Блин, тревога…
Шматочок хмарки• 02 января 2024
Ответ дляАтланта
Что-то не похоже, что их всего 3-5. Со всех сторон лезут. И еще с Белой церкви в нашу сторону. И это при том, что часть уже позбивали
Судя по небу больше явно.
Шматочок хмарки• 02 января 2024
Судя по всему одну сторону приземлили. И не воет пока дрянь никакая рядом)
Rosa Blanca• 02 января 2024
Бачила я цю звірячу посмішку і полосату команду чєловєкособак в намордниках... Ніби якийсь фільм жахів... якісь люди вирішують, чи жити тобі завтра -окультні посиденьки ще й на публіку. І один кровожерливо посміхається в очікуванні смертей. Живляться страхом,горем,смертями...це все має назву. Єдине питання, чому хочаб цього не грохнуть підручним чимсь, невже зовсім нікому присипмти цю мразоту ?
Ответ дляRosa Blanca
Точно те же мысли у меня были сегодня после дневных взрывов. Почему за два года его никто не убрал. Тем более оно болеет, не так сложно «поправить» здоровье этому существу. Прости Господи меня за эти мысли
Ксения_ksen• 02 января 2024
Ответ дляAlex_Kri
Одного мопеда возле моего дома сбили. Смотрел в окно, как это происходило
Небезпечно Ви так..
Ответ дляЛеска
❗️ Зафіксовано зліт 9 стратегічних бомбардувальників Ту-95МС, — ПС.
Орієнтовний час виходу літаків на рубіж пуску крилатих ракет у районі Каспійського моря — 04.00-05.00.
Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!
Times of Ukraine
сегодня еще часть на Энгельс перелетело, неизвестно что от них ждать
english book• 02 января 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Спать під вибухи від шахедів?
Та сплять люди. Я й сама часто сплю не чую. Просто зараз в мене нічна зміна, тому ’гуляю’.
Sunny Hanny• 02 января 2024
Ответ дляAlex_Kri
Тут в ці моменти дихати страшно. А ви в вікно дивитися
mirka-milka• 02 января 2024
В нас прям над домами наркручує круги
Прокинулись ,що під вікнами шахід жужить(
І вже хв 15 намотує
Хлопці прожекторами шукають ,а воно падло літає
І вже хв 15 намотує
Sunny Hanny• 02 января 2024
Мабуть то втома за ці дні. Діти в ванній сплять. А я під ванною сиджу молюся і плачу.