Ну шо не так?• 02 января 2024
Что означает новое слово «ВАЙБ»???? Обьясните как вы это понимаете?
Vibe, вайб))))
Мейк-ап форева• 02 января 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
фото
Просили же объяснить, как ВЫ это понимаете
Леди_в_ночи• 02 января 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Ви вже пояснили? Ще ні? От і поясніть тепер
Кинг-Конгша• 02 января 2024
Слово з´явилося в українській мові з англійської та перекладається як «вібрації». Найчастіше означає позитивні імпульси від того, що відбулося.
Luxurygirl• 02 января 2024
Ну это как атмосфера, это то что излучает человек или место
Стало яснее, бумер?:))
Пенек Возмездия• 02 января 2024
Настрій, атмосфера, хвиля)
Наприклад, ви зустрілись з подругою, а вона була у піднесеному настрої, вам це передалось, ви відчули. У неї був позитивний вайб.
Або ви прийшли у ресторан, а там своя атмосфера така, свічечки, наприклад, музика - у ресторані є свій вайб. Або вайбово там)
Або ви зустріли двох нових людей. Одна людина вам заходить, легко спілкуватись, з іншою тяжко. З першою людиною у вас спільний вайб.
Кинг-Конгша• 02 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
Стало яснее, бумер?:))
Тоже слово ’атмосфера’ считаю подходящим
Luxurygirl• 02 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Это если про место, а если про человека энергетика
Кинг-Конгша• 02 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
точно
Кинг-Конгша• 02 января 2024
Ответ дляLuxurygirl
Поэтому сложно работать онлайн с людьми,нет обмена энергиями, я это поняла спустя время, и теперь страдаю, что нет такой возможности)