Губка Боб• 03 января 2024

А у вас в дитинстві була своя кімната?

Сперечались недавно з мамою. Вона каже, що зал то і була моя кімната. Там всі дивились телевізор, робили свята. В мене навіть письмового стола не було і спала на дивані, який кожен ранок складала повністю. Я ж, відповідно, вважаю що кімнати в мене не було, це спільна загальна кімната для всіх.

А як було у вас?
Всім гарного вечора і тихої ночі.
Like-995b• 03 января 2024
Когда сестра вышла замуж и уехала, появилась. Я повесила защелку и родители стучали)

ДлинноНожка• 03 января 2024
Ответ дляЯ только за!
Отримали батьки у 90році. Був вибір - вибір поверху жеребкуванням 3 кімнатна, або 1 поверх 4 кімнатна.
1 поверх ніхто не хотів брати?
Аноним_Русалка• 03 января 2024
Ответ дляПффф 100%
Ні. Ніколи. І зараз не маю))). Моя мрія своя кімната, щоб нікому не було туди доступу). В доньки своя кімната є.
да уж куда там, если из туалета с замком семейство достанет.
СпайдерВумен• 03 января 2024
Не було.
За все життя - була лише 3 роки в період між 1 і 2 шлюбами.
220В• 03 января 2024
Ответ дляАлина Воробей
Ого, як це приставала? Вона що нетрадиційної орієнтації чи ви чоловік?
Обычной она ориентации
Брала и свои руки запускала мне в трусы и …. Ой короче трогала меня и было это ужасно
Даю справку• 03 января 2024
Ответ для220В
Да, была на двоих с сестрой
Стыдно признаваться кому, спали мы вместе
И сестра каждую ночь ко мне приставала. Я делала вид что сплю и лежала не двигаясь((((
Это ужасное чувство меня не отпускает(

Поэтому у моих детей разные комнаты
Вы с сестрой сейчас общаетесь?
Алина Воробей• 03 января 2024
Ответ для220В
Обычной она ориентации
А ви жінка чи чоловік?
Даю справку• 03 января 2024
Ответ дляАноним_Русалка
не было, зато у брата была. мечтала ,что у моих детей будет всë. нет
У детей есть свои комнаты?
Я только за!• 03 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
Наверное папа военный. Интересно, угадала ли. Знаю просто что военным часто давали такие большие квартиры
Ні, мама в райкомі працювала рядовим бухгалтером, папа водієм - 2 різнополих дітей

Заставляличка• 03 января 2024
Никогда не было. Сначала спала с бабушкой в гостиной, потом с мамой до 17 лет ( 1к квартира)
Даю справку• 03 января 2024
Ответ дляKROX@
Не було, також спала в залі, де в суботу всі будили та говорили харе вже спати, бо дорослі хочуть дивитися новини та музичні програми.
Щасливі роки приватного життя були коли я переїхала від батьків до власної квартири. Потім вийшла заміж і знову ніякого приватного життя, ехххх
Квартиру сами купили?
Xвостокрутелка• 03 января 2024
Ответ дляДлинноНожка
1 поверх ніхто не хотів брати?
Перший і останній поверх с старих будинках завжди додаткові незручності. У нас, правда, дім на 10 років старший був, але грибок з підвалу по стінам ліз конкретно. І ще мама боялася завжди, що хтось кине ганчірку в унітаз і у нас гімно по квартирі буде плавати, але пронесло....
KROX@• 03 января 2024
Ответ дляДаю справку
Квартиру сами купили?
Так
Скажений гудзик• 03 января 2024
Не было, и кровати своей не было. И туалет на улице
Уроки делала за кухонным столом, сидя на диване
ГейТуда• 03 января 2024
Своя комната номинально была, но там нельзя было:
- закрывать дверь
- спать
- есть
Я только за!• 03 января 2024
Ответ дляДлинноНожка
1 поверх ніхто не хотів брати?
Не знаю, можливо не усім давали такий вибір. Будинок 5 поверховий
Даю справку• 03 января 2024
Ответ дляПффф 100%
Вы с мужем живёте сейчас?
Без Баяна• 03 января 2024
Ответ дляЯ только за!
Була окрема і у брата і у мене - 4 кімнатна квартира. Родина не заможна
У нас так само
МадамОхмури• 03 января 2024
Да, была, у родителей была трёшка

Твердая валюта• 03 января 2024
Була типу своя з років 7, але не зовсім своя, бо прохідна, в квартирі було 3 кімнати. В років 13 я переселилась в іншу окрему кімнату, але вдень все одно по ній лазили всі, бо там був балкон.
220В• 03 января 2024
Ответ дляАлина Воробей
А ви жінка чи чоловік?
Мы обе девушки
Она на 7 лет старше меня, когда приставала ей было лет 17-18, а мне соответсвенно - 10-11
Я с ней никогда после не разговаривала об этом и всегда притворилась спящей
Но я помню как ее руки лазили у меня там
И как она брала мою руку и водила ей у себя в ……
Белоснежко• 03 января 2024
Своей не было и странно- жили с братом в 1 комнате, зато был зал😂тогда модно было. У Мужа была своя комната и помню как удивилась, но у него и квартира норм размеров была, а не типовая трешка 72 кв😂
Путающаяся• 03 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
И не военным давали.
Даю справку• 03 января 2024
Ответ дляЯ только за!
90 рік
Государство дало?
Моей маме 4-х комнатную дало государство
Киев,Печерск
Ваша прЭлесть• 03 января 2024
В мене і того не було. Однокімнатна квартира. Один диван на двох з братом до 11 моїх років на сусідньому дивані спали батьки. І не сказати що бідно жили. На всяку фігню завжди були гроші. В моєї дитини є своя кімната.
Я только за!• 03 января 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Будинок 90 року зданий в експлуатацію, ми одні з перших заселились.
Мусик Пусик• 03 января 2024
Своя кімната з 7-8 років.
Устин в свою переїхав в рочки 4-5
Даю справку• 03 января 2024
Ответ для220В
Обычной она ориентации
Сейчас с ней общаетесь?
У неё муж есть?
Я только за!• 03 января 2024
Ответ дляДаю справку
Государство дало?
Киев,Печерск
Так, держава
Я не тону• 03 января 2024
Не было,но была б рада такой комнате в зале
У моих детей была комната на двоих,потом свои комнаты,а из за войны снова в одной комнате