Крайня невістка• вчера в 19:27

Чому так мало квартир виставляють на продаж?

Всім привіт. Не Київ. Обласний центр, не прифронтовий. Дуже мало нових об´єктів з´являється на продаж. Або те саме перепощують зо три ріелтора під різними ракурсами, або якісь убиті панелі за всі гроші світу. Це хороші квартири розходяться ще на етапі звернення до ріелтора чи люди вичікують? Дякую
Великий сатирик• вчера в 19:28
Не знаю. В Києві навпаки дуже багато виставлено на продаж. Моніторила до війни тий район, то взагалі мало чого було. Люди виїздять і продають
автор Крайня невістка • вчера в 19:30
Ответ дляВеликий сатирик
А я підписана на оновлення і дімріа і олкс і часто за день ніфіга, або п´ять нових оголошень, з яких 4 це один об´єкт. Тобто по факту лише два нових.
Ms. Сама прямота• вчера в 19:32
Ответ дляВеликий сатирик
В мене на роботі 137 колег. За останні роки десь до 10 продали квартири, але ніхто нікуди не поїхав. Просто купували або більші, або з доплатою дві-з дітьми роз´їхатись.
АдляВасЯникто• вчера в 19:32
А смысл если это разбомбят
автор Крайня невістка • вчера в 19:32
Ответ дляMs. Сама прямота
Дякую. Значить всі хто хотів, то вже і накуплявся, і напродавався))
автор Крайня невістка • вчера в 19:34
Ответ дляАдляВасЯникто
А смысл если это разбомбят
А де жити? Якщо люди не тягнуть Європу по ціні нерухомості чи по роботі-освіті. Віддавати просто чужому дяді і залишитись ні з чим теж поганий варіант, коли своє то хоч є надія на сертифікат євідновлення.
АдляВасЯникто• вчера в 19:35
Ответ дляКрайня невістка
Я не вижу будущего в Украине
Секретница• вчера в 19:35
Ответ дляАдляВасЯникто
Я не вижу будущего в Украине
А где и кем видите свое будущее?
АдляВасЯникто• вчера в 19:36
Ответ дляСекретница
А где и кем видите свое будущее?
Индия
автор Крайня невістка • вчера в 19:37
Ответ дляАдляВасЯникто
Я не вижу будущего в Украине
Такого як було до ковіда не буде вже ніде, ні в сша, ні в європі....
Единорог помог• вчера в 19:37
Ответ дляMs. Сама прямота
++++ Только тут читаю про опустевший Киев)
Куда ж без меня• вчера в 19:42
Ответ дляЕдинорог помог
Из Киева многие выехали но и многие в него приехали
Неместная Я• вчера в 19:48
Пригород Киева. Домов в продаже нормальных очень мало
На границе• вчера в 19:52
Ответ дляВеликий сатирик
А как по мне, то наоборот мало подходящего. Возможно у нас с вами разные запросы.
На границе• вчера в 19:53
Ответ дляАдляВасЯникто
Индия
Индусы к нам, украинцы-в Индию) отработка кармы
Верочка 100%• вчера в 19:54
Ответ дляАдляВасЯникто
Индия
Шо Германия уже не подходит?
АдляВасЯникто• вчера в 19:54
Ответ дляВерочка 100%
Шо Германия уже не подходит?
Нет возбуждают индусы
Верочка 100%• вчера в 19:55
Ответ дляАдляВасЯникто
Нет возбуждают индусы
Чем ?
ШобВам_КакНам• вчера в 20:01
Ответ дляАдляВасЯникто
Я не вижу будущего в Украине
Ну не видите , я в Европе еще меньше себя вижу , дети да, я хочу в своем доме
ШобВам_КакНам• вчера в 20:01
Ответ дляНа границе
Бангладеш. Индусы к уйлу
ДаЗдраПерма• вчера в 20:02
Пгт в Харьковской обл, к границе близко, но пока тихо. Квартиру будем продавать весной, уже трое желающих. Квартир в продаже очень мало, с домами проще
Мейк-ап форева• вчера в 20:07
Аналогічна ситуація. Купила, бо ціни ростуть і думаю з нового року моя буде відсотків на 10-15 дорожче. Спілкувалась з власником новобудови, то зараз навіть і не продає, кажу літом буде по 2200 за м.кв. не Київ
автор Крайня невістка • вчера в 20:36
Ответ дляМейк-ап форева
А ви новобудову купили і ще хочете щось купити?
Мейк-ап форева• вчера в 22:35
Ответ дляКрайня невістка
Ні, купила вторинний тиждень тому з ремонтом і поселю квартирантів. Просто як інвестиція. Вибирали чи вторичку чи новобудову купити, то моніторили всі ціни
автор Крайня невістка • вчера в 22:36
Ответ дляМейк-ап форева
Тепер зрозуміла, дякую! Хай працює інвестиція!
Верочка 100%• сегодня в 01:17
Ответ дляМейк-ап форева
Ого, Львов или Черновцы ?
Мейк-ап форева• сегодня в 07:41
Ответ дляВерочка 100%
Ого, Львов или Черновцы ?
Ні, Луцьк
Верочка 100%• сегодня в 08:54
Ответ дляМейк-ап форева
Ні, Луцьк
Ну у вас и цены !((((
Настасья Пицун• сегодня в 10:18
обл центр не фронтовой) цены просто растут автор и на вашу сумму нету предложений. скупают и приезжие- реэлтор сказала- на просмотр ходят только не местные. У них сертификаты на жилье, местные только афигевают от цен, вот и весь расклад, почему убитые квартиры стоят дофига денег. ну и да, еще некоторые неадекваты искренне ставят цену какую-то непонятно завышенную
автор Крайня невістка • сегодня в 13:35
Ответ дляНастасья Пицун
Ого, мабуть і в нас немісцеві розбирають. Дякую