ФрекенБок• 02 января 2024
Мабуть мене заклюють зараз((
Треба тікати ((
Все, не можу ((
Треба брати все що є і виїзджати.
Не хочу срачу, не хочу і не можу так більше (((
Все, не можу ((
Треба брати все що є і виїзджати.
Ответ дляVivaForever
Чому ж створили тему,от ми з вами розмовляємо) але ви спочатку подали це так, як хочете у безпечне місце. А тепер зрозуміло ,ви хочете іншого життя. Я не засуджую, якщо що. А ви хоч подумали як ви з чоловіком інвалідом будете заробляти гроші за кордоном?
Я все продумала. Давно.
Я все підготувала.
І звісно це єдине що мене тримає.
Я все підготувала.
І звісно це єдине що мене тримає.
Краденые абрикосы• 02 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Дякую що не витратили свій час.
Можете не дерзить,мне до вас нет дела. Вы просто персонаж с форума,который что-то пишет для развлечения публики.
VivaForever• 02 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Я все продумала. Давно.
Я все підготувала.
І звісно це єдине що мене тримає.
Я все підготувала.
І звісно це єдине що мене тримає.
Тоді гуд лак!
Pink Flambee• 02 января 2024
Я живу далеко,де не прилітає ,але ці новини ,цей жах що твориться давить на мозок конкретно,в мене невроз,я незнаю як живуть люди у тих містах де прильоти регулярні,розумію що не всі мають можливість виїхати,але якщо у вас є така можливість,їдьте.Вчора в Одесі жінка 52 роки померла від інфаркту скоріш за все,бо в будинок недалеко прилетіло,а знаю людей які мають міцну нервову систему і кажуть як Бог дасть і вже звикші до цього.Життя одне,здоровя теж.
Natali Parfum• 02 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
У мене є одне велике но….
Не знаю, розумію що я на межі вже, але одне но, яке поки не вирішується.
У мене є куди поїхати, є де жити, але поки до купи не зберуся як це все зробити
Залиште мені ключі від своєї квартири
Обіцяю сплачувати ОСББ та комунальні
Краденые абрикосы• 02 января 2024
Ответ дляVivaForever
Автор не планирует ехать с мужем, это и вызывает истерику от мук совести. Не ну как мук, так, неприятный осадочек.
Санька-4b93• 02 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Анонім вам реально буде допоміг у житті? Ви мене знаєте? Чи вам допоможе що я все-таки пішла писати далі без аноніма?
Не поверите, но мне и всем остальным пофиг. Просто темы у вас интересные ))
Ответ дляPink Flambee
Не знаю, я ще не була на такому роздоріжжі.
Надіюсь що заспокоюся, але ж знову таки до наступного прильоту…
Ответ дляLysiiiiii
Так і думаю. Бо справді це все де починає здаватися сном. Безкінечним сном чи кома якась. Я як робот вже
Я теж вже сьогодні думаю хоч кудись поїхати. Вже нема сил. Кожну ніч не спиш, дітей в підвал тягаеш. Постійно чути вибухи, шахеди. Пішло воно все в сраку. Так діти не хочуть, катають істерики. Я теж їхать не хочу, але нерви здають. І за кордоном краще не буде.( Тільки що без ракет.
Санька-4b93• 02 января 2024
Ответ дляКраденые абрикосы
Автор в Житомире
О, помню был одно время поток тем под анонимом от тети, собирающейся выезжать на социал в Германию из Житомира.
Kristal2013• 02 января 2024
Как меняются ответы после снятия анонимов. Сначала ноющая жертва, после еле отгавкивается
Ответ дляKristal2013
Бо сил немає)
Бо на роботу збираюся
Бо погода і хватить
Для цього форуми і створені)
Абсолютно не важливо чи під анонімом чи ні.
Ви для мене такий самий анонім як і я для вас)
Але буде чесна- мене трохи попустило.
Гарного дня. Я на роботу 🌺
Бо на роботу збираюся
Бо погода і хватить
Для цього форуми і створені)
Але буде чесна- мене трохи попустило.
Гарного дня. Я на роботу 🌺
Ответ дляLysiiiiii
Бо сил немає)
Бо на роботу збираюся
Бо погода і хватить
Для цього форуми і створені)
Але буде чесна- мене трохи попустило.
Гарного дня. Я на роботу 🌺
Бо на роботу збираюся
Бо погода і хватить
Для цього форуми і створені)
Але буде чесна- мене трохи попустило.
Гарного дня. Я на роботу 🌺
Вдівайтесь трохи тепліше ніж вчора, бо в Житіку сніжинки пролітають і вітерець
Краденые абрикосы• 02 января 2024
Ответ дляСанька-4b93
Вот мужа уговорит и двинет,но очевидно,что муж тонкая ниточка.
Ответ дляКраденые абрикосы
Почитайте відповіді авторки. Скоріше це вона сама розважається: тікати/не тікати, страшно/не страшно, чоловік-інвалід, який служить і вдома живе... Прибігла, вихлюпнула негатив, отримала порцію уваги та і все.
Санька-4b93• 02 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Бо сил немає)
Бо на роботу збираюся
Бо погода і хватить
Для цього форуми і створені)
Але буде чесна- мене трохи попустило.
Гарного дня. Я на роботу 🌺
Бо на роботу збираюся
Бо погода і хватить
Для цього форуми і створені)
Але буде чесна- мене трохи попустило.
Гарного дня. Я на роботу 🌺
Оказалось, для успокоения и сняти стресса надо так мало - всего лишь погавкаться на советчице)) Сразу и страх от прилетов куда то делся. Советчица форева