Якобы Украина должна была вернуть «должок» за командиров азова. Вот сейчас 75 человек этих пленных отдают в рашку, и потом следующий обмен 173 на 173. Дай Бог, если правда🙏🏼
Руснявые что-то пишут на эту тему? Кто-то подглядывал? Исида, что-то слышно на болотах?
Наши пока помалкивают. Ну и ладно. Главное, чтоб не сглазить.
Anonimka ya• 03 января 2024
Хорошо бы, хоть понемногу.
Долгое время пуйло отказывал в обмене вообще
ти зробив внесок ЗСУ• 03 января 2024
Ответ дляolivochka
Тільки що 200 чоловік на 248 кацапів повернули
наче 230 наших повернули
Ответ дляPiracanta
Нет.
хотя смотрите что я нашла,не так все просто:
Але що відбувається з українськими воїнами після полону? Чи повертаються вони знову на поле бою?
Згідно зі ст. 8 Закону України “Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їх сімей”, після повернення з полону військовослужбовець чи військовослужбовиця проходить обстеження і реабілітацію. Отримавши висновок військово-лікарської комісії (ВЛК) про придатність чи обмежену придатність, військовослужбовці повинні повернутися до своєї військової частини. Тобто за законом перебування у полоні не дає військовим права звільнитися зі служби.
На сьогодні діє положення пункту 17 розділу XIII “Інструкції з організації обліку особового складу” в системі Міністерства оборони України, згідно з яким усі військовослужбовці, звільнені з полону, направляються до резервних військових частин.
Ответ дляЮния13
с одной стороны-конечно это хорошо, но их скорее всего опять на войну отправят?!
Если не ошибаюсь, то в новом законе что-то есть о том, что по желанию. Исправьте, если я не права.
А вот в начале 2023 года меняли моего знакомого, то он сразу вернулся на войну. Буквально через пару недель. Добровольно или принудительно, мне неизвестно.
Ответ дляЮния13
Резервні військові частини це не фронт.
---Серед повернутих були як ті, хто мав офіційний статус військовополоненого, підтверджений через Міжнародний комітет Червоного Хреста (182 особи), так і ті українські військовослужбовці, які вважалися зниклими безвісти та мали статус «пошук особи» (48).----
Для рідних цих 48 людей це найкращі новини
Хочеться, щоб знайшлися всі, хто наразі вважається зниклим безвісти, і з полону щоб повернулися всі українці
Ответ дляCvet_ОК
Вот для этих 48 семей это не просто счастье, это какое-то чудо о котором даже мечтать не смели.
Дай Бог, чтоб все наши мужчины вернулись.
Ответ дляАтланта
Боєць з нашої частини перейшов до іншої бригади і за власним бажанням поїхав на нуль. Всі решта продовжують служити в тилу