Та никада в жизни• 02 января 2024

Чем замінити плитку в ванній кімнаті?

Добрий вечір.
Через місяць заплановано ремонт в ванній кімнаті і туалеті (окремі приміщення).
Оба приміщення використовуємо як укриття при тривогах.
І я категорично проти плитки на стінах, з цілью безпеки.
В туалеті чоловік згодився штукатурка з покраскою, а в ванній проти. Каже, що біля ванни все злізе і піде грибок.
Дівчата, можливо у Вас є альтернатива плитці чи бачили десь, поділіться будь ласка ідеями.
Дякую.
Бла бла бла• 02 января 2024
Фарбування.
М´які плитки або панелі вони називаються, але не дуже красиво...
КаРаКаТиЦа• 02 января 2024
Зашить пластиком
Любительница• 02 января 2024
Кварцвінілова плитка
На паровозе• 02 января 2024
Да ничего , кроме как обшить пластиковыми панелями, не придумаешь. Но это реально страх божий те панели.
Амбасадор щастя• 02 января 2024
Купіть саму красиву для вас керамічну плитку, отримуйте насолоду.

І все у вас буде добре...
Пургену мне• 02 января 2024
а если частично плитка в самых мокрых местах, а остальное краска
автор Та никада в жизни • 02 января 2024
Ответ дляНа паровозе
Ні, не хочу страх.
Сантехніка буде не дешева, не хочеться гроші на вітер.
Ответ дляАмбасадор щастя

І все у вас буде добре...
Боюсь не дай Бог порізів
Ответ дляПургену мне
Діти в ванній сплять коли вночі тривоги. Тому біля ванни не хочу плитки.
Любительница• 02 января 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Ні, не хочу страх.
Ще раз. Кварцвінілова плитка. Не оті дешманські самоклейки, а саме плитка, яка укладається на клей як кераміка.
КаРаКаТиЦа• 02 января 2024
Может что-то типа этого
Ответ дляБла бла бла
Фарбування.
Вони ж мабуть від води можуть відставати. І жахіття тожеине хочеться. Ремонт же робиться, щоб стало краще, а не навпаки.
Уже місяць думаю і нічого не можу поидумати.
Шукаю трусики• 02 января 2024
Мікроцемент, можно зробити кольоровий.
Є спеціальні шпалери для мокрих зон і фасадів будинків. Я колись знаходила, десь 140€ рулон коштували. Виглядає бомбіческі.
ШанельКуКу• 02 января 2024
Хіба що пофарбувати водостійкою фарбою.
Да, я блондинка!• 02 января 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Ні, не хочу страх.
венецианская штукатурка, мой отец сделал - идеально.
Ответ дляЛюбительница
Кварцвінілова плитка
А чим вона відрізняється?
Я проти плитки, щоб унеможливити порізи в випадку не дай Бог чого.
Prervana• 02 января 2024
Ответ дляТа никада в жизни
А чим вона відрізняється?
Зеркала тоже не будет? Керамическоц раковины?..
Ответ дляДа, я блондинка!
Ми в туалеті таку вирішили робити. А в вагній чоловік каже, що від води розкисне, злізе і піде пузирями і грибком.
Бла бла бла• 02 января 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Поки зробити фарбування. А є ж різні фарби. Як варіант.
Ответ дляШукаю трусики
Мікроцемент, можно зробити кольоровий.
Дякую, погуглю.
сЛАдКОежКА• 02 января 2024
Автор , в студентські роки жила на квартирі де стіни у ванній були пофарбовані фарбою внизу, а верх побілка
Жили ми в 4-х, вага завжди була зайнята)))
Може якось так подумати: фарба тільки водостійка
На паровозе• 02 января 2024
Ответ дляТа никада в жизни
А чим вона відрізняється?
Это что-то вроде линолеума, только не в рулоне, а порезанного на плитки. Нужна идеально ровная поверхность.
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Может что-то типа этого
Цікаво! Дякую за варіант.
Любительница• 02 января 2024
Ответ дляНа паровозе
Ні. Це ніякий не ленолиум. Навіщо писати дурню.
Да, я блондинка!• 02 января 2024
Ответ дляТа никада в жизни
нет, она бывает разная. У меня на даче тоже венецианская штукатурка (водонепроницаемая, моется прекрасно, следы от когтей собаки не остаются), дача зимой без отопления, стоит идеально с 2012 года.
Ответ длясЛАдКОежКА
Ми років 15 тому таку квартиру від застройщика купили. Не було на ремонт, так як платили кредит. І жили з ремонтом застройщика. Через 5 років біля ванни краска пішла пузирями і відпала.
Ответ дляБла бла бла
Думаю. Тому і прийшла за порадами.
сЛАдКОежКА• 02 января 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Так то найдешевша фарба була (у нас)
Вона іще в підʼїзді один в один була
Зараз є вологостійкі
Ответ дляЛюбительница
А що? Розкажіть будь ласка.
Ответ длясЛАдКОежКА
Так то найдешевша фарба була (у нас)
Вона іще в підʼїзді один в один була
Зараз є вологостійкі
Дякую. Буду читати і думати.