Дона Ко Ко• 02 января 2024
Что актуальна така сумка Майкл Корс? Хочу купитии
Ціна невелика, 1500
На розетці подивилася, саме цієї моделі немає, остання ціна в Цумі 11500 була
Чи то вже старомодно виглядаю в краще купити звичайний шопер типу манго ?
Результат:
вже голосів:
49 (56.98%)
Застара вже, взяти шопер
23 (26.74%)
Актуально, гарна
14 (16.28%)
Свій варіант
Дона Ко Ко
• 02 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
подделка скорее всего
Ні, оригінал. Код є, книжечка є що в комплекті йшла, навіть чек є))
Дона Ко Ко
• 02 января 2024
Ответ дляЦикавенная
Це підробка? Заламується і форми не тримає
Ні, оригінал
Все в комплектації є
Дона Ко Ко
• 02 января 2024
Ответ дляДа Щас же
Что-то подозрительно дёшево. Или это б/у?
Б/у звісно, на Олх дивлюся
Цикавенная• 02 января 2024
В мене старенька корс, років 10 їй, але форму тримає чудово, нема нігде заломів. Знайома віддала, точно оригінал, тому дивно, що ваша так виглядає
Треба ось так• 02 января 2024
Замовте ОЛХ доставкою, подивитись на стан її, для мене це класіка, така форма
Дона Ко Ко
• 02 января 2024
Ответ дляЦикавенная
А як вона виглядає? Хочу завтра зустрітися з продавчинею вживу подивитися, але по фото мені все ок начебто, шкіра хороша, плотна , заломів не бачу
Дона Ко Ко
• 02 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Та ми ж не знаєм що у вас є
Ну знаєте є такі речі, дивишся на них - ну пройшов вже їх вік)
Крихітка на всі• 02 января 2024
Ответ дляДона Ко Ко
А, тоді мабуть підійде вам ця сумка
Замурмишка• 02 января 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Ні, оригінал
Все в комплектації є
что по вашему комплектация? я покупала в прошлом году в оф магазине, крмое пакета ничего не было. Сумка не держит форму (сбоку видно)
Дона Ко Ко
• 02 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Книжечка, чек з магазину
Дона Ко Ко
• 02 января 2024
Ответ дляПасти Ла
Она на модная вообще, бухгалтерская
А які зараз модні? Я думала це класика.
Заходила в фірмовий магазин Майкл Корс, такого плану багато сумок від 10 тисяч
І дизайн особливо не змінюється
_Alekssandra_• 02 января 2024
У меня подобная большая очень, для документов и ноутбука. Довольно старая она. Сумка себе и сумка.
Метелики на душі• 02 января 2024
Для меня не актуально ,но мне 44 я буду с ней как бабушка выглядеть.
Творог для розжига• 02 января 2024
на вид хорошо віглядит, за такую цену берите, єто классика, не сказала бі что старая модель
Творог для розжига• 02 января 2024
Ответ дляЦикавенная
а где заломі на сумке автора? я не вижу, как из машазина на вид
Пасти Ла• 02 января 2024
Ответ дляДона Ко Ко
А які зараз модні? Я думала це класика.
І дизайн особливо не змінюється
Пасти Ла• 02 января 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Жах. Перші 2 у моєї бабусі такої форми
Ага. Ваша моднее однозначно)
Дона Ко Ко
• 02 января 2024
Ответ дляПасти Ла
Ага. Ваша моднее однозначно)
Звісно. Це класика.
Зараз на дієті• 02 января 2024
Да нормальная сумка автор, я себе купила была как то за 100 с чем то уже не помню евро шопер ecco , ну очень он мне понравился, кожа такая толстая матовая , форма классная под документы идеально , такой дерзкий широкий ремень , блин , пару раз я ее поюзала и вся в царапинах , ну жесть короче , рукой задела ногтем -все вмятина , ох и говно , корса был рюкзак и сумка , относили свое отлично, уж как я этот рюкзак таскала , не сравнить конечно
Дона Ко Ко
• 02 января 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Ой а мені так Ecco подобаються шопери, дякую за відгук
Колись хотіла купити