Відкушу все що стирчить• 03 января 2024

Фільм або серіал на вечір

Порадьте фільм або серіал, бажано з останнього. Але може щось я ще і старого не дивилась. Фантастика, детектив (щось про серійних маніяків) чи жахи.
Дивилася Мертвий сезон, тут радили , сподобався. Комедії, мелодрами, драми не знаходять зараз - настрій не той. Дякую)
очки_ннадо• 03 января 2024
Реинкарнация 2018

Помидорина• 03 января 2024
Пересматриваю Настоящий детектив, 1 сезон. Вещь!!!
15 января выходит новый, 4 сезон. Настраиваюсь на атмосферу. Надеюсь не подведут
Яна-6991• 03 января 2024
Безопасность (Великобританія)- детектив- трілер, 8 серій; Багровое озеро( детектив), Доктор Хєрроу; Страйк; Алієніст.
Бабуся Бетман• 03 января 2024
Шпиталь
Пригощаю кашею• 03 января 2024
Ответ дляПомидорина
Ого, не знала. Спасибо за информацию
Пригощаю кашею• 03 января 2024
Ответ дляМамин тріль
Прочитала про сестер і згадала Відгомін, дуже сподобався
Що за Відгомін? Можна посилання?
Мамин тріль• 03 января 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Що за Відгомін? Можна посилання?
https://uaserials.pro/6574-vidgomin.html
Пригощаю кашею• 03 января 2024
Ответ дляМамин тріль
Дякую