Неробименінерви• 02 января 2024
New York. Хто з самотніх жінок свідомо переїхав по ю4ю, розкажіть будь ласка
Особливо цікавить інфа від тих, хто робив це недавно і не має там рідних. Але і від інших також цікаво.
1.Які мінімальні запаси треба грошей на людину щоб десь там житло знайти?
2.Які райони найбезпечніші?
3.Як там з громадським транспортом? в тому числі частота, вартість, проїзні?
4.На якій роботі працюєте? по скільки годин? чи вистачає?
5.Як знайшли спонсора? Скільки чекали підтвердження? Як взагалі відбувається при прибутті взаємодія із спонсором?
6.Як найдешевше добратися (якщо є кіт, тобто не всі літаки ще з тваринами беруть) з України? Через Польшу мабуть? Скільки обійшлися витрати на добратися в НьюЙорк з України, ну або з Польщі?
7.Скільки багажу можна брати з собою? Лише в чемоданах, чи великі сумки також можна? За яку вагу багажу додаткова доплата вже, і скільки це було в Вас?
Ну і все що хочете ще розказати, пишіть.
2.Які райони найбезпечніші?
Чекаю завтра• 02 января 2024
Ответ дляНеробименінерви
англійська не с1, але в великому місті багато спілкуючися по інтересам а не лише побутове (що часто як раз в малих містах і селах - на жаль стикалися з цим по досвіду з німеччиною, де фактично перебуваючи особливо не розвинеш мову), думаю, за рік буде вже.
дякую за поради!
а сміливо рвуся в бій... тому що в Україні страшна війна і треба виїжджати..
дякую за поради!
Ээ)) Я все понимаю, может быть и можно развить, но искать работу вам будет нужно уже сейчас, как есть. Учитывайте это, когда будете мониторить рынок труда по вашей профессии. Вам нужно будет и составить резюме, и пройти собеседование, ну и потом работать.
Я вас не отговариваю выезжать, задаю вопросы, которые задавала бы себе если бы выезжала. Раз вы рассматриваете штаты, значит какой-то запас денег у вас есть. И если этот запас не безлимитный, то нужно очень хорошо все продумать перед, потому что спустить 10-20-30 к просто на жизнь - очень просто, да и 50, я думаю, тоже. И Штаты такая страна, где очень просто оказаться на улице, это не Германия, где хоть в лагере, но найдут место.
Неробименінерви
• 02 января 2024
Ответ дляЧекаю завтра
грошей як раз нема. але ще є час.. я ближче до літа думаю їхати.
після німеччини я не хочу з ніякими вилатами звязуватися від держави. взагалі в такому стані отмороженності в якому я була в німеччині - я ще ніколи не була. бо то взагалі країна по всім критеріям анти-я. хоча я дуже вдячна, але будувати своє життя там - однозначно неможлво. тим паче я не лінгвіст. краще зосередитися на одній універсальній мові - англійсквй
По другим штатам не подскажу, но касательно Флориды - работать в бьюти-сфере можно только после получения лицензии штата. Там обучение сначала, потом экзамены. Стоимость в зависимости от направлений разная, от 2.000-17.000$. По-чёрному работать из дома, конечно, можно попробовать - но не дай Б-г кто-то настучит в IRS или другие места. Не так всё просто здесь, как кажется)