ПростоБелка• Изменено 03 января 2024
Отит у дитини. Обов´язково завжди антибіотик?
В цьому році дитина часто хворіє на отит. Перший раз було ускладнення від ГРВІ, гнійний отит, пробивали вухо. І з тих пір часто нежить навіть закінчується отитом. І в основному нам лор кожного разу назначає антибіотик і ми завжди приймаємо його. І я читала і вважала що отит дійсно обов´язково лікується антибіотиком. А тепер щось сумніви. Ось зараз у дитини знову отит, назначив лікар цефподоксим. Приймаємо ж знову. Ну і капаємо в вухо ципрофарм. Але я ось почитала і багато хто пише що необов´язково антибіотик завжди прямо. Дитині 5 років. Так обов´язково антибіотик чи ні? Як лікуєте ви і що вам призначають?
Играю у края• 03 января 2024
Або не доліковуєте або Це стало слабким місцем. Треба пролікувати і поберегтися якийсь час, щоб все таки вийшло тривалий час без антибіотиків і нежиті. Але зараз пора вірусів і холоду, що складно. Що радить лікар?
ПростоБелка
• 03 января 2024
Ответ дляИграю у края
Ну начебто доліковуємо, лікар же оглядає в кінці лікування. Мабуть дійсно слабке місце, і болить постійно саме те вухо яке проколювали((
ПлакалаВАвто• 03 января 2024
Моя до 5 років з простудою завжди і отитом хворіла. Ви ж аналізи здаєте? Там і видно, чи треба АБ. Моїй завжди виписували. Чого ви так боїтесь АБ?
Ms. Скромность• 03 января 2024
АБ лікується хвороба, що викликана бактеріальним збудником. не важливо, отит це чи щось інше
No problems• 03 января 2024
За протоколом призначають антибіотик завжди. Ми не пили. За дослідженнями вони впливають на перебіг хвороби коли вже реально погана стадія, ттт все обійшлося лише каплями у вушко, ципрофарм то і є антибіотик же тільки краплі. А постійний прийом системних АБ дитині лише шкодить. Шукайте саме грамотного лора, не просто педіатра, слідкуйте за дієтою, навантаженнями. Бажаю скорішого одужання
ПростоБелка
• 03 января 2024
Ответ дляNo problems
Ми саме у лора і лікуємося. Але після гнійного, боюся повтору і завжди погоджуються на антибіотик. Просто вухо я сама ж не можу контролювати, як там перебіг хвороби, тому мені і страшно пропустити погіршення. Плюс раніше читала як це все серйозно, що може взагалі ускладнення бути і навіть оглохнути. Короче. Коли не можу контролювати і не бачу як там все проходить погоджуюсь та і все. Мабуть потрібно спробувати тільки краплі, якщо буде ще раз, без антибіотику. Але як зрозуміти ж якщо гірше буде?
Чумацький Шлях• 03 января 2024
Не обязательно, но не факт, что это будет лучше. Там побочки могут быть побольше, чем у антибиотика.
мадам Везувий• 03 января 2024
В мене подружка ЛОР, то казала що антибіотик потрібен лише якщо він двобічний, з температурою і якщо не помиляюсь з рівнем рідини
ПростоБелка
• 03 января 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Ось тому мені і страшно, так. Якщо при кашлі наприклад я хоч розумію коли стає гірше чи краще а тут .. капали 1,5 дня ципрофарм до того як попали до лора, і дитина каже що все ще болить. Не сильно, але ж болить. А я звідки знаю що у вусі всередині відбувається? Тому і знову погодилася на антибіотик.
Moon shine• 03 января 2024
Так.завжди. ангіна як і отит лікуєтьчя з АБ.бо наслідки можуть бути поганими
ПростоБелка
• 03 января 2024
Ответ дляКров з молоком
Зробіть дитині превенар або синфлорикс. І забудете про отити.
Мабуть дійсно варто. Бо ми вже стільки грошей витратили на ці антибіотики.... Не кажучи вже про шкоду для організму. В сезон хвороб кожного місяця пили
No problems• 03 января 2024
Ответ дляПростоБелка
Тут ще вам зі своєю тривожністю працювати
Таке щоб прям ускладнення слуху спитайте в лікарів це вкрай рідке ускладнення. Почитайте наукові статті щодо лікування отитів антибіотиками та без і побачите що пишуть науковці. Сходіть до іншого лору. А контролювати легко - як раз якщо дитина не приймає АБ системно, а лише місцево у вушко то лор повинен оглядати вас кожні 2-3 дні. І все, ніяких ускладнень не пропустите
Медсестричка• 03 января 2024
Ответ дляПростоБелка
Нам в Україні завжди призначали при катаральному отиті. Зараз ми в Німеччині, тут аб не призначають, тільки якщо гнійний. Ну от він вже таким і став на третій день, хоч як я цього боялася, тому що в мене мої дитячі отити ( лікували взагалі без аб) призвели до дуже сумних наслідків, мабуть це спадкова схильність. Тож в вашому випадку краще або, це менше зло.
