ПАЦАНКА О• 03 января 2024

Яка доза віт. Д для дитини молодшого шкільного віку?

Всюди чомусь різні значення зустрічаю.....
Бджолина королева• 03 января 2024
Вы сдавали анализ?
Нужно ж понимать с лечебной целью или профилактической

автор ПАЦАНКА О • 03 января 2024
Ответ дляБджолина королева
Вы сдавали анализ?
З профілактичною.
Глаза_в_3_карата• 03 января 2024
Залежно від рівня віт д.Нам призначили 4 т/добу,але середній шкільний вік ,здаємо раз в 2 міс.
flekder• 03 января 2024
ни в коем случае не назначайте самостоятельно приём препаратов, только через врача после анализа; очень просто витамином (по сути, гормоном) Д спровоцировать мочекаменную болезнь. В интернете слишком много шума о ’витаминах’, а у людей без знаний слишком мал шанс не причинить себе вред.
Лгин• 03 января 2024
Ми всією родиною здавали аналізи, так от, в сина 6 років і чоловіка, вітамін D вище середнього. В мене великий дефіцит. Тому якщо є змога, все-таки краще спочатку аналіз, потім прийом вітамінів.
В мене подруга рак поборола (лікувалась в Ізраїлі). Лікар розказував, що є види раку, які можуть виникнути при постійному неконтрольованому прийомі вітамінів.
Король дивана• 03 января 2024
Нема такої дози, лікар призначає індивідуально , якщо є дефіцит
МЧСница• 03 января 2024
я і син (8 років) здавали аналізи на віт. Д., у нас обох середній рівень.
син приймає 2000, сама п´ю 5000, хоча лікар каже, що для мене це багато.
Нульовий сантиметр• 03 января 2024
Лікар-ендокринолог сказала мені, що без контрольної здачі аналізів доза для дитини - 2000, для дорослого 4000. Це профілактична
автор ПАЦАНКА О • 03 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Дякую

Ашотакоя• 03 января 2024
до 2000 мо
Арина85• 03 января 2024
Після 3 років треба аналізи здавати і дивиьись
Бджолина королева• 03 января 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Мне 4 тыс эндокринолог назначил при дефиците и я подняла прилично показатели .
Проф дозу сказал 2 тыс
sky-labs• 03 января 2024
Ответ дляЛгин
По последнему предложению бред сивой кобылы.
Грамотный онколог такого сказать не мог никогда.
Определенные аминокислоты и конечно же углеводы в любом, даже минимальном количестве могут влиять на прогресс уже имеющейся онкологии.
А возникновению способствует все что угнетает иммунитет и усиливает мутацию клеток - стресс, облучение, дисбактериоз, хроническое воспаление, паразитоз, дефициты макро и микроэлементов (витамины сюда же), некоторые мед.препараты и т.п.
Нульовий сантиметр• 03 января 2024
Ответ дляБджолина королева
Проф дозу сказал 2 тыс
Мне при дефиците назначил 40000 в неделю. Все зависит от уровня дефицита и веса