Баба Йога• 02 января 2024

Поясніть мені його мотиви

Зустрічались 5 місяців. Почуття сильні, емоції, класний секс, схожі погляди на життя. Він мільйонер і мабуть думав, що мені потрібні його гроші. Я не така людина, мені цікавий був він. Коли до нього це дійшло, плюс я відповідала всім його уявленням про ідеальну гел-френд ( зовнішність, манери, положення у суспільстві, вміння готувати, пунктуальність, порядок, однакові інтереси, це для нього впжливо) він закохався, вдруге в житті.
Поводив себе гарно, але я зрозуміла, що ми не зможемо побудувати родину, він звик до свободи, так як розведений вже 8 років.
У нього 3 дорослих дітей, в мене двоє 8 та 16, і вони його не приймуть ніколи.
Плюс, мені не подобалось, що він оплачував наш гарний час, але жодного разу не запитав, чи потрібна мені допомога. Якби я просила, він би мабуть і допомогав, а так я не просила.
Я його покинула. Він писав, їздив, просив. Ми пробували 3 рази і все одно розтавались з моєї ініціативи ( 2 останні рази, ми зустрічались і я з ним не спала). Останнього разу я його заблокувала. Пройшло 1.5 місяці і він чекав мене під школою сина. Знову мене переслідує.

Почав писати перед різдвом, але сьогодні аппогей. Пише цілей день, як сумує, любить, який нешасний, при цьому нічого не пропонує. Закінчилось тим, що молив зустрітись.

Я дуже за ним сумую, але люблю себе. Розумію, що нічого не вийде.

То що рухає ним? Його бісить, що я його весь час лишаю, він це казав, що йому це болить. В нього зовсім гідності нема, чи це хід такий, затягти мене все таки в ліжко і покинути, чи що?
Мядуза аля моргонер• 02 января 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
И за 2k вы еще не найдете :))
Вот и я о чем. Это будет халупа

автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну так и как вы обеспечена? Папа детей обеспечивает, а говорите самодостаточная.
Ну, сами себя перечитайте
Так, але коли менітреба була допомога, він не запропрнував. То був перший дзвіночок
Мядуза аля моргонер• 02 января 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
И за 2k вы еще не найдете :))
Просто когда человек говорит, что он обеспечен... Ну блин 😂
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну, сами себя перечитайте
Ну я ж не сама првинна дітей забезпечувати.
Мядуза аля моргонер• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Ну так он жлоб!
Что блин здесь дальше обсуждать?
Пфф
Яжемать Мне можно• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Удалено администрацией...
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляФенте Фря
Удалено администрацией...
Ви так, якщо так себе поводите.
Мядуза аля моргонер• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
3000ф обеспеченность это когда вы где-то в Украине ) в Британии это выживание
Яжемать Мне можно• 02 января 2024
Ответ дляФенте Фря
Удалено администрацией...

автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ви серйозно? В нас свій будинок. Зп в мене нормальна. Дітей тато забезпечує. Так мені достатньо
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Удалено администрацией...
Londa___• 02 января 2024
Якщо не отримаєте гарного розбору від порадниць тут - пораджу вам наступне.
Є така Еволюція у livejournal в інтернеті. Вона гарні розбори робить і поради дає тим , хто їй пише. Прям по суті. Напишіть їй. І дізнаєтесь все про вашого мужчинку
Мядуза аля моргонер• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Я серьёзно ) работаю в Лондоне с недвижимостью )
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну і? Я написала. В нас свій будинок. Мені вистачає.
Яжемать Мне можно• 02 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Та я с ее каждого предложения тут смеюсь

Не встречала таких людей в жизни. Зато интернет - кого тут только нет 😂
Яжемать Мне можно• 02 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вот и спалилась тетя 😂
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно

А я з вас не сміюсь. Мені вас шкода.
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Вот и спалилась тетя 😂
??
Яжемать Мне можно• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Удалено администрацией...

Мядуза аля моргонер• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Убрать из этого уравнения мужчину (первого мужа) и ваша самодостаточность рассыплется, как карточный домик.
Именно поэтому вы ищете поддержку от нового мужчины, и это блин правильно!
Не понятно, почему вы себя типа ставите : я вся такая из себя, обеспеченная , мне ничего не надо.
Вот что это? Вы сама себя обманываете?
Поэтому с вас все здесь смеются.
А ничего смешного нет.
Миллионер ваш хренов, гроша ломаного не стоит.
Ищите другого. На этом всё.
Яжемать Мне можно• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
А я з вас не сміюсь. Мені вас шкода.
Та шкодуйте скілько хочете

Ваше життя не стане від того солодшим і милішим . Ви бідна одинока людина , і це відчувається з вашого першого речення у темі
Londa___• 02 января 2024
А еще это авторша бегает по коментам в этой теме и жалуется в поддержку что ей пишут не то что она хочет , и чтоб банили .

Автор , я сейчас на вас жалобу такую накатаю мало не покажется

То что вы врете с первого предложения - любому ясно , и каждый коммент здесь это подтвердит

Бог тебе судья
сама себе прекрасная• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Я не в лондоне. Нас хорошо обеспечивает папа детей
Раніше ви писали, що забезпечена, бо працюєте й гарно заробляєте… В який момент сплив тато дітей?))
Ви якщо пишете свої мрії для карти бажань, то не плутайтесь, а то на збудуться😉
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляLonda___

Бог тебе судья
Треба менше людей ображати. Щастя вам і будьте добрішою. Може і щастя буде
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Так, я заробляю достатньо. Плюс тато дітей нас гарно зпбезпечує. Що не так?
сама себе прекрасная• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Та я ж наче написала, що не так…
Зайканалужайке• 03 января 2024
Якась автор наче не в собі,не ображайтеся....Діти його не приймуть,але я хочу з ним сім´ю,офіційний статус. Нащо воно Вам? І нащо ці проблеми дорослому дядькові? Нащо дітей наражати на такий стрес? Капец. Знаєте,багато чоловіків готові на жінку,але не на її дітей.
Чого Вам просто не зустрічатися? Нащо ті заміжжя? Друге діло,шо чувак не хоче робити фінансових кроків в сторону автора. Це жлобство.Тобтр він хоче зустрічатися і спати з українкою,ридає-сумує-срати не може,але робити відповідні фінансові жести не хоче. Ну,можна ще ротом йому сказати,шо для Вас як для жінки любов чоловіка-це подарунки,фінансове участь в її житті і тд.
Як це британське жлобеня має здогадатися? Ну або все він розуміє,але морозиться.
В любому випадку,нащо він автору?дядько просто хоче юзати ідеальну для себе жінку за ресторан і готель. Дивак
Мішечок щастя• 03 января 2024
Ответ дляБаба Йога
ну якщо не запропонував то і робіть висновки, або він справді не вважав що вона вам потрібна, або не такий вже і багатій, або людина просто надто скупа на щирі жести навіть для близьких, що саме з ним було не так не вам вже розбиратись, вам зараз важливо для себе вирішити якого б чоловіка насправді ви дійсно були б раді бачити поруч, щоб там не було та якщо жінку щось турбує у відносинах це ніколи не буває просто так...тому робіть висновки, живіть далі, а справжнє щастя ще для вас десь буде.
Londa___• 03 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Ты перечитай и вникни во все комменты что тебе здесь написали . Это ж твой запрос был на разбор . Выставилась - получи обратную реакцию. А меня разбирать не надо потому что ты ни шиша обо мне не знаешь, обидчивая фантазерка фунтовая