Якщо ви в Києві, зверніться в лор інститут. Раджу завжди нежить лікувати вдома -не водити дитину в школу,садок, поки не одужає. І при нежиті обов´язково капати ніс судинозвужуючими. Навчіть дитину правильно видувати соплі -по черзі, і не закривати ніс,коли чхає.
В мене в свою чергу є питання, тому що мої отити мені лікували неправильно в дитинстві, а в Україні у неї гнійних не було. Що призначають? Тому що донці призначили лише аб і капати ніс.
Медсестричка• 03 января 2024
Ответ дляФсеСама
Может быть ГЭРБ, отсюда и отит. Аб только после ОАК
В отоскоп видно,який там отит.
ПростоБелка
• 03 января 2024
Ответ дляNo problems
Зрозуміло, дякую. Ну звичайно в цьому питанні я тривожна саме через ту інформацію що прочитала. Ну можливо потрібно ще почитати, згодна. Але в основному читала що ускладнення можуть бути, обов´язково антибіотик і тд
...аяприкольная• 03 января 2024
Сколько Вы пьете антибиотики при отите? У нас тоже был частый отит пока врач не сказал, что минимум 2 недели пить нужно, а все что меньше только приводит к рецидиву. Так и вышло- пропили полный курс и тьфу-тьфу-тьфу рецедивы прекратились. Иногда ушко при насморке беспокоит, но тогда помогают местные антибиотики в каплях
Медсестричка• 03 января 2024
Ответ дляNo problems
А я шкодую,що тут лікують так,як ви сказали, і вперше в житті в 12 років ми дочекалися до гнійного отиту. А це погано тим,що дає постійні рецидиви. Я не даю аб при кожному чиху і без призначення лікаря, але отит при схильностях до нього лікується тільки так.
No problems• 03 января 2024
Ответ дляПростоБелка
Все буде нормально, переросте дитина, скоро літо то забудете про отити. Також неодноразово наш доказовий лікар нам радила безмолочну безцукрову дієту, перевірено допомагає, дитина забуває і про соплі і про проблеми з вушками
ПростоБелка
• 03 января 2024
Ответ для...аяприкольная
5 днів звичайно. Тільки перший раз коли гнійний був пили 7 днів здається
Гадаю_По_шнуркам• 03 января 2024
Ответ дляПростоБелка
Пробуйте поміняти лора. В доньки аденлїли і часто вірусняк закінчувався отитом. Тільки соплі-зразу отит. Вічно лазили по лорам і пили антибіотик. Потім якось почали лікувати з іншим лором і все таки часто не таблетки антибіотики,а краплями обходилися. Знаю,шо шмаркатися активно не можна, треба акуратно,пити рясно рідину,щоб рідини і соплі були текучі,а не густі дубові соплі попадали у вухо і робили отит. Помагало ще жувати жвачку. Раз були соплі на морі і почало нити вухо ввечері,я з собою мала отіпакс. Нурофен,отіпакс,багато рідини,судино заужувальні в ніс і жвачка активно на хвору сторону. І так вискочили. І періодично так вискакували з віруса і сопель. А в 4 класі забули за отити. Тобто вірус і соплі закінчуються або самі або синуситом,но вуха вже не болять
...аяприкольная• 03 января 2024
Ответ дляПростоБелка
У нас после 5 и 7 дней был обычно через месяц рецидив
Медсестричка• 03 января 2024
Ответ дляПростоБелка
Не треба, робіть ,що каже лікар. Як показала практика, наші лікарі вміють його лікувати
Дівка в намисті• 03 января 2024
Кандибиотик капли в ухо! Если ухо заложено и с выделениями - вам нужен, увы уже стационар и внутривенно антибиотики! Так можно дырочку в барабанной перепонке получить и постепенно оглохнуть!
Медсестричка• 03 января 2024
Ответ длямадам Везувий
А однобічний гнійний аб не потрібен?
ПростоБелка
• 03 января 2024
Ответ дляМедсестричка
Я так думаю що в нас також рецидиви саме після гнійного отиту, бо постійно болить саме це вухо. І що можна зробити в такому випадку? Як запобігти цих рецидивів? Невже це назавжди?
Дівка в намисті• 03 января 2024
Ответ дляМедсестричка
А однобічний гнійний аб не потрібен?
обязательно нужен- после посевы с обеих ушей