Скользкая• 03 января 2024
Купила вчора за 990грн "золотий пилок" від Холоденко
Все. Чекаю 10го січня. Життя зміниться.
Хочу на Балі• 03 января 2024
Судя по тому как ее в той Германии потаскало, то ей самой пыльца не помешает. Весь ’графский налет’ сошел с бедняжки
Вмію заміряти найкраще• 03 января 2024
Господи ше одна бліновська і лошки що ведуться на цей розвод.
Вилами по воде• 03 января 2024
Ответ дляТАЗератти
А у холоденко ще вчора змінилось життя. На 990 грн
Я думаю, кожен день лохи перераховують по 1 тис.
Джем Шакіри• 03 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
Уже в Германии?
Попался на глаза шортс, она говорила, что в Монако. Но, может давний, хз, не слежу
Життє Бентежне• 03 января 2024
Була на живій школі Холоденко. Лекції про базові речі з інтернету за дорого. Але щось в ній є, з нею цікаво, атмосферно... це краще ніж тусити з бухаючими подружками. І про держ речі говорить правильно зараз
Вилами по воде• 03 января 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ось не рекламуйте її. Всі і так знають, що вона неважна.
Боневтікла• 03 января 2024
’Золотий Пилок’ не витягує вже Монако, залишилась Німеччина. Соромно за професію пихолога
Хочу на Балі• 03 января 2024
Ответ дляГербарія сушу
Дешево. Вже по 1490 продає свій пилок
По 990 то, похоже, пісок, а не пилок)
Шопингмонстр• 03 января 2024
Ответ дляВилами по воде
Та вона ж сама й рекламує. Й тему сама створила знов, й відповідає сама з іншого аккаунта...
Поліцейський патруль• 03 января 2024
Ответ дляВікторія-be83
Удалено администрацией...
Ви хвора чи що?
PORKA• 03 января 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А мне лучше с подружками по вину или мартини, намного полезее инфоцыган ))
Пекельнi Борошна• 03 января 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Погоджуюсь. Дуже круто зал тримає. Була на безкоштовному мастер класі
Подмигашка• 03 января 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Этому в театральном учат.
Пекельнi Борошна• 03 января 2024
Ответ дляПодмигашка
Этому в театральном учат.
Так я как в театре и была) но реально мотивирует очень. Почему нет? В этом и заключается ее работа
Подмигашка• 03 января 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Ее работа - выкачать с вас бабло и выклянчить подарок.
Шлях до зірок• 03 января 2024
Зашла, думала косметика какая-то. Нифига не поняла, шр воно такое. Думаю, мне не нужно, даже за 990. И даже за 99 грн.
Пекельнi Борошна• 03 января 2024
Ответ дляПодмигашка
Это ваше видение. Она не говорит про записать желание и лечь на диванчик. Она про то, что надо пахать. Но порой руки опускаются и можно воспользоваться таким допингом. Кстати, после этого мастеркласса я научилась говорить нет. Очень полезный навык как по мне. Уже за это ей спасибо
НЛОша• 03 января 2024
Це щоб стати феєю?Щоб почати літати пилок потрібно розпилювати, розводити чимось чи нюхати?)