Атланта• 03 января 2024

Говорят, что будут обмены пленными.

Якобы Украина должна была вернуть «должок» за командиров азова. Вот сейчас 75 человек этих пленных отдают в рашку, и потом следующий обмен 173 на 173. Дай Бог, если правда🙏🏼

Руснявые что-то пишут на эту тему? Кто-то подглядывал? Исида, что-то слышно на болотах?
Наши пока помалкивают. Ну и ладно. Главное, чтоб не сглазить.
автор Атланта • 03 января 2024
О! Есть уже. У президента на странице. Радость переполняет🙌🏼
olivochka• 03 января 2024
Тільки що 200 чоловік на 248 кацапів повернули
Anonimka ya• 03 января 2024
Хорошо бы, хоть понемногу.
Долгое время пуйло отказывал в обмене вообще
Lady luck21• 03 января 2024
Боже, это очень хорошая новость.
Filomena• 03 января 2024
230 дівчина в коментах написала.
автор Атланта • 03 января 2024
Ответ дляAnonimka ya
Хорошо бы, хоть понемногу.
Да, с августа не было обменов. И то там наших всего 22 человека вернулось. Так что будем надеяться, что пошёл процесс
ти зробив внесок ЗСУ• 03 января 2024
Ответ дляolivochka
наче 230 наших повернули
Allka- skakalka• 03 января 2024
Слава Богу 🙏 ,намучались бедные
yanus6ka• 03 января 2024
Нарешті вдома 🙏
Я ще не можу відійти від того яблука
Юния13• 03 января 2024
с одной стороны-конечно это хорошо, но их скорее всего опять на войну отправят?!
Piracanta• 03 января 2024
Ответ дляЮния13
Нет.
yanus6ka• 03 января 2024
Ні, хто з полону - тільки добровільно
Юния13• 03 января 2024
Ответ дляPiracanta
Нет.
это хорошая новость
MarryV• 03 января 2024
Ответ дляyanus6ka
Нарешті вдома 🙏
Я ще не можу відійти від того яблука
Интервью Анули похлеще яблока.
Юния13• 03 января 2024
Ответ дляPiracanta
Нет.
хотя смотрите что я нашла,не так все просто:

Але що відбувається з українськими воїнами після полону? Чи повертаються вони знову на поле бою?
Згідно зі ст. 8 Закону України “Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їх сімей”, після повернення з полону військовослужбовець чи військовослужбовиця проходить обстеження і реабілітацію. Отримавши висновок військово-лікарської комісії (ВЛК) про придатність чи обмежену придатність, військовослужбовці повинні повернутися до своєї військової частини. Тобто за законом перебування у полоні не дає військовим права звільнитися зі служби.
На сьогодні діє положення пункту 17 розділу XIII “Інструкції з організації обліку особового складу” в системі Міністерства оборони України, згідно з яким усі військовослужбовці, звільнені з полону, направляються до резервних військових частин.
yanus6ka• 03 января 2024
Ответ дляMarryV
Интервью Анули похлеще яблока.
Та я в курсі за звірства
Особисто знаю дівчину, яка в полоні півроку була((
Incol• 03 января 2024
Ответ дляyanus6ka
Та я в курсі за звірства
Я навіть боюся уявити, як люди здатні все то морально і фізично витримати.
автор Атланта • 03 января 2024
Ответ дляЮния13
Если не ошибаюсь, то в новом законе что-то есть о том, что по желанию. Исправьте, если я не права.
А вот в начале 2023 года меняли моего знакомого, то он сразу вернулся на войну. Буквально через пару недель. Добровольно или принудительно, мне неизвестно.
Piracanta• 03 января 2024
Ответ дляЮния13

Резервні військові частини це не фронт.
Cvet_ОК• 03 января 2024
---Серед повернутих були як ті, хто мав офіційний статус військовополоненого, підтверджений через Міжнародний комітет Червоного Хреста (182 особи), так і ті українські військовослужбовці, які вважалися зниклими безвісти та мали статус «пошук особи» (48).----

Для рідних цих 48 людей це найкращі новини
Хочеться, щоб знайшлися всі, хто наразі вважається зниклим безвісти, і з полону щоб повернулися всі українці
uma• 03 января 2024
Ответ дляCvet_ОК

Вот для этих 48 семей это не просто счастье, это какое-то чудо о котором даже мечтать не смели.
Дай Бог, чтоб все наши мужчины вернулись.
Юния13• 03 января 2024
Ответ дляPiracanta
Резервні військові частини це не фронт.
ви прочитайте про них,вони можуть поповнювати ЗСУ
yanus6ka• 03 января 2024
Пальці зламаєш, тикає тут
Навіть в такій темі їм нагадити треба 🫤
Filomena• 03 января 2024
Ответ дляyanus6ka
Пальці зламаєш, тикає тут
Навіть в такій темі їм нагадити треба 🫤
Могла б за своїх порадіти, але ніколи, потрібно пальці тикати)
vikohka• 03 января 2024
https://glavcom.ua/country/incidents/ukrajina-ta-r... .
Vicky-A• 03 января 2024
Ответ дляЮния13
На нуль не відправляють. Але і вільну не дають
Vicky-A• 03 января 2024
Ответ дляАтланта
Боєць з нашої частини перейшов до іншої бригади і за власним бажанням поїхав на нуль. Всі решта продовжують служити в тилу
Vicky-A• 03 января 2024
Ответ дляPiracanta
Резервні військові частини це не фронт.
Це правда. Бо зараз зрадоньку рознесуть
Vicky-A• 03 января 2024
Ответ дляЮния13
Так. Але з наших поки ніхто в бойових діях участь не приймав. За виключенням одного, який сам туди (на нуль) рвався. Ні командир, ні батьки, ні дівчина його не змогли відмовити.
Vicky-A• 03 января 2024
І ще питання про 75 должок. Обмін був 230 на 248. А от про 75 кацапи самі заплуталися. Одні посадовці з госдури пишуть, що продавили нас інші пишуть, що за нами должок.