Скокмоно - стокнуно• 03 января 2024

Продавець Розетка. Чи варто брати тестер аромату.

Трошки про теми з мирного життя. Чи можна довіряти Розетці?Чи оригінал чи підробка парфумів, туалетної водички? Чи варто брати тестер для власного користування? Упаковка не важлива. Тільки б аромат відповідав. Аромат подобається недорогий, за мірками порадниці. Але не хочеться щоб мене дурили. Одна справа що я купляю свідомо дешеві водички на розлив, чи недорогих виробників. Та інша- якщо продають типу оригінал, а там набадяжено казна що.
Пишу з калідору• 03 января 2024
Продавець Розетка-беріть, в упакуванні парфум.

Ля-ля-ля• 03 января 2024
Давно известно, что на розетке подделки - отзывы почитайте.
ЭтаваНиМожетБыть• 03 января 2024
розетка продает подделки парфюмов прям часто
Аноним НаВсеГда• 03 января 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Давно известно, что где не покупай, можно найти отзывы, что там подделка.
Шкварочка• 04 января 2024
Так покажіть товар і хто продає
Вредняжка• 04 января 2024
А что , пробники уже тоже подделывают ?
Автор , какой парфюм хотите ?
Туфли в чешуе• 04 января 2024
Тестеры, как раз, и подделывают. Не бывает столько тестеров. Один раз брала тестер- аромат отличается и по стойкости тоже

автор Скокмоно - стокнуно • 04 января 2024
Ответ дляШкварочка
Так покажіть товар і хто продає
Zadig&Voltaire Girls Can Say Anything. Продавець Розетка пишуть.
Ответ дляПишу з калідору
Чи вірно я вас зрозуміла? Якщо продавець Розетка, то можна брати. Тільки не Тестер а повноцінний парфум.?
Шкварочка• 04 января 2024
Ви можете коди при отриманні перевірити
Життє Бентежне• 04 января 2024
Ответ дляШкварочка
Ви можете коди при отриманні перевірити
І що дадуть коди? Вони ж не про оригінальність парфуму
Шкварочка• 04 января 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ви реально бачили підробки з батч-кодами? Які саме
Пишу з калідору• 04 января 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Так, і не слухайте тих казок, що вам тут пишуть, вони поняття не мають як виглядає оригінал, головне ляпають.
Життє Бентежне• 04 января 2024
Ответ дляШкварочка
Ну реально, при сучасних можливостях наштампувати батч код на фальсифікат високої якості не складно, невже треба тут щось доводити. Я працюю в сфері, де знаходять якісні підробки лікарських засобів, а ми тут про парфуми, які цистернами клонують і продають на сотнях ресурсів, наприклад той же Парфум сіті в оригінальних флаконах, а якщо взяти якість фальсифікату повище і по ціні оригіналу? Тільки не кажіть, що такого у нас нема
Шкварочка• 05 января 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я конкретно спитала за підробки дешевих парфумів