Пушка заряджена• 03 января 2024
Набряки під очима
Дівчатка, як можна зменшити набряки під очима? З нирками проблем немає, ввечері намагаюся не пити нічого, але все одно набряки як в алкашки🙄. Це мій комплекс по життю.
Пушка заряджена
• 03 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Тільки зранку?
Завжди, але зранку взагалі біда.
Та прям багіня• 03 января 2024
Ответ дляПушка заряджена
Завжди, але зранку взагалі біда.
Я так років 10 мучилася, обслідувала нирки, серце. Косметологам виносила великі суми , а то були просто грижі. Про те, ніхто про це не казав!! Навіть офтальмолог, до якого пішла це уточнити.
Видалила їх три роки назад і забула !!!
Пушка заряджена
• 03 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Видалила їх три роки назад і забула !!!
Дякую за відповідь, думаю що в мене теж грижі. Де ви видаляли?
Та прям багіня• 03 января 2024
Ответ дляПушка заряджена
Та прям багіня• 03 января 2024
Ответ дляПушка заряджена
Напишіть їй, скиньте фото) вона мене так консультувала , онлайн
Пушка заряджена
• 03 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Дякую ♥️
графиняВишенка• 03 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Видалила їх три роки назад і забула !!!
Добрий день .Так який лікар поставив діагноз ,що грижі? У мене теж така проблема .
Та прям багіня• 03 января 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Офтальмолог хірург