Доброго вечора, їду зараз в автобусі на польському кордоні, жінка поруч говорить , що тепер зʼявився ще один пункт пропуску у Німеччині, перевіряють документи. Чи хтось вже стикався?
Ответ дляnata.ant
І це не пункт пропуску,просто проїжджаючи через автобан,на парковку зьджають автомобілі,яких зупиняє поліція,автобуси перевіряють абсолютно всі,інший транспорт вибірково
Підкажіть , а що саме перевіряють ?
Ответ дляnata.ant
Документи ваші
Тобто тількі карти ? І закордоні паспорти?
Ответ дляnata.ant
Так,я ж кажу шукають нелегалів.Головне,щоб у вас були дійсні документи,які б дозволяли вьїджати в Німеччину
Дякую .
Поля Дяченко• 03 января 2024
Ответ дляnata.ant
Так з Польщі на вьїзді в Німеччину будуть перевіряти автобуси,шукають нелегальних мігрантів,але там контроль ще з жовтня місяця
Уже весной проверяли паспорт загран и пластик немецкий на границе Украина-Польша. Но я ехала рейсом Украина-Германия.
Сьогодні на кордоні Польща -Німеччина зайшли поліцейські, просто перевірили у всіх документи паспорти і пластикові карти і ми поїхали далі .