На пів ставки• 02 января 2024

Водафон заблокував номер, банк. картки теж заблоковані

У кого було? Подруга за кордоном, сім контрактна, майже вічно з нею, оплачувала. На ній всі акаунти та банківськи картки. Номер без попередження заблоковано, картки теж. Підтримка одного банку, де є живі люди "на дроті", каже розбирайтеся з оператором. Оператор каже, що документів в базі не існує (контракту багато років) АБО власниця померла. Фсьо. Яким чином такий трабл з номером може вплинути на блокування всіх українських банківських карток? А це так, мова не про неможливість підтвердження бо номер не існує. Хтось скористався документами? Родичі поїдуть у головний офіс, так. Але може є ті, у кого є що порадити хорошого у такій ситуації?
Тумба-юмба• 02 января 2024
Не может банк сказать разбираться с оператором. Работа карт не зависит от работы номера (не берём во внимание смс с кодами)

ШанельКуКу• 02 января 2024
А сміялись з Київстару
Файна дівка• 02 января 2024
Офигеть.
У меня после траблов с КС, 25 декабря все мои карточки Привата заблокировали.
автор На пів ставки • 02 января 2024
Ответ дляФайна дівка
Офигеть.
От саме шо офігєть. Приват теж заблокований. Не думали, що таке можливо. Як ви вирішили?
Голубка миру• 02 января 2024
было такое, писали им на фейсбук в личку, решилось
у них какой-то анти-фрод ложно сработал
https://www.facebook.com/VFUkraine/
автор На пів ставки • 02 января 2024
Ответ дляГолубка миру
у них какой-то анти-фрод ложно сработал
https://www.facebook.com/VFUkraine/
Оператору? Саме водафон? Дякую.
Голубка миру• 02 января 2024
Ответ дляНа пів ставки
Оператору? Саме водафон? Дякую.
да. ссылка выше
автор На пів ставки • 02 января 2024
Ответ дляГолубка миру
да. ссылка выше
Ще раз дякую. 👍
Файна дівка• 02 января 2024
Ответ дляНа пів ставки
А, ещё такой момент: номер КС у меня почти 25 лет и он же финансовый номер. И вот в Привате он оказался недействительным.
У меня день ушёл на то, чтобы поговорить с живым человеком в Привате, а не с кончеными ботами.

Зайченя• 02 января 2024
та все дуже просто: банк помітив значні транзакції або часті, і блоконув, а по оператору не знаю, може глюк якийсь
автор На пів ставки • 02 января 2024
Ответ дляФайна дівка
Господи, а вони там є, живі? Я колись здалася. 😁 По цьому питанню ми зрозуміли, подруга буде копати через фб. Вище відповіли про помилковий фрод. Напрям є, хоч так..
автор На пів ставки • 02 января 2024
Ответ дляЗайченя
Їх не було, значних, будемо довбати водафон в фб. Вище у людини було те саме(
Анонім-ка• 02 января 2024
финансовый номер в банке уже не сменить на другой?
Голубка миру• 02 января 2024
Ответ дляНа пів ставки
Ще раз дякую. 👍
ще додатковi контакти

1)Форма зворотнього зв´язку https://www.vodafone.ua/support/call
2)пошта vodafone@vodafone.ua

як-то кажуть, стукайте, i вам вiдкриють
Забула що?• 02 января 2024
я звонила с лругого номера водафон. прекрасно разговаривают. более того, мне деньги вернули. я была дико удивлена.
Зайченя• 02 января 2024
Ответ дляНа пів ставки
може хакери?