Баба Йога• 02 января 2024

Поясніть мені його мотиви

Зустрічались 5 місяців. Почуття сильні, емоції, класний секс, схожі погляди на життя. Він мільйонер і мабуть думав, що мені потрібні його гроші. Я не така людина, мені цікавий був він. Коли до нього це дійшло, плюс я відповідала всім його уявленням про ідеальну гел-френд ( зовнішність, манери, положення у суспільстві, вміння готувати, пунктуальність, порядок, однакові інтереси, це для нього впжливо) він закохався, вдруге в житті.
Поводив себе гарно, але я зрозуміла, що ми не зможемо побудувати родину, він звик до свободи, так як розведений вже 8 років.
У нього 3 дорослих дітей, в мене двоє 8 та 16, і вони його не приймуть ніколи.
Плюс, мені не подобалось, що він оплачував наш гарний час, але жодного разу не запитав, чи потрібна мені допомога. Якби я просила, він би мабуть і допомогав, а так я не просила.
Я його покинула. Він писав, їздив, просив. Ми пробували 3 рази і все одно розтавались з моєї ініціативи ( 2 останні рази, ми зустрічались і я з ним не спала). Останнього разу я його заблокувала. Пройшло 1.5 місяці і він чекав мене під школою сина. Знову мене переслідує.

Почав писати перед різдвом, але сьогодні аппогей. Пише цілей день, як сумує, любить, який нешасний, при цьому нічого не пропонує. Закінчилось тим, що молив зустрітись.

Я дуже за ним сумую, але люблю себе. Розумію, що нічого не вийде.

То що рухає ним? Його бісить, що я його весь час лишаю, він це казав, що йому це болить. В нього зовсім гідності нема, чи це хід такий, затягти мене все таки в ліжко і покинути, чи що?
Фенте Фря• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Так, для нього важливі ці якості.
Малі близькі зі своїм татом і дуже хочуть нашого примирення
А бывший случайно не миллионер?

автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляФенте Фря
Конечно обеспечены, даже лучше чем миллионер ещё ему деньги подписывать будете
Ну ваша жовч, це ваші проблеми.
По факту є що сказати?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 января 2024
при цьому нічого не пропонує. Закінчилось тим, що молив зустрітись.

Так не пропонуе? Чи молить зустритыся?
Вы уже определитесь как-то
Мэри Попкинс• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Працюю і гарно заробляю
ну тут есть некоторое лукавство
вряд ли вы зарабатываете 10 тыс дол
Реанимация• 02 января 2024
До встречи с автором был миллиардером.
Фляшка на трьох• 02 января 2024
Вам же деньги не важны …
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
так у вас уже есть дети

они же не примут его, а вы на 2 части не разорветесь и в роли Фигаро и тут и там вряд ли продержитесь долго
Так я його і залишила. Не дає проходу 9 місяців після розтавання
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляD_A_V
я всем предлагаю ? я предлагаю только познакомиться- и я уже не свободен, нашел женщину самодостаточную по -настоящему :))
Платит вам за секс?
Королева спама• 02 января 2024
Те що вас цікавив він виключно як людина, ну це смішно, чесно. Признайтесь, що вас привабив почасти його статус. Хватить обманювати себе.

Ви не знаєте , як і кого приймуть діти. Це залежить від багатьох факторів.

Щоб таких приколів не було - чітко ставите умови: я розраховую на то, то і то. Інакше мені стосунки не потрібні і на менше я не згодна.

Ще думати про якісь там його мотиви. Я вас прошу. Написали і забули. Хай думає

автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляФенте Фря
А бывший случайно не миллионер?
Нормально забезпечений
Фенте Фря• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Ну ваша жовч, це ваші проблеми.
По факту є що сказати?
Есть конечно, такие сказки дети рассказывают друг другу в школе. У вас даже фантазии как у незрелого человека. Поэтому оставьте миллионера в покое и перестаньте за него переживать, займитесь свои детьми, больше толку в жизни будет.
Ласковая_львица• 02 января 2024
По-моему, круто. ну встретьтесь с ним. А теряете вы что , ну бросит, так Вы и сейчас свободны. Сыну уже 16, это уже начинает напоминать о Вашем возрасте
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!

Так не пропонуе? Чи молить зустритыся?
Вы уже определитесь как-то
Аля, давай зустрінемось, сумую і тд.
Якби пр факту, щось пропонував, якісь зміни. А так я йому кажу, ми вже 3 р пробували і що?
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляМэри Попкинс
ну тут есть некоторое лукавство
вряд ли вы зарабатываете 10 тыс дол
3000 фунтів. Я директор з продажів
Мона Лиза• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Фунтовий
Англичанин ?)
Пффф 100%• 02 января 2024
Обычно я не пишу троль, но ваш опус это что-то. Вы тех миллионеров на картинке только видели и фунты тоже) Особенно повеселили качества идеальной герлфренд. Это для Васи с вашего села идеальный список, для мужчины с деньгами половина этих качеств ни о чем
Мэри Попкинс• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
я думаю, что глупо отсекать этот вариант, просто скажите ему правду

у меня есть опыт таких отношений, когда началась война он мне ничем не помог, я сделала свой вывод - человек ненадежный, мне такое не подходит

много еще всякого было и до сих пор продолжается, но все вопросы решаю я сама и до меня дошло ’а зачем я трачу на него свое время?’ он любит себя в этих отношениях
И.О. человека• 02 января 2024
нарцик звичайний, не хоче відпускати, хоче соки з вас пити
D_A_V• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Платит вам за секс?
видете что вам действительно интерессно в мужчинах?
этот вопрос очень вас окрашевает и характеризует :))

В танке• 02 января 2024
Автор, по манере изложения мыслей и, вообще, Вы никак не соответствуете героине романа, которую Вы описали в стартпосте. Вот совсем не соответствуете)
Патриоточка• 02 января 2024
И охота такую хрень сочинять...
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Я потім відхожу довго. Мені боояче. Я думаю про нього весь час
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляМона Лиза
Англичанин ?)
Так
Даха-сваха• 02 января 2024
Та жлобина звичайна, а не просто не интересуется, надо ли финансово помочь. Плюс абъюзер - высматривает, наяривает, вылавливает. И эгоист, только про собственный комфорт думает. Еще и тупой, наверное, если не оценил автора сразу по достоинство в денежном эквиваленте.
Пусть теперь локти, ска, кусает, автор.
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляПффф 100%
Ну троль так троль. Це ваша картина світу
Мэри Попкинс• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
3000 фунтів. Я директор з продажів
ну у меня такая же должность с бонусами повыше в три с лишним раза и один ребенок

и я задолбалась все это тянуть сама
не отказалась бы от подарка в виде машины или квартиры, чтобы снизить напряжение
автор Баба Йога • 02 января 2024
Ответ дляИ.О. человека
І я так думаю
И.О. человека• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
оце і є його мотив
Ласковая_львица• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Но свободные отношения - это нормально. У Вас свои дети, у него свои. Встретились, прекрасно провели время. Что больно -то? Почему все только по венец мечтают?
Борисфенка• 02 января 2024
Ответ дляБаба Йога
Люблю, думаю, спати з ним не хочу, заміж хочу, дитині 16 років, мільйонер оббиває пороги 9 місяців.
Просльозилися. Ну хай ще серенаду заспіває.