Ленне-Рейма• 02 января 2024
Может ли быть пневмония у детей без сильного кашля?
А просто с плавленой температурой, болью в грудной клетке и слабостью?
Пьяная вишня• 02 января 2024
Може, при чому відсутність кашляє погана ознака. Здайте аналіз крові та гляньте ШОЕ, у доньки колись тільки через це запідозрили пневмонію, із симптомів був легкий вечірній сухий кашель, температура по вечорам 37-37,1 і великі синяки під очима, аналіз крові показав ШОЕ 67, а знімок двосторонню пневмонію.
Ленне-Рейма
• 02 января 2024
Ответ дляSo_so
Конечно. У дочки летом была пневмония без Т, врач прослушала.
Рентген делали?
Несемо світло разом• 02 января 2024
Так. Усі мої пневмонії були без кашлю. Невелика температура, слабкість.
КучМала• 02 января 2024
Да,и может даже быть,что её не услышат несколько врачей,только рентген покажет.
Ленне-Рейма
• 02 января 2024
Ответ дляКучМала
Такое когда-то было, что недоврач перепутал пневмонию с гриппом
lisenok_8282• 02 января 2024
В. МОго малого була пневмонія з температурою 37,5 і поодиноким вологим кашлем. Але малий був дуже слабий. Не міг пройти 10 метрів, одразу лягав і казав «не можу йти, немає сил», дуже кволий був.