Поживемо - побачимо.