Проработник• 03 января 2024
які Ваші очікування від психолога?
можна обрати декілька варіантів
Результат:
вже голосів:
13 (15.12%)
зрозуміти себе краще
13 (15.12%)
щоб вправив мені мізки
13 (15.12%)
не ходжу до них
9 (10.47%)
я сама психолог
8 (9.3%)
не вірю психологам
7 (8.14%)
не можу собі це дозволити по $
6 (6.98%)
підтримка
6 (6.98%)
іноді слухаю їх ютуб і т д
5 (5.81%)
надіюсь що стане краще
3 (3.49%)
щоб порішав мені мої проблеми
1 (1.16%)
все ще надіюся з ним на інтим)
1 (1.16%)
купую курси, марафони=помогає)
1 (1.16%)
затрудняюсь відповісти)
0 (0%)
просто хожу, бо це модно
0 (0%)
просто щоб мене зрозумів хтось
Кондуктор троллейбуса• 03 января 2024
У меня ожиданий нет. Я думаю, что к психологам ходят за проработкой установок, которые мешают жить.
Шотуткоїться?• 03 января 2024
Я бросила курить благодаря вправленным психологом мозгам. Это вышло не сразу, но вышло. Сначала выяснили причину, потом была работа над собой. В какой-то момент поняла, что больше не нуждаюсь в курении.
Психолог сам не вытянет, конечно, но по полочкам все разложить поможет, и подскажет в каком направлении двигаться. Но без усилий со стороны клиента ничего не выйдет.
Хропочка з гривкою• 03 января 2024
Зверталася , двоє, нічим не допомогли , ціна була 500 і 1200 грн
Ні про що, на ютуб безкоштовно більше користі принесли мені
Ще як побачила , як та що 1200 пише з купою помилок свої дописи у ФБ , пропускає букви , йопсельмопсель
Лукава_Кiшка• 03 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Це, наприклад, які?
Не против• 03 января 2024
Ходила до психотерапевта-психіатра. Перший раз допоміг, на ліках за тиждень повернулась у нормальний стан.
Другий раз зверталась через 4-5 років. У мене вилізла спадкова хвороба по неврології, ліки не допомагали, в результаті лікар вже не казав за психотерапію, а сказав що треба повторно до епілептолога.
Оскільки ставили психосоматику, займалась з психологом по Вайберу, так дешевше, ще до війни . ГРОШІ НА ВІТЕР!!! Коли злягла з депресією і казала що по ходу з малюночків мало толку, треба ліки - відмовляла іти до психіатра.
Магиня• 03 января 2024
Мого варіанту немає: щоб позбавитись від травм і навчитись почувати себе щасливою
Святатабожа• 03 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
скажите а какаяу вас біла причина?очень интересно,я такого еще не слішала
Святатабожа• 03 января 2024
я пришла пару раз, у меня была навязч.мысль про одного человека-прямо бредила им...в итоге он вообще развернул и сказал,что у меня такие сейчас направления -мама, папа,я-принятие...ну меня же мучает та проблема,в итоге я ее с психологом не решила,сама смогла уйти от своей ’зависимости’читала псих.книги,ролики
Святатабожа• 03 января 2024
автор, вы прийдетете они начнут прорабатывать маму,папу,я-принятие-обычно это станд.схема, по которй можете ходить десятками лет к ним...а по сути не нужно лезть в прошлое, к родителелям, нужно просто их понять почему они так делали и все вопрос закроется
Святатабожа• 03 января 2024
Ответ дляНе против
як ви справилися?
Не против• 03 января 2024
Ответ дляСвятатабожа
як ви справилися?
Здала купу аналізів, поставили діагноз - це генетична хвороба. Приймаю ліки і від причини і від симптомів, бо невідомо коли мозок відновиться і чи повністю. Хвороба змінила світогляд.
Одним словом, 2 рази в житті зверталась з приводу проблем душевних і обидва рази допомогли таблетки. Психотерапія - шарлатанство. Якби я не старалась розвивати емоційний інтелект, техніки заспокоєння, писала листа симптому хвороби і спалила його(психолог сказала) - користі взагалі ніякої. Ні в самопочутті, ні в житті, ні в стосунках з людьми.
Святатабожа• 03 января 2024
Ответ дляНе против
от й я пришла до того,що я сама собі психолог
Пробовала троих. Ожидание - у меня возникают проблемы, которые я не могу сама решить, вероятно думаю не правильно, ожидала что они мне подсветят где не правильно и разговорами докажут что я ошибалась и истина другая и если думать по новому, то я перестану испытывать негатив от тех ситуаций. Ожидания не оправдались. Я просто рассказывала как прошла неделя. Думать по другому не начала, и мы даже не подходили к этому, а просто рассказывать как у меня дела я могу и бесплатно.
И еще, за последний год трое из моих знакомых других профессий прошли онлайн курсы и объявили что начинают прием. Смешно.
ЧупакабраЗеБест• 03 января 2024
я когда то посещала психотерапевта, в один из сеансов мы с ним посрались, и я ему высказала что он жирный и пузатый, пусть не мнит о себе.
и тчо вы думаете, я встерчаю его через пол года случайно в городе, а он стух килограмм на 20!
Не против• 03 января 2024
Ответ дляСвятатабожа
Так і є. У мене вже майже 4 роки як захворіла і це дуже змінило світогляд. Війна зараз так само міняє багатьох людей. Багато хто стає більш приземленим і цинічним після випробування долі, але це по суті адаптація до обставин. На фіга психолог і що він має міняти?
Не против• 03 января 2024
Ответ дляPlushaa
Так они просто не брались давать советы чтоб в случае чего не быть крайним. Потому что они всё знают с Ваших слов, условно, не знакомы в с Вашей мамой, начальницей, не знают масу ’подводным камней’, которые возможно Вы и сами не хотите видеть (знаю по себе) и молчите о них. И с психологом Вы не настолько близко знакомы чтоб он сам догадался
Ответ дляНе против
И какой вывод? Какая польза от них в таком случае
Святатабожа• 03 января 2024
Ответ дляPlushaa
есть люди ленивые, которые не хотят искать информацию, не хотят сами мыслить,читать и т.д.им они нужны
Не против• 03 января 2024
Ответ дляСвятатабожа
Мыслить, читать что? Приятельница с эпи правду сказала, когда я ей рассказывала о своем психологе. ’Какое в ср*ку развитие эмоционального интеллекта на таком препарате, как Карбамазепин???))) Она тупая и не понимает что такие препараты специфически действуют на мозг???’.
У меня в жизни было всякое и генетика отягощеная, и попытка суицида была, буллинг в школе, сложный характер. Жизнь учит лучше, психолог никак не поможет пройти ’ускоренный курс житейской мудрости ’
Святатабожа• 03 января 2024
Ответ дляНе против
согласна,если вы наблюдательные наша жизнь лучший наш учитель.
Проработник
• 03 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
а можете детальніше розповісти як довго до цього щли? за скільки сесій? яким методом працює психолог? скільки років до того курили? якоюсь іншою звичкою почали знімати напругу, яку раніш курінням знімали?
Проработник
• 03 января 2024
Ответ дляНе против
якщо не секрет? яка саме хвороба? це я так розумію, у Вас не проявлялося до доволі дорослого віку? які дзвоночки Вам сигналізували що тут психолог не в поміч(?
Шотуткоїться?• 04 января 2024
Ответ дляПроработник
Більше року йшла. Це було минулого літа, тому точну кількість сесій не скажу, але не дуже багато, бо я була готова на все, визріла для роботи. Перші зустрічі були суцільними сльозами. Палила з 14 років, зараз мені 40. Кидала лише на період вагітності і ГВ, але весь час чекала, коли вже зможу знову затягнутись.
Нічим не замінила, бо нема потреби. Я себе не силую зовсім. Тиждень тому загинув мій дуже близький друг, і, навіть, тоді у мене і думки не було про цигарку.
Яким методом працює не знаю, мені її порадили. Вона багато що витягла з мене та мала нехорошу звичку затягувати обговорення, і піднімати ціну. Коли знаходили проблему, то вона казала яким чином від неї треба уходити.
Проработник
• 04 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
може вона гіпнотерапевт? нлп?
Не против• 04 января 2024
Ответ дляПроработник
Неврологія вилізла в дорослому віці, а загалом я завжди була ’з характером’, часто аж занадто. У мене загалом дуже обтяжена спадковість, вроджені кисти мозку, у родичів помирали діти з патологіями ЦНС, шизіки є, у дядька була спроба самогубства і всі про це в курсі, у мене також, але на моє щастя знаю лише я і мій психіатр в іншому місті. Скільки я всього перечитала - неможливо це все спихнути на 1 спадкову хворобу, це накопичення в сім´ї хвороб і вроджених патологій нервової системи (((
Як зрозуміла що психолог не в поміч - у перші місяці її поради під час нападів абсолютно ніяк не допомагали, за порадою психіатра, і не тільки, від початку війни повернулась додому, не працювала кілька місяців, бо боялась що знову звільнять коли на роботі стане погано, як вже бувало. Постійно читала літературу по психології, відео на YouTube , додатки... В результаті мені було погано цілу ніч...довга і неприємна історія, я мало не задихнулась із-за спазмів горла. За 2 роки аж так погано ще не було, і це після кількох місяців ’занурення у психологію’. Так і зрозуміла що дурня то все. За пару місяців аналізи підтвердили мої здогадки
Проработник
• 04 января 2024
Ответ дляНе против
а якби в дитинстві чи раніш вам зробили МРТ мозку, то вже також знайшли б ті кисти, (бо то спадкове)? чи от хоч воно і генетичне, але кисти в мозку не факт що раніш були, тобто це могло все і не проявитися з часом, а у вас проявилося на жаль?
а діти в Вас є? їм не факт же що передалося?
Не против• 04 января 2024
Ответ дляПроработник
1 киста точно вроджена, бо є невелика деформація черепа по МРТ. МРТ 20 років назад робили хіба в Києві, це було фактично недоступно простим людям без серйозних порушень в першу чергу по неврології. У мене нема дітей, у брата 3, точніше 4, 1 дочка з двійні народилась мертва з патологією нервової трубки (мозок). Років за 30 до цього у тітки народився син з патологією нервової трубки, але спинного мозку, а не головного, помер у 1.5-2 роки. Ще в 1 племінника УЗД після народження також показало кисту.
У мене рідкісна хвороба, більшість лікарів взагалі мало про них знають, а гінекологи уникають таких пацієнток.
Не против• 04 января 2024
Ответ дляПроработник
Я знаю 1 приклад, коли допомогла психотерапія, але у психіатра, без ліків. Брат в дитинстві заїкався, в результаті - пару тижнів психотерапії у лікаря в Києві і все пройшло) до того кілька років батьки по бабкам водили. Але у дітей нейропластичність вища, може в цьому секрет. У мене був нервовий тік, кліпала, мене пару разів лікували магнієм В6, без толку, пройшло аж у 20 років.
Це зараз в інтернеті знайшла що причина такого у порушеннях в дофамінових рецепторах, є серйозні ліки.
Мій висновок: якщо у Вас є проблеми, психосоматика і т.д. варто пробувати всі можливі способи лікування. Але враховуючи вартість і часто малу користь від психотерапії - ну пару місяців, не більше. Якщо Вам майже ніяк не допомагають ліки від гастриту, наприклад, Ви ж не будете їх вперто приймати рік часу?