Відкушу все що стирчить• 03 января 2024
Фільм або серіал на вечір
Порадьте фільм або серіал, бажано з останнього. Але може щось я ще і старого не дивилась. Фантастика, детектив (щось про серійних маніяків) чи жахи.
Дивилася Мертвий сезон, тут радили , сподобався. Комедії, мелодрами, драми не знаходять зараз - настрій не той. Дякую)
Помидорина• 03 января 2024
Пересматриваю Настоящий детектив, 1 сезон. Вещь!!!
15 января выходит новый, 4 сезон. Настраиваюсь на атмосферу. Надеюсь не подведут
Пригощаю кашею• 03 января 2024
Ответ дляПомидорина
Ого, не знала. Спасибо за информацию
Пригощаю кашею• 03 января 2024
Ответ дляМамин тріль
Прочитала про сестер і згадала Відгомін, дуже сподобався
Що за Відгомін? Можна посилання